Umělá inteligence pro bojová vozidla pěchoty CV90 MkIV

Společnost BAE Systems se minulý týden zúčastnila ... Více

Nové verze vozidla ASCOD 2 se představily na Eurosatory

Pařížský veletrh Eurosatory je místem, kde se ... Více

Armádě České republiky se odkrývají nové schopnosti BVP PUMA

V Austrálii je diskutován program „Program ... Více

Čeští speciálové na největším společném cvičení amerických speciálních sil

Operátoři 601. skupiny speciálních sil doplnění o ... Více

Události

Armádní noviny a SOLDATO Team testují vojenské vybavení

Datum přidání 22.09.2016    Rubrika rubrika: Události     komentáře 0 komentářů    autor autor: Redakce AN a SOLDATO Team

Na našem trhu jsou desítky prodejců vojenského a outdoorového vybavení. Na českém i slovenském internetu je pak k dispozici tisíce položek military a outdoor vybavení různé kvality i ceny. Již několik let čtenářům Armádních novin a zákazníkům vojenských internetových obchodů usnaďňujeme orientaci v nepřeberném množství vojenského vybavení.

Foto: Military a outdoor vybavení testujeme v reálných podmínkách. / SOLDATO Team

 

Díky programu Armádních noviny a SOLDATO teamu si můžete být jisti, že kupujete kvalitní a prověřené zboží. Každé zboží, které testujeme a recenzujeme, od nás získává určitý počet metály kvality Armádních novin.

 

Špičkový výrobek, který získá 4 a více těchto metálů, a který se tak nebojíme komukoliv doporučit, navíc získá Šarži kvality Armádních novin a SOLDATO teamu.

 

Náš program pomáhá především poctivým a férovým prodejcům military a outdoor vybavení.


Účastí v našem programu dáváte ostatním jasně najevo, že si za kvalitou svého zboží opravdu stojíte. Vymezíte se tak proti těm, kteří nabízejí zboží podřadné a nekvalitní. Naše recenze jsou naprosto nestranné a objektivní.

 

Dopředu nikdy a nikomu nezaručíme, jak naše testování a výsledná recenze dopadne. Nikdy dopředu nevíme, kolik metálů výrobek získá.

 

Prodejce nebo výrobce, jehož výrobek v testu obstál (získal minimálně čtyři metály), tak získá oprávnění si toto konkrétní zboží označit naší Šarží kvality Armádních novin a SOLDATO teamu. Každý návštěvník pak díky této šarži pozná, že si prodejce nechal zboží otestovat v reálných podmínkách od profesionálů, výrobek obstál a je profesionály doporučen.

 

Můžeme Vás ubezpečit, že zkušenosti testerů SOLDATO teamu s vojenskou a outdoorovou výstrojí a výbavou se rozhodně nepohybují v čistě teoretické rovině.

 

Jako příslušníci 43. výsadkového praporu Chrudim se zúčastnili mnoha zahraničních misí: Členové týmu byli nasazeni v Bosně (1999), Kosovu (2002, 2005), Afghánistánu (2007, 2009, 2011), Mali (2013).

 

Foto: Šarže kvality Armádních novin a SOLDATO teamu.

 

Zde plnili plné spektrum operací, které kromě jiného zahrnovaly bojové patrolování, aeromobilní operace, RCP, Search operace, ochranu VIP apod. Členové týmu pracovali takřka denně s taktickým vybavením v těch nejtvrdších podmínkách a dokážou tak nyní objektivně a odborně zhodnotit kvalitu testovaného vybavení.

 

Jak zamezit zneužití šarže? Na našem webu bude pravidelně aktualizovaný seznam výrobků, které úspěšně prošly testem. V něm mimo jiné naleznete přesný název výrobku, výrobce i prodejce, a samozřejmě počet metálů, které daný výrobek získal. Zákazník si pak může snadno ověřit, zda dané zboží je skutečně otestováno Armádními novinami a SOLDATO teamem.

 

Plně si uvědomujeme, že tento projekt je, jak se říká, běh na dlouhou trať. Věříme ale, že jak pro profesionály z řad armády, policie, hasičů či zdravotníků, tak pro různé military a outdoor nadšence, a v neposlední řadě také pro internetové prodejce military a outdoor vybavení, je náš projekt smysluplný a užitečný.

 

Povede se ale jen ve spolupráci s vámi - náročnými zákazníky, kteří vyžadují kvalitní vybavení, a také Vámi - poctivými prodejci, kteří toto vybavení nabízíte a nestydíte se za to. Za tuto pomoc a spolupráci na tomto projektu vám děkujeme a doufáme, že společnými silami zvedneme kvalitu nabízeného military a outdoor vybavení v České republice.

Udělte článku metály:

Počet metálů: 5 / 5

Nahlásit chybu v článku

Přidej komentář

Přidávat diskuzní příspěvky a hlasovat pro článek mohou jen registrovaní. Prosím zaregistrujte se nebo se přihlašte!

arr