Umělá inteligence pro bojová vozidla pěchoty CV90 MkIV

Společnost BAE Systems se minulý týden zúčastnila ... Více

Nové verze vozidla ASCOD 2 se představily na Eurosatory

Pařížský veletrh Eurosatory je místem, kde se ... Více

Armádě České republiky se odkrývají nové schopnosti BVP PUMA

V Austrálii je diskutován program „Program ... Více

Čeští speciálové na největším společném cvičení amerických speciálních sil

Operátoři 601. skupiny speciálních sil doplnění o ... Více

Události

Prezentace nové studijní nabídky Univerzity obrany na veletrhu Gaudeamus

Datum přidání 21.01.2014    Rubrika rubrika: Události     komentáře 2 komentářů    autor autor: Tisková zpráva

Ve dnech 28. až 29. ledna 2014 proběhne na výstavišti Praha Holešovice sedmý ročník Evropského veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus Praha 2014, jehož se zúčastní také Univerzita obrany. Cílem veletrhu je poskytnout budoucím absolventům středních škol maximum informací o vysokoškolské přípravě na českých i zahraničních školách.

Foto: Gaudeamus / Univerzita obrany

Foto: Gaudeamus / Univerzita obrany


Univerzita obrany bude na tomto veletrhu přítomna v expozici číslo 14 v pavilonu E, kde zástupci jednotlivých fakult budou poskytovat návštěvníkům informace o možnostech studia na jediné vojenské vysoké škole v ČR.

 

V rámci vojenského studia Univerzita obrany od akademického roku 2014/2015 nově nabízí studium souvislých pětiletých a šestiletých magisterských studijních programů orientovaných na přípravu velitelského a zabezpečujícího personálu Armády ČR.

 

Univerzita obrany tak realizuje novou strategii vzdělávání, jejímž cílem je zjednodušit, zefektivnit a komplexně adaptovat segment vzdělávání vojenských studentů na konkrétní potřeby české armády, posílit profesní část nových studijních programů a výuku více než doposud propojit s praxí.

 

V expozici Univerzity obrany budou rovněž přítomni profesní poradci z Rekrutačního střediska Čechy, kteří přiblíží zájemcům o vojenské studium a profesionální službu v Armádě ČR administrativní proces nutný k povolání uchazeče do služebního poměru vojáka z povolání. Veletrh bude probíhat v Křižíkových pavilonech D a E a pro veřejnost bude v uvedené dny otevřen vždy od 8.00 do 16.00 hodin.

 

Univerzita obrany

Univerzita obrany připravuje vojenské profesionály a další odborníky působící ve sféře bezpečnosti a obrany státu na základě potřeb Armády ČR, státní správy a smluvních závazků s ostatními demokratickými státy. Příprava probíhá na bázi nejnovějších poznatků z vojenství, výzkumu a vývoje v národním i mezinárodním měřítku a vlastního vědeckého bádání.

 

Vzdělávání na UO je směrováno k širšímu zaměření odborného profilu absolventů, což umožňuje jejich lepší uplatnitelnost a kariérní růst v měnících se armádních podmínkách. Všestrannost vzdělání rovněž vytváří předpoklady pro uplatnění absolventů univerzity i v civilním životě.

Udělte článku metály:

Počet metálů: 2.9 / 5

Nahlásit chybu v článku

Přidej komentář

Přidávat diskuzní příspěvky a hlasovat pro článek mohou jen registrovaní. Prosím zaregistrujte se nebo se přihlašte!

Komentáře

avatar
Hrobař Datum: 22.01.2014 Čas: 22:10

Byl jsem u jejich stánku když vystavovali v Brně. Za navštívení stojí.

avatar
liberal shark Datum: 22.01.2014 Čas: 12:01

S UO mám následující špatnou zkušenost:
Známá dokončila studium na fakultě ekonomie a managementu, splnila podmínky pro udělení červeného diplomu a děkan jí ho nedal. Stěžovala si k děkanovi i rektorovi UO. Oba se k ní postavili zadkem, mlžili a lhali. Na takovou školu bych děti nedal.

arr