Umělá inteligence pro bojová vozidla pěchoty CV90 MkIV

Společnost BAE Systems se minulý týden zúčastnila ... Více

Nové verze vozidla ASCOD 2 se představily na Eurosatory

Pařížský veletrh Eurosatory je místem, kde se ... Více

Armádě České republiky se odkrývají nové schopnosti BVP PUMA

V Austrálii je diskutován program „Program ... Více

Čeští speciálové na největším společném cvičení amerických speciálních sil

Operátoři 601. skupiny speciálních sil doplnění o ... Více

Události

OPERACE IZRAEL - MÁŠ NA TO?

Datum přidání 10.06.2014    Rubrika rubrika: Události     komentáře 0 komentářů    autor autor: Redakce AN

Česká pobočka International Krav Maga Federation (IKMF) zahájila konkurz do nové reality show Operace Izrael, která poběží na internetové televizi Stream.cz jako pokračování seriálu Škola přežití. Místa jsou jen pro tři fyzicky zdatné zájemce (dva muži a jedna žena), kteří se zúčastní nejtvrdšího vojenského výcviku reálné sebeobrany krav maga v Izraeli. Uzávěřka přihlášek je už 13. června!

Operace Izrael

Foto: Operace Izrael. / stream.cz


Část tohoto speciálního komplexního výcviku běžně absolvují členové policejních oddílů, speciálních jednotek a armád po celém světě včetně všech složek Izraelských ozbrojených sil. Díky pořadu internetové televize Stream.cz nyní bude moci nahlédnout do zákulisí maximálně náročného výcviku krav maga široká veřejnost a na vlastní kůži se jej zkusí tři v konkurzu vybraní zájemci.

 

Je třeba upozornit, že výběrově řízení bude velmi náročné a pečlivé. Cílem pečlivého výběru je zvýšit šanci, že účastnici celý kurz zvládnou. Přihlásit se přitom může každý, kdo mluví anglicky, má čistý trestní rejstřík a je fyzicky zdatný. Zájemci mohou posílat své životopisy a motivační dopisy s fotografií na emailovou adresu kravmaga.konkurz@seznam.cz


Uzávěrka přihlášek je v pátek 13.června.

 

Foto: Je čast přestat mluvit, je čas něco dělat! / YouTube

 

„Účastníky čeká desetidenní kurz vojenské sekce sebeobrany krav maga v terénu horkého podnebí Izraele. Výcvik povedou nejzkušenější instruktoři military krav maga, kteří za sebou mají bohatou kariéru v armádě. Mezi jinými např. prezident IKMF AviMoyal anebo IsraelCohen, jenž během své osmnáctileté kariéry velel protiteroristickému komandu, cvičil s Delta Force, strávil spoustu času v utajení v Gaze… Zkrátka lidi, kteří to všechno reálně zažili na vlastní kůži,“ vysvětluje Michal Otipka, ředitel české pobočky Internetional Krav MagaFederationa autor reality show.

 

Výherci konkurzu absolvují nejdříve intenzivní výcvik v Čechách (červenec) a poté speciální vojenský kurz krav maga v Izraeli (od 1. do 10. srpna). „Během jednoho dobrodružného léta získají znalosti a dovednosti na špičkové úrovni, pro které běžný student cvičí a investuje několik let. Zažijí a uvidí to, o čem každý student krav maga sní,“ dodává Michal Otipka.

 

Foto: Cvičení povedou izraelští specialisté s bohatými reálnými zkušenostmi. / krav-maga.cz

Foto: Cvičení povedou izraelští specialisté s bohatými reálnými zkušenostmi. / kravmaga.cz


PRVNÍ KOLO KONKURZU
proběhne v neděli 22. června dopoledne. Na co a jak se máte připravit vám sdělíme emailem.

DRUHÉ KOLO KONKURZU

se bude konat v neděli 22. června odpoledne a postoupí do něj 12 nejlepších.

TŘETÍ KOLO KONKURZU

absolvuje už jen 6 účastníků. Ti absolvují čtyřdenní kurz krav maga od 1. do 4. července.

Přihlášky do konkurzu je možné zasílat do pátku 13. června. První kola výběru vhodných kandidátů do této fyzicky náročné reality show proběhnou v neděli 22. června. Stream.cz hledá dva muže a jednu ženu. Pokud chcete v létě zažít opravdové dobrodružství, špičkový krav maga výcvik vás zajímá, máte kondičku a čistý trestní rejstřík, zašlete své CV, motivační dopis a fotografii v plavkách na e-mail: kravmaga.konkurz@seznam.cz. Více informací naleznete na www.kravmaga.cz nebo na FB Operace Izrael.

Udělte článku metály:

Počet metálů: 5 / 5

Nahlásit chybu v článku

Přidej komentář

Přidávat diskuzní příspěvky a hlasovat pro článek mohou jen registrovaní. Prosím zaregistrujte se nebo se přihlašte!

arr