TACTICAL PRO

Samohybný minomet na podvozku Pandur II 8×8

Česká společnost Tatra Defence Vehicle a.s. (TDV) ... Více

Armáda ČR chce německé Pumy. Jaká je finanční stránka?

Ministerstvo obrany ČR (MO ČR) plánuje nakoupit za ... Více

Nesmrtící obranné prostředky Piexon AG

Vzhledem ke zhoršující se bezpečnostní situaci v ... Více

O webu

Historie

Armádní noviny se od svého založení v roce 2011 vypracovaly na pozici největšího a nejvlivnějšího odborného českého a slovenského internetového média zaměřeného na vojenství, bezpečnost a ochranu lidí a majetku.

 

Klíčem úspěchu jsou srozumitelnou formou psané odborné články určené nejen pro zájemce o vojenství, obranu, bezpečnost a ochranu, ale pro širokou uvědomělou veřejnost.

 

Profil Armádních novin

Armádní noviny se profilují jako prozápadně kritické vojenské médium. Leží nám na srdci bezpečností, vojenské, politické a ekonomické zájmy České republiky a spojeneckých zemí z Evropské unie a Severoatlantické aliance.

 

Podporujeme české výrobce obranných technologií. Nejsme jen patrioti, ale uvažujeme také strategicky – podporujeme Českou republiku a její zájmy dnes i v budoucnu.

 

Armádní noviny nejsou jen nekriticky nakloněny euroatlantické civilizaci . Důvěryhodnost Armádní novin mezi čtenáři, jakožto zdroji kvalitních informací, zvyšují kritické články cílené směrem k euroatlantické civilizaci.

 

Cíle

Armádní noviny si kladou za cíl přinášet novinky z oblasti vojenství, obrany, bezpečnosti a ochranu lidí a majetku. Naším cílem je podpora, obrana a rozvoj české a euroatlantické kultury a společnosti.

 

Ač se naši čtenáři rekrutují se široké vojenské veřejnosti, odbornými články cílíme také na vojenské a politické špičky.

 

 

Jan Grohmann
Šéfredaktor

arr