Bitevní tank (MBT) vs. bojové vozidlo pěchoty (IFV) pro armádu malého státu

Při diskusích ohledně budoucnosti našich obrněných ... Více

Ruská vojenská politika v roce 2018

Ruský politolog Pavel Luzin v článku Limity ... Více

Ruský Rostech – současnost a plány zbrojního giganta

Ruský státní technologický holding Rostech je obří ... Více

Rakouské granáty pro Armádu ČR

Česká zbrojovka dodá české armádě nové útočné a ... Více

Události

Diskuzní fórum a blog Armádních novin

Datum přidání 23.04.2014    Rubrika rubrika: Události     komentáře 0 komentářů    autor autor: Redakce AN

Po měsících "útrap" je naše práce konečně u konce. S radostí oznamuje čtenářům rozjezd nového diskuzního fóra a čtenářského blogu Armádních novin.

 

 

Jako základ našeho fóra jsme si zvolili profesionální produkt od firmy vBulletin. Systém obsahuje jak diskuzní fórum, tak možnost založit si vlastní blog.

 

Upozorňujeme, že fórum je zatím v testovacím provozu. Jak se budou přihlašovat noví uživatelé, jistě budeme dostávat řadů podnětů o tom, jak systém vylepšit a upravit. Je tak možné, že výsledné rozčlenění ani vzhled není konečný. Každopádně velké úpravy neočekáváme.

 

Fórum

Úvodní stránku a nejdůležitější obsah tvoří diskuzní fórum. Při jeho tvorbě jsme se volně inspirovali indickým vojenským diskuzním fórem Indian Defence Forum. Ostatně naše i indické fórum používá systém vBulletin.

 

Forum je jednoznačně mířeno na současné informace z vojenského světa a techniky. Velký důraz klademe na Českou republiku a Armádu České republiky. Stejně tak nás zajímají bezpečnostní otázky z všech kontinentů světa.

 

Základní rozčlenění fóra:

+ Armáda České republiky

+ Světové armády a technika

+ Světová obrana, strategie, bezpečnost

+ Multimédia

 

Blogy

Uživatelské blogy, jak je znáte z jiných internetových médií. Každý uživatel fóra si může založit vlastní blog, kde bude přispívat svými postřehy a názory na libovolná témata. Nejlepší příspěvky budeme pravidelně uveřejňovat na hlavní stránce Armádních novin.

 

Upozornění

Upozorňujeme také, že nebylo možné automaticky spárovat účet na Armádních novinách s registrací na diskuzním fóru a blogu. Je nutná tedy nová registrace. Případné problémy se zcizením přezdívky budeme řešit ve prospěch registrovaného čtenáře Armádních novin.

 

Prosíme všechny o trpělivost. Je nám jasné, že vše nebude fungovat úplně jak má. Pokud narazíte na nějaký problém, obratem nám dejte vědět. Chyby budeme průběžně opravovat.


Udělte článku metály:

Počet metálů: 4.1 / 5

Nahlásit chybu v článku

Přidej komentář

Přidávat diskuzní příspěvky a hlasovat pro článek mohou jen registrovaní. Prosím zaregistrujte se nebo se přihlašte!

arr