Dokonalá zbraň? 31 pilotů hodnotilo stíhačku F-35A

Do dnešních dnů stíhačku F-35A Lightning II ... Více

Proč se Islámský stát bojí Izraele?

Graham Allison v článku Why ISIS Fears Israel na ... Více

Ruská útočná ponorka Severodvinsk. Hrozba pro Západ?

Ponorka K-560 Severodvinsk v těchto týdnech ... Více

Výrobce tanku T-14 Armata se utápí v problémech

Ruská firma Uralvagonzavod (UVZ) je jedním z ... Více

O webu

Historie

Armádní noviny se od svého založení v roce 2011 vypracovaly na pozici největšího a nejvlivnějšího odborného českého a slovenského internetového média zaměřeného na vojenství, bezpečnost a ochranu lidí a majetku.

 

Klíčem úspěchu jsou srozumitelnou formou psané odborné články určené nejen pro zájemce o vojenství, obranu, bezpečnost a ochranu, ale pro širokou uvědomělou veřejnost.

 

Profil Armádních novin

Armádní noviny se profilují jako prozápadně kritické vojenské médium. Leží nám na srdci bezpečností, vojenské, politické a ekonomické zájmy České republiky a spojeneckých zemí z Evropské unie a Severoatlantické aliance.

 

Podporujeme české výrobce obranných technologií. Nejsme jen patrioti, ale uvažujeme také strategicky – podporujeme Českou republiku a její zájmy dnes i v budoucnu.

 

Armádní noviny nejsou jen nekriticky nakloněny euroatlantické civilizaci . Důvěryhodnost Armádní novin mezi čtenáři, jakožto zdroji kvalitních informací, zvyšují kritické články cílené směrem k euroatlantické civilizaci.

 

Cíle

Armádní noviny si kladou za cíl přinášet novinky z oblasti vojenství, obrany, bezpečnosti a ochranu lidí a majetku. Naším cílem je podpora, obrana a rozvoj české a euroatlantické kultury a společnosti.

 

Ač se naši čtenáři rekrutují se široké vojenské veřejnosti, odbornými články cílíme také na vojenské a politické špičky.

 

 

Jan Grohmann
Šéfredaktor

arr