Samohybný minomet na podvozku Pandur II 8×8

Česká společnost Tatra Defence Vehicle a.s. (TDV) ... Více

Armáda ČR chce německé Pumy. Jaká je finanční stránka?

Ministerstvo obrany ČR (MO ČR) plánuje nakoupit za ... Více

Nesmrtící obranné prostředky Piexon AG

Vzhledem ke zhoršující se bezpečnostní situaci v ... Více

Vojenská výstroj

Explosin - výbušná směs pro maximální nabuzení

Datum přidání 16.01.2015    Rubrika rubrika: Vojenská výstroj     komentáře 3 komentářů    autor autor: Komerční sdělení

Motivační průpovídky a našlapaná hudba Vás posunou jen do určitého bodu. Chcete-li se bezprostředně před tréninkem napumpovat tak, abyste vydrželi procházku cvičebním peklem, potřebujete pomocníka.

Foto: Explosin / Nutrend

Foto: Explosin / Nutrend

 

 

Světoví cvičenci mají ve velké oblibě heslo "go hard or go home" - tedy něco ve smyslu "buď do toho jdi pořádně, anebo to zabal". Někomu by se to mohlo zdát přehnané, ale jde o velmi praktickou poučku - bez plné koncentrace a pořádného nasazení nemají tréninky velký smysl. Svaly rostou a výkonnost se zvyšuje tehdy, posunujeme-li při cvičení své limity.

 

Ne vždy je jednoduché jít do toho naplno. Ne vždy je snadné dát do toho maximum. Proto je zde Explosin - unikátní předtréninkový suplement pro nekompromisní trénink. Účinná kombinace látek zaručí prokrvení, nabuzení organismu a zároveň podpoří plnou soustředěnost při tréninku. Protože právě takový je ideální cvičenec - nabuzený a plně soustředěný.


Velká řada vědců a nutričních specialistů se pídila po možnostech, jak naskládat všechny účinné látky v ideálním poměru do jednotlivých specializovaných produktů. Výsledkem této snahy je Explosin. Přípravek obsahující směs účinných látek synergicky působících na intenzitu, kvalitu a prožitek tréninku.

 

Mezi tyto látky patří kofein, arginin, účinná směs polyfenolů Vinitrox, citrulin malát, synefrin a další. Přípravek užijete 30 minut před započetím fyzické aktivity a on Vám dá vše, co během tréninku potřebujete k udržení nabuzení a koncentrace, a to v takovém množství, jaké tělo dokáže efektivně využít.


Explosin je revolučním produktem díky směsi účinných látek nakombinovaných do skupin podle žádoucího efektu. Concentration Matrix (kofein, tyrosin) pro 100% soustředěnost, Bloodlust Matrix (arginin, Vinitrox, L-citrulin malát) pro zvýšení výkonnosti a Fanatic Pace Blend (synefrin, taurin) pro totální nasazení v rámci tréninku. Kam jde mysl, tam jde tělo, proto je psychická soustředěnost velmi důležitou součástí tréninku.

 

Neméně podstatné je udržet plné nasazení a nepolevit v intenzitě, chcete-li své snažení maximálně zúročit. Proto je zde Explosin - výbušná směs pro maximální nabuzení a stoprocentní soustředěnost v nepřehlédnutelném designu a borůvkové příchuti. Jedno balení vystačí až na 70 dávek.

 

Exklusivní sleva pro čtenáře Armádních novin!

Navštivte e-shop Ronnie.cz, kupte předtréninkový suplement Explosion (pro aktivaci slevy je nutno kliknout na odkaz), a získejte automaticky výhodnější cenu (platnost do 23.1.2015).

Udělte článku metály:

Počet metálů: 1 / 5

Nahlásit chybu v článku

Přidej komentář

Přidávat diskuzní příspěvky a hlasovat pro článek mohou jen registrovaní. Prosím zaregistrujte se nebo se přihlašte!

Komentáře

avatar
GAVL Datum: 17.01.2015 Čas: 19:22

Musím se zde redakce trošku zastat. Osobně s podobnými věcmi nemám problém, pokud nebudou navyšovat četnost obdobných sdělení.

avatar
Netvor Datum: 17.01.2015 Čas: 08:49

Všude narvaná kvanta kofeinu ... jen si dejte :-)

avatar
Idaho Datum: 17.01.2015 Čas: 00:09

Když už se necháte koupit na takovouhle reklamu, tak mějte aspoň trochu slušnosti a vymyslete k tomu nějaký rádoby článek nebo test, "kopírovat letáček, je fakt docela ubohý...

arr