Ruské střely 40N6 s doletem 400 km pro systémy S-400

Podle deníku Izvestija ruská armáda letos získá ... Více

Česká puška CZ BREN 2 pro maďarskou armádu

Na konci minulého měsíce byla podepsána dohoda o ... Více

Německá armáda certifikovala systém protitankových raket na BVP PUMA

Pozemní síly Německého Bundeswehru úspěšně ... Více

Ruční protitankové zbraně Dynamit Nobel Defence pro Armádu ČR

Záměr České republiky modernizovat portfolio ... Více

Události

Armádní noviny a SOLDATO Team testují vojenské vybavení

Datum přidání 22.09.2016    Rubrika rubrika: Události     komentáře 0 komentářů    autor autor: Redakce AN a SOLDATO Team

Na našem trhu jsou desítky prodejců vojenského a outdoorového vybavení. Na českém i slovenském internetu je pak k dispozici tisíce položek military a outdoor vybavení různé kvality i ceny. Již několik let čtenářům Armádních novin a zákazníkům vojenských internetových obchodů usnaďňujeme orientaci v nepřeberném množství vojenského vybavení.

Foto: Military a outdoor vybavení testujeme v reálných podmínkách. / SOLDATO Team

 

Díky programu Armádních noviny a SOLDATO teamu si můžete být jisti, že kupujete kvalitní a prověřené zboží. Každé zboží, které testujeme a recenzujeme, od nás získává určitý počet metály kvality Armádních novin.

 

Špičkový výrobek, který získá 4 a více těchto metálů, a který se tak nebojíme komukoliv doporučit, navíc získá Šarži kvality Armádních novin a SOLDATO teamu.

 

Náš program pomáhá především poctivým a férovým prodejcům military a outdoor vybavení.


Účastí v našem programu dáváte ostatním jasně najevo, že si za kvalitou svého zboží opravdu stojíte. Vymezíte se tak proti těm, kteří nabízejí zboží podřadné a nekvalitní. Naše recenze jsou naprosto nestranné a objektivní.

 

Dopředu nikdy a nikomu nezaručíme, jak naše testování a výsledná recenze dopadne. Nikdy dopředu nevíme, kolik metálů výrobek získá.

 

Prodejce nebo výrobce, jehož výrobek v testu obstál (získal minimálně čtyři metály), tak získá oprávnění si toto konkrétní zboží označit naší Šarží kvality Armádních novin a SOLDATO teamu. Každý návštěvník pak díky této šarži pozná, že si prodejce nechal zboží otestovat v reálných podmínkách od profesionálů, výrobek obstál a je profesionály doporučen.

 

Můžeme Vás ubezpečit, že zkušenosti testerů SOLDATO teamu s vojenskou a outdoorovou výstrojí a výbavou se rozhodně nepohybují v čistě teoretické rovině.

 

Jako příslušníci 43. výsadkového praporu Chrudim se zúčastnili mnoha zahraničních misí: Členové týmu byli nasazeni v Bosně (1999), Kosovu (2002, 2005), Afghánistánu (2007, 2009, 2011), Mali (2013).

 

Foto: Šarže kvality Armádních novin a SOLDATO teamu.

 

Zde plnili plné spektrum operací, které kromě jiného zahrnovaly bojové patrolování, aeromobilní operace, RCP, Search operace, ochranu VIP apod. Členové týmu pracovali takřka denně s taktickým vybavením v těch nejtvrdších podmínkách a dokážou tak nyní objektivně a odborně zhodnotit kvalitu testovaného vybavení.

 

Jak zamezit zneužití šarže? Na našem webu bude pravidelně aktualizovaný seznam výrobků, které úspěšně prošly testem. V něm mimo jiné naleznete přesný název výrobku, výrobce i prodejce, a samozřejmě počet metálů, které daný výrobek získal. Zákazník si pak může snadno ověřit, zda dané zboží je skutečně otestováno Armádními novinami a SOLDATO teamem.

 

Plně si uvědomujeme, že tento projekt je, jak se říká, běh na dlouhou trať. Věříme ale, že jak pro profesionály z řad armády, policie, hasičů či zdravotníků, tak pro různé military a outdoor nadšence, a v neposlední řadě také pro internetové prodejce military a outdoor vybavení, je náš projekt smysluplný a užitečný.

 

Povede se ale jen ve spolupráci s vámi - náročnými zákazníky, kteří vyžadují kvalitní vybavení, a také Vámi - poctivými prodejci, kteří toto vybavení nabízíte a nestydíte se za to. Za tuto pomoc a spolupráci na tomto projektu vám děkujeme a doufáme, že společnými silami zvedneme kvalitu nabízeného military a outdoor vybavení v České republice.

Udělte článku metály:

Počet metálů: 5 / 5

Nahlásit chybu v článku

Přidej komentář

Přidávat diskuzní příspěvky a hlasovat pro článek mohou jen registrovaní. Prosím zaregistrujte se nebo se přihlašte!

arr