Umělá inteligence pro bojová vozidla pěchoty CV90 MkIV

Společnost BAE Systems se minulý týden zúčastnila ... Více

Nové verze vozidla ASCOD 2 se představily na Eurosatory

Pařížský veletrh Eurosatory je místem, kde se ... Více

Armádě České republiky se odkrývají nové schopnosti BVP PUMA

V Austrálii je diskutován program „Program ... Více

Čeští speciálové na největším společném cvičení amerických speciálních sil

Operátoři 601. skupiny speciálních sil doplnění o ... Více

Vojenská výstroj

Nabírá se Vám svalová hmota opravdu těžko?

Datum přidání 28.05.2015    Rubrika rubrika: Vojenská výstroj     komentáře 5 komentářů    autor autor: Komerční sdělení

Patříte i Vy mezi sportovce, kteří jsou spíše štíhlejší postavy a nová svalová hmota se jim nabírá opravdu těžko? I pro Vás bude nepochybně platit, že základem úspěchu bude dobře sestavený jídelníček, do něhož můžete zkusit zakomponovat i doplňky sportovní výživy.

Foto: All In One SynChronize belgické společnosti SynTech. / SynTech

Foto: Voják potřebuje perfektní fyzickou kondici; ilustrační foto / U.S. Marine Corps


Častou chybou začátečníků bývá, že sáhnou po jednom ze dvou extrémů - buď po velmi čistém proteinovém suplementu s obsahem bílkovin okolo 80 a více procent, na druhou stranu ale s minimem sacharidů, nebo naopak po gaineru, sacharidovém suplementu s jen velmi malým podílem bílkovin.

 

Přitom řadou odborníků a zkušených trenérů bývá v případech „těžko se mi nabírá" doporučováno řešení právě uprostřed - použít suplement, který obsahuje podobný podíl bílkovin i sacharidů, většinou vhodně doplněný dalšími látkami. Suplement, který bývá označován jako „all in one", tedy „vše v jednom".


Vše v jednom

Rozhlédnete-li se v nabídce doplňků sportovní výživy po takových, které vyhovují výše uvedeným kritériím, uvidíte na výběr jen několik produktů. Nebude jeden jediný, ale nebudou jich ani stovky, jako je tomu u proteinů či gainerů. V následujícím textu se zaměříme na popis produktu All In One SynChronize belgické společnosti SynTech.


Proteinová složka výrobku je tvořena několika základními surovinami: základ tvoří CFM syrovátkový proteinový koncentrát, doplněný o CFM syrovátkový proteinový izolát a také o syrovátkový proteinový hydrolyzát. Podíl bílkovin v celém produktu je 47 %.

Foto: All In One SynChronize belgické společnosti SynTech. / SynTechFoto: All In One SynChronize belgické společnosti SynTech. / SynTech


Sacharidová složka je tvořena z největší části palatinózou, což je sacharid používaný jen v těch nejlepších produktech. Zbývající část sacharidů je zastoupena v podobě maltodextrinu. Celkový podíl sacharidové složky je téměř 38 %.


Vedle zmíněných obsahuje ale All In One SynChronize i další látky, které bývají sportovci usilujícími o svalový nárůst velmi vyhledávané. Jedná se o jednu z nejpokročilejších forem kreatinu, dále pak o volnou aminokyselinu L-leucin a také o beta alanin.

 

Crea-Trona®, aneb dvakrát pufrovaný kreatin, je produktem německé společnosti AlzChem. Jedná se o pokročilou formu kreatinu vyráběnou z ochrannou známkou chráněného kreatinu Creapure®. Kreatin patří k jedněm z vůbec nejprověřenějších doplňků sportovní výživy pro přímou podporu nárůstu svalové hmoty, jeho nejvyšší možná kvalita (daná zdrojovou surovinou Creapure®) a také fakt, že sacharidy v All In One SynChronize pomáhají transportu kreatinu do svalů, pomohou ještě lepším výsledkům.


L-leucin je aminokyselinou, která bývá u silových sportovců jednou z nejvyhledávanějších. Řada produktů BCAA aminokyselin má podíl L-leucinu dvoj-, čtyř-, nebo dokonce osminásobný v porovnání s další dvojicí rozvětvených aminokyselin. All In One SynChronize obsahuje volného (!) L-leucinu celá 3 % svého obsahu.

 

Video: Vojenské svaly - motivace není nikdy dost. / YouTube


Beta alanin, poslední z účinných složek produktu, bývá zařazován sportovci, kteří chtějí stabilizovat svalové pH a tím zabraňovat tvorbě nežádoucí kyseliny mléčné, tedy i nepříjemnému pálení svalů, které mnohdy odeznívá i několik dní po tréninku. Produkty s beta alaninem obsahují většinou 500 až 1000 mg účinné látky v kapsli či tabletě, All In One SynChronize obsahuje ve 100 g celých 4000 mg beta alaninu.

 

All In One SynChronize nabízí sportovní obchod Ronnie.cz čtenářům Armádních novin speciální cenu 999 Kč (namísto původní 1099 Kč).


Jednoduché a účinné složení


A to je vše. Produkty SynTech se vyznačují tím, že mají jednoduché, ale nadmíru účinné složení. Neobsahují desítky látek v malých dávkách, ale jen několik základních látek v dávkách maximálních. Navíc všechny v nejvyšší možné čistotě a kvalitě.

 

Přesně takový je i All In One SynChronize, produkt, který v sobě obsahuje všechno, co sportovec potřebuje pro dosažení pokroků v nárůstu svalové hmoty - dostatek bílkovin pro její stavbu, dostatek sacharidů pro pokrytí energetických nároků, přímý stimulant nárůstu svalové hmoty v podobě pokročilé verze kreatinu s ochrannou známkou, přídavek volné aminokyseliny L-leucinu i účinný beta alanin.

 

Vše v jediném suplementu s velmi dobrou rozpustností a s příjemnou chutí. All In One SynChronize není samospásný, musíte trénovat, musíte věnovat dostatek času regeneraci, musíte věnovat péči svému jídelníčku - ovšem právě jídelníčku, který bývá u většiny sportovců tou největší slabinou, může „all in one" suplement velmi výrazně pomoci.

Udělte článku metály:

Počet metálů: 3 / 5

Nahlásit chybu v článku

Přidej komentář

Přidávat diskuzní příspěvky a hlasovat pro článek mohou jen registrovaní. Prosím zaregistrujte se nebo se přihlašte!

Komentáře

avatar
Russia Datum: 08.08.2015 Čas: 09:42

Michal svaly nezmiznú za pár dní :D
Svaly ti môžu ochabnúť po mesiacoch až rokoch :D

avatar
GAVL Datum: 28.05.2015 Čas: 22:09

Michal v podstatě zde hovoříte o obdobném tréninku jako je pro vrcholové horolezce nejvyšších pohoří světa?

avatar
Michal Datum: 28.05.2015 Čas: 21:56

Neviem či sa zrovna vojakom oplatí cvičiť na získanie svalov. Musia rátať s tým že keď pôjdu na misiu tak nebudú môcť dodržiavať jedálniček a svaly pôjdu pekne preč. Keď už tak by mali trénovať výdrź, udržanie maximálneho výkonu niekoľko hodín a pri nedostatku jedla...

avatar
Rorij Datum: 28.05.2015 Čas: 15:28

A příště to bude co? Článek o prospěšnosti steroidů?

avatar
ruleta Datum: 28.05.2015 Čas: 13:12

Jen doufam, ze kdyz jsou schopni zvednout barak, tak jsou taky schopni ten barak take obehnout. Taky by mne zajimalo, jak v polnich podminkach budou dodrzovat zivotospravu :D, jen tak matne si pamatuji na zazitky chlapiku z 1. jizdni/9. kavalerie ve Vietnamu, kde optimalni vahu meli kolem 65 kg a byli schopni utahnout kulomet na celodenni patrole....., asi se doba meni.

arr