Bez Ukrajiny Rusko svět jadernou válkou nevystraší

Rusko prodlouží životnost mezikontinentálním ... Více

Ruské střely 40N6 s doletem 400 km pro systémy S-400

Podle deníku Izvestija ruská armáda letos získá ... Více

Česká puška CZ BREN 2 pro maďarskou armádu

Na konci minulého měsíce byla podepsána dohoda o ... Více

Německá armáda certifikovala systém protitankových raket na BVP PUMA

Pozemní síly Německého Bundeswehru úspěšně ... Více

Vojenská výstroj

Nabírá se Vám svalová hmota opravdu těžko?

Datum přidání 28.05.2015    Rubrika rubrika: Vojenská výstroj     komentáře 5 komentářů    autor autor: Komerční sdělení

Patříte i Vy mezi sportovce, kteří jsou spíše štíhlejší postavy a nová svalová hmota se jim nabírá opravdu těžko? I pro Vás bude nepochybně platit, že základem úspěchu bude dobře sestavený jídelníček, do něhož můžete zkusit zakomponovat i doplňky sportovní výživy.

Foto: All In One SynChronize belgické společnosti SynTech. / SynTech

Foto: Voják potřebuje perfektní fyzickou kondici; ilustrační foto / U.S. Marine Corps


Častou chybou začátečníků bývá, že sáhnou po jednom ze dvou extrémů - buď po velmi čistém proteinovém suplementu s obsahem bílkovin okolo 80 a více procent, na druhou stranu ale s minimem sacharidů, nebo naopak po gaineru, sacharidovém suplementu s jen velmi malým podílem bílkovin.

 

Přitom řadou odborníků a zkušených trenérů bývá v případech „těžko se mi nabírá" doporučováno řešení právě uprostřed - použít suplement, který obsahuje podobný podíl bílkovin i sacharidů, většinou vhodně doplněný dalšími látkami. Suplement, který bývá označován jako „all in one", tedy „vše v jednom".


Vše v jednom

Rozhlédnete-li se v nabídce doplňků sportovní výživy po takových, které vyhovují výše uvedeným kritériím, uvidíte na výběr jen několik produktů. Nebude jeden jediný, ale nebudou jich ani stovky, jako je tomu u proteinů či gainerů. V následujícím textu se zaměříme na popis produktu All In One SynChronize belgické společnosti SynTech.


Proteinová složka výrobku je tvořena několika základními surovinami: základ tvoří CFM syrovátkový proteinový koncentrát, doplněný o CFM syrovátkový proteinový izolát a také o syrovátkový proteinový hydrolyzát. Podíl bílkovin v celém produktu je 47 %.

Foto: All In One SynChronize belgické společnosti SynTech. / SynTechFoto: All In One SynChronize belgické společnosti SynTech. / SynTech


Sacharidová složka je tvořena z největší části palatinózou, což je sacharid používaný jen v těch nejlepších produktech. Zbývající část sacharidů je zastoupena v podobě maltodextrinu. Celkový podíl sacharidové složky je téměř 38 %.


Vedle zmíněných obsahuje ale All In One SynChronize i další látky, které bývají sportovci usilujícími o svalový nárůst velmi vyhledávané. Jedná se o jednu z nejpokročilejších forem kreatinu, dále pak o volnou aminokyselinu L-leucin a také o beta alanin.

 

Crea-Trona®, aneb dvakrát pufrovaný kreatin, je produktem německé společnosti AlzChem. Jedná se o pokročilou formu kreatinu vyráběnou z ochrannou známkou chráněného kreatinu Creapure®. Kreatin patří k jedněm z vůbec nejprověřenějších doplňků sportovní výživy pro přímou podporu nárůstu svalové hmoty, jeho nejvyšší možná kvalita (daná zdrojovou surovinou Creapure®) a také fakt, že sacharidy v All In One SynChronize pomáhají transportu kreatinu do svalů, pomohou ještě lepším výsledkům.


L-leucin je aminokyselinou, která bývá u silových sportovců jednou z nejvyhledávanějších. Řada produktů BCAA aminokyselin má podíl L-leucinu dvoj-, čtyř-, nebo dokonce osminásobný v porovnání s další dvojicí rozvětvených aminokyselin. All In One SynChronize obsahuje volného (!) L-leucinu celá 3 % svého obsahu.

 

Video: Vojenské svaly - motivace není nikdy dost. / YouTube


Beta alanin, poslední z účinných složek produktu, bývá zařazován sportovci, kteří chtějí stabilizovat svalové pH a tím zabraňovat tvorbě nežádoucí kyseliny mléčné, tedy i nepříjemnému pálení svalů, které mnohdy odeznívá i několik dní po tréninku. Produkty s beta alaninem obsahují většinou 500 až 1000 mg účinné látky v kapsli či tabletě, All In One SynChronize obsahuje ve 100 g celých 4000 mg beta alaninu.

 

All In One SynChronize nabízí sportovní obchod Ronnie.cz čtenářům Armádních novin speciální cenu 999 Kč (namísto původní 1099 Kč).


Jednoduché a účinné složení


A to je vše. Produkty SynTech se vyznačují tím, že mají jednoduché, ale nadmíru účinné složení. Neobsahují desítky látek v malých dávkách, ale jen několik základních látek v dávkách maximálních. Navíc všechny v nejvyšší možné čistotě a kvalitě.

 

Přesně takový je i All In One SynChronize, produkt, který v sobě obsahuje všechno, co sportovec potřebuje pro dosažení pokroků v nárůstu svalové hmoty - dostatek bílkovin pro její stavbu, dostatek sacharidů pro pokrytí energetických nároků, přímý stimulant nárůstu svalové hmoty v podobě pokročilé verze kreatinu s ochrannou známkou, přídavek volné aminokyseliny L-leucinu i účinný beta alanin.

 

Vše v jediném suplementu s velmi dobrou rozpustností a s příjemnou chutí. All In One SynChronize není samospásný, musíte trénovat, musíte věnovat dostatek času regeneraci, musíte věnovat péči svému jídelníčku - ovšem právě jídelníčku, který bývá u většiny sportovců tou největší slabinou, může „all in one" suplement velmi výrazně pomoci.

Udělte článku metály:

Počet metálů: 3 / 5

Nahlásit chybu v článku

Přidej komentář

Přidávat diskuzní příspěvky a hlasovat pro článek mohou jen registrovaní. Prosím zaregistrujte se nebo se přihlašte!

Komentáře

avatar
Russia Datum: 08.08.2015 Čas: 09:42

Michal svaly nezmiznú za pár dní :D
Svaly ti môžu ochabnúť po mesiacoch až rokoch :D

avatar
GAVL Datum: 28.05.2015 Čas: 22:09

Michal v podstatě zde hovoříte o obdobném tréninku jako je pro vrcholové horolezce nejvyšších pohoří světa?

avatar
Michal Datum: 28.05.2015 Čas: 21:56

Neviem či sa zrovna vojakom oplatí cvičiť na získanie svalov. Musia rátať s tým že keď pôjdu na misiu tak nebudú môcť dodržiavať jedálniček a svaly pôjdu pekne preč. Keď už tak by mali trénovať výdrź, udržanie maximálneho výkonu niekoľko hodín a pri nedostatku jedla...

avatar
Rorij Datum: 28.05.2015 Čas: 15:28

A příště to bude co? Článek o prospěšnosti steroidů?

avatar
ruleta Datum: 28.05.2015 Čas: 13:12

Jen doufam, ze kdyz jsou schopni zvednout barak, tak jsou taky schopni ten barak take obehnout. Taky by mne zajimalo, jak v polnich podminkach budou dodrzovat zivotospravu :D, jen tak matne si pamatuji na zazitky chlapiku z 1. jizdni/9. kavalerie ve Vietnamu, kde optimalni vahu meli kolem 65 kg a byli schopni utahnout kulomet na celodenni patrole....., asi se doba meni.

arr