Umělá inteligence pro bojová vozidla pěchoty CV90 MkIV

Společnost BAE Systems se minulý týden zúčastnila ... Více

Nové verze vozidla ASCOD 2 se představily na Eurosatory

Pařížský veletrh Eurosatory je místem, kde se ... Více

Armádě České republiky se odkrývají nové schopnosti BVP PUMA

V Austrálii je diskutován program „Program ... Více

Čeští speciálové na největším společném cvičení amerických speciálních sil

Operátoři 601. skupiny speciálních sil doplnění o ... Více

Vojenská výstroj

Explosin - výbušná směs pro maximální nabuzení

Datum přidání 16.01.2015    Rubrika rubrika: Vojenská výstroj     komentáře 3 komentářů    autor autor: Komerční sdělení

Motivační průpovídky a našlapaná hudba Vás posunou jen do určitého bodu. Chcete-li se bezprostředně před tréninkem napumpovat tak, abyste vydrželi procházku cvičebním peklem, potřebujete pomocníka.

Foto: Explosin / Nutrend

Foto: Explosin / Nutrend

 

 

Světoví cvičenci mají ve velké oblibě heslo "go hard or go home" - tedy něco ve smyslu "buď do toho jdi pořádně, anebo to zabal". Někomu by se to mohlo zdát přehnané, ale jde o velmi praktickou poučku - bez plné koncentrace a pořádného nasazení nemají tréninky velký smysl. Svaly rostou a výkonnost se zvyšuje tehdy, posunujeme-li při cvičení své limity.

 

Ne vždy je jednoduché jít do toho naplno. Ne vždy je snadné dát do toho maximum. Proto je zde Explosin - unikátní předtréninkový suplement pro nekompromisní trénink. Účinná kombinace látek zaručí prokrvení, nabuzení organismu a zároveň podpoří plnou soustředěnost při tréninku. Protože právě takový je ideální cvičenec - nabuzený a plně soustředěný.


Velká řada vědců a nutričních specialistů se pídila po možnostech, jak naskládat všechny účinné látky v ideálním poměru do jednotlivých specializovaných produktů. Výsledkem této snahy je Explosin. Přípravek obsahující směs účinných látek synergicky působících na intenzitu, kvalitu a prožitek tréninku.

 

Mezi tyto látky patří kofein, arginin, účinná směs polyfenolů Vinitrox, citrulin malát, synefrin a další. Přípravek užijete 30 minut před započetím fyzické aktivity a on Vám dá vše, co během tréninku potřebujete k udržení nabuzení a koncentrace, a to v takovém množství, jaké tělo dokáže efektivně využít.


Explosin je revolučním produktem díky směsi účinných látek nakombinovaných do skupin podle žádoucího efektu. Concentration Matrix (kofein, tyrosin) pro 100% soustředěnost, Bloodlust Matrix (arginin, Vinitrox, L-citrulin malát) pro zvýšení výkonnosti a Fanatic Pace Blend (synefrin, taurin) pro totální nasazení v rámci tréninku. Kam jde mysl, tam jde tělo, proto je psychická soustředěnost velmi důležitou součástí tréninku.

 

Neméně podstatné je udržet plné nasazení a nepolevit v intenzitě, chcete-li své snažení maximálně zúročit. Proto je zde Explosin - výbušná směs pro maximální nabuzení a stoprocentní soustředěnost v nepřehlédnutelném designu a borůvkové příchuti. Jedno balení vystačí až na 70 dávek.

 

Exklusivní sleva pro čtenáře Armádních novin!

Navštivte e-shop Ronnie.cz, kupte předtréninkový suplement Explosion (pro aktivaci slevy je nutno kliknout na odkaz), a získejte automaticky výhodnější cenu (platnost do 23.1.2015).

Udělte článku metály:

Počet metálů: 1 / 5

Nahlásit chybu v článku

Přidej komentář

Přidávat diskuzní příspěvky a hlasovat pro článek mohou jen registrovaní. Prosím zaregistrujte se nebo se přihlašte!

Komentáře

avatar
GAVL Datum: 17.01.2015 Čas: 19:22

Musím se zde redakce trošku zastat. Osobně s podobnými věcmi nemám problém, pokud nebudou navyšovat četnost obdobných sdělení.

avatar
Netvor Datum: 17.01.2015 Čas: 08:49

Všude narvaná kvanta kofeinu ... jen si dejte :-)

avatar
Idaho Datum: 17.01.2015 Čas: 00:09

Když už se necháte koupit na takovouhle reklamu, tak mějte aspoň trochu slušnosti a vymyslete k tomu nějaký rádoby článek nebo test, "kopírovat letáček, je fakt docela ubohý...

arr