Samohybný minomet na podvozku Pandur II 8×8

Česká společnost Tatra Defence Vehicle a.s. (TDV) ... Více

Armáda ČR chce německé Pumy. Jaká je finanční stránka?

Ministerstvo obrany ČR (MO ČR) plánuje nakoupit za ... Více

Nesmrtící obranné prostředky Piexon AG

Vzhledem ke zhoršující se bezpečnostní situaci v ... Více

Události

E-shop ARMED

Datum přidání 09.03.2015    Rubrika rubrika: Události     komentáře 2 komentářů    autor autor: Komerční sdělení

ARMED je největší internetový e-shop s vojenským vybavením v České i Slovenské republice. Obchod vedou majítelé s bohatou vojenskou zkušeností, jak z armády, tak ze zahraničních misích.

Foto: Majitelé mají za sebou několik zahraničních misí. / ARMED

Foto: Majitelé mají za sebou několik zahraničních misí. / ARMED

 

Historie

Historie obchodu ARMED se začala psát v roce 2007, kdy jsem otevřel v Žatci na náměstí malý army-shop. Důvodem bylo, že ve městě, kde sídlila (a v tuto dobu stále sídlí) 4. BRN žádný podobný army shop nebyl a tak nebylo kde si koupit maskovací barvy, čutoruchrániče kolen,  prostě nějaké armádní vybavení. Tehdy jsem ještě netušil, že za pár let bude ARMED největší army shop v ČR.

 

Moje představa, že budu provozovat jen takový malý armyshop a přivydělám si tak nějakou korunu, začala brát rychle za své. Bylo zřejmé, že obchodu se budu muset věnovat na 100%, nebo půjde takzvaně do kytek. A jelikož sedět naráz na dvou židlích najednou není po určité době ani příjemné, ani snesitelné, v roce 2010 jsem opustil brány instituce zvané Armáda České republiky a začal se věnovat firmě ARMED STORE naplno.

 

V roce 2010 tedy proběhlo první stěhování firmy do větších prostor, tentokrát ještě v rámci města Žatce. V roce 2012 se staly dvě důležité události. Do firmy vstoupil můj ex-kolega z AČR Ivan Novák a přestěhovali jsme prodejnu ze Žatce do Prahy – Karlína.

 

Foto: Tým ARMED. / ARMED

 

Další rozšíření nastalo v roce 2014, kdy jsme otevřeli army shop přímo naproti vojenskému útvaru ve Vyškově. Aktuálně poslední změnou je přestěhování prodejny z Karlína do modernějšího a většího prostoru ve Vysočanech a otevření výdejního místa na Praze 5. Podívejte se na aktuální seznam prodejen ARMED v ČR

 

Majitelé s vojenskou praxí

Vzhledem k naší vojenské minulosti má ARMED blízko k specifickým požadavkům vojáků a policistů na kvalitní vybavení. Pavel Zendulka, zakladatel firmy sloužil 10 let v AČR, absolovoval 2 zahraniční mise a mimo jiní třeba zahraniční kurz ve Ft. Benning, USA. Druhý majitel Ivan Novák sloužil 15 let v AČR na průzkumných a výsadkových jednotkách, má za sebou 3 zahraniční mise a také úspěchy z mezinárodních vojenských soutěží.

 

Současnost

Internetový obchod na adrese www.armed.cz umožňuje zákazníkům vidět přesné skladové zásoby konkrétních produktů. Veškeré zboží je možné objednat na adresu, nebo poslat k vyzvednutí na kteroukoliv prodejnu. Oceňují to třeba vojáci na kurzech ve Vyškově. Přes e-shop si objednají potřebné vybavení a za dva dny si můžou zboží vyzvednout v prodejně naproti útvaru.

 

Foto: Náhled e-shopu ARMED. / ARMED

 

Sortiment obchodu ARMED je tak široký, že není možné popsat vše. Z toho nejzajímavějšího pro profesionály máme:

-   německé boty LOWA (Zephyr, Z8)

-   rukavice Mechanix

-   sumky, pouzdra, vesty a další doplňky značky Warrior Assault

-   české stany Jurek, české spacáky Prima

-   nože a nářaďové kleště Gerber, Leatherman

-   brýle ESS

-   vojenské hodinky Marathon

 

To je jen malá ukázka několika kategorií a značek. Kromě takovýchto běžných doplňků ARMED dodává také balistiku značky Shark, jak měkkou, tak tzv pláty (včetně bočních) a přilby.

 

Zajímavostí je naše spolupráce s jednotkami AČR a PČR při testování vybavení.  Na fotce níže je například fotografie vesty Warrior DCS z Afghanistánu.

 

Letos se mnohem více zaměřujeme na prodej zbraní a střeliva, se specializací na zbraně Walther a Glock. Příjemné je, že obě firmy poskytují zajímavé slevy pro ozbrojené složky.

Vzhledem k zaměstnání našeho dalšího kolegy Ondřeje Duška můžeme nyní nabídnout kompletní základní servis ke zbraním Glock a Walther.

 

Foto: Warrior DCS / ARMED 


Slevy pro ozbrojené složky

Na veškerý sortiment z naší nabídky poskytujeme vojákům a policistům speciální slevu. Stačí se pouze zaregistrovat na e-shopu a doložit příslušnost ke složce (osobně na prodejně, e-mailem).

 

Budoucnost

Sice jsme se z malého obchůdku v Žatci už docela rozrostli, ale ještě v tom chceme nějaký čas pokračovat. S bývalými vojáky se nám pracuje dobře, takže jestli máš něco odslouženo a máš nám co nabídnout, neváhej nás oslovit.

 

Pro čtenáře. Recenzované boty LOWA Zephyr GTX, které obdržely Šarži kvality AN, lze koupit v obchodě ARMED.

 

Pavel Zendulka

Udělte článku metály:

Počet metálů: 1 / 5

Nahlásit chybu v článku

Přidej komentář

Přidávat diskuzní příspěvky a hlasovat pro článek mohou jen registrovaní. Prosím zaregistrujte se nebo se přihlašte!

Komentáře

avatar
Saruman Datum: 10.03.2015 Čas: 11:33

Nabídka je skvělá, ale již několikrát se mi stalo, že jsem emailem psal dotaz na zboží a po měsíci bez odpovědi, jsem si tam raději zavolal.
Kdyby to bylo jednou...

avatar
Hrobař Datum: 10.03.2015 Čas: 08:36

No aspoň vím kde si můžu koupit shark vestu.

arr