Bez Ukrajiny Rusko svět jadernou válkou nevystraší

Rusko prodlouží životnost mezikontinentálním ... Více

Ruské střely 40N6 s doletem 400 km pro systémy S-400

Podle deníku Izvestija ruská armáda letos získá ... Více

Česká puška CZ BREN 2 pro maďarskou armádu

Na konci minulého měsíce byla podepsána dohoda o ... Více

Německá armáda certifikovala systém protitankových raket na BVP PUMA

Pozemní síly Německého Bundeswehru úspěšně ... Více

Události

Prezentace nové studijní nabídky Univerzity obrany na veletrhu Gaudeamus

Datum přidání 21.01.2014    Rubrika rubrika: Události     komentáře 2 komentářů    autor autor: Tisková zpráva

Ve dnech 28. až 29. ledna 2014 proběhne na výstavišti Praha Holešovice sedmý ročník Evropského veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus Praha 2014, jehož se zúčastní také Univerzita obrany. Cílem veletrhu je poskytnout budoucím absolventům středních škol maximum informací o vysokoškolské přípravě na českých i zahraničních školách.

Foto: Gaudeamus / Univerzita obrany

Foto: Gaudeamus / Univerzita obrany


Univerzita obrany bude na tomto veletrhu přítomna v expozici číslo 14 v pavilonu E, kde zástupci jednotlivých fakult budou poskytovat návštěvníkům informace o možnostech studia na jediné vojenské vysoké škole v ČR.

 

V rámci vojenského studia Univerzita obrany od akademického roku 2014/2015 nově nabízí studium souvislých pětiletých a šestiletých magisterských studijních programů orientovaných na přípravu velitelského a zabezpečujícího personálu Armády ČR.

 

Univerzita obrany tak realizuje novou strategii vzdělávání, jejímž cílem je zjednodušit, zefektivnit a komplexně adaptovat segment vzdělávání vojenských studentů na konkrétní potřeby české armády, posílit profesní část nových studijních programů a výuku více než doposud propojit s praxí.

 

V expozici Univerzity obrany budou rovněž přítomni profesní poradci z Rekrutačního střediska Čechy, kteří přiblíží zájemcům o vojenské studium a profesionální službu v Armádě ČR administrativní proces nutný k povolání uchazeče do služebního poměru vojáka z povolání. Veletrh bude probíhat v Křižíkových pavilonech D a E a pro veřejnost bude v uvedené dny otevřen vždy od 8.00 do 16.00 hodin.

 

Univerzita obrany

Univerzita obrany připravuje vojenské profesionály a další odborníky působící ve sféře bezpečnosti a obrany státu na základě potřeb Armády ČR, státní správy a smluvních závazků s ostatními demokratickými státy. Příprava probíhá na bázi nejnovějších poznatků z vojenství, výzkumu a vývoje v národním i mezinárodním měřítku a vlastního vědeckého bádání.

 

Vzdělávání na UO je směrováno k širšímu zaměření odborného profilu absolventů, což umožňuje jejich lepší uplatnitelnost a kariérní růst v měnících se armádních podmínkách. Všestrannost vzdělání rovněž vytváří předpoklady pro uplatnění absolventů univerzity i v civilním životě.

Udělte článku metály:

Počet metálů: 2.9 / 5

Nahlásit chybu v článku

Přidej komentář

Přidávat diskuzní příspěvky a hlasovat pro článek mohou jen registrovaní. Prosím zaregistrujte se nebo se přihlašte!

Komentáře

avatar
Hrobař Datum: 22.01.2014 Čas: 22:10

Byl jsem u jejich stánku když vystavovali v Brně. Za navštívení stojí.

avatar
liberal shark Datum: 22.01.2014 Čas: 12:01

S UO mám následující špatnou zkušenost:
Známá dokončila studium na fakultě ekonomie a managementu, splnila podmínky pro udělení červeného diplomu a děkan jí ho nedal. Stěžovala si k děkanovi i rektorovi UO. Oba se k ní postavili zadkem, mlžili a lhali. Na takovou školu bych děti nedal.

arr