Samohybný minomet na podvozku Pandur II 8×8

Česká společnost Tatra Defence Vehicle a.s. (TDV) ... Více

Armáda ČR chce německé Pumy. Jaká je finanční stránka?

Ministerstvo obrany ČR (MO ČR) plánuje nakoupit za ... Více

Rusko-běloruské cvičení Zapad-2017: Úhly pohledu

Včera skončilo obří rusko-běloruské cvičení ... Více

O webu

Historie

Armádní noviny se od svého založení v roce 2011 vypracovaly na pozici největšího odborného českého a slovenského internetového média zaměřeného na vojenství a bezpečnost.

 

Klíčem úspěchu jsou srozumitelné odborné články určené nejen zájemcům o vojenství, obranu, bezpečnost a ochranu, ale právě široké veřejnosti.

 

Profil Armádních novin

Armádní noviny se profilují jako prozápadně kritické vojenské médium. Leží nám na srdci bezpečností, vojenské, politické a ekonomické zájmy České republiky a spojeneckých zemí z Evropské unie a Severoatlantické aliance.

 

Podporujeme české výrobce obranných technologií. Nejsme jen patrioti, ale uvažujeme také strategicky – podporujeme Českou republiku a její zájmy dnes i v budoucnu.

 

Armádní noviny však nejsou jen nekriticky nakloněny euroatlantické civilizaci. Svět není černobílý, takže se nebojíme psát kriticky o EU a NATO.

 

Cíle

Armádní noviny si kladou za cíl přinášet novinky z oblasti vojenství, obrany, bezpečnosti a ochranu lidí a majetku. Naším cílem je podpora, obrana a rozvoj české a euroatlantické kultury a společnosti.

 

Obecným cílem Armádních novin je především popularizovat vojenské otázky mezi širokou veřejností.

 

 

Jan Grohmann
Šéfredaktor

arr