TACTICAL PRO

Samohybný minomet na podvozku Pandur II 8×8

Česká společnost Tatra Defence Vehicle a.s. (TDV) ... Více

Armáda ČR chce německé Pumy. Jaká je finanční stránka?

Ministerstvo obrany ČR (MO ČR) plánuje nakoupit za ... Více

Nesmrtící obranné prostředky Piexon AG

Vzhledem ke zhoršující se bezpečnostní situaci v ... Více

Vojenská výstroj

RECENZE: Pistolové stehenní pouzdro TacticalPro

Datum přidání 10.09.2013    Rubrika rubrika: Vojenská výstroj     komentáře 1 komentářů    autor autor: SOLDATO Team

V současné době je většina vojáků vybavena záložní zbraní - pistolí. Pokud selže hlavní zbraň, hmátnout po pistoli je většinou rychlejší, než se snažit závadu odstranit. Pistole se také hodí do stísněných prostor, kde by manipulace s dlouhou útočnou puškou nebyla úplně ideální. Ne vždy je nošení záložní zbraně nutné, přesto je na většinu akcí dobré, pokud u sebe pistoli máte.

Pistolové stehenní pouzdro

Foto: Samosvorné pistolové stehenní pouzdro Tactical Pro.SOLDATO Team

 

Otázkou tak jen zůstává, kam s ní. Samozřejmě do vhodného pouzdra. To, že by mělo jít o pouzdro typizované pro konkrétní model pistole je asi jasné. Hlavním kritériem se tak pro většinu střelců stává, na kterém místě chtějí, nebo musí pistoli nosit. Volit můžeme z několika možností. Každá má svoje zaryté zastánce i odpůrce, stejně tak jako výhody a nevýhody. Záleží tak jen na vašich potřebách a zkušenostech, kam svoji záložní zbraň umístíte.

 

Pokud se budeme bavit o pouzdru pro vojenské použití, můžeme volit pouzdro buď opaskové, stehenní, nebo umístěné na vazbě vaší taktické vesty. Jsou samozřejmě i jiné možnosti, ale ty jsou v reálu využívány jen minimálně. Dále si můžeme vybrat z různých materiálů. Nejčastěji se však jedná o plast, tkaninu nebo kombinaci těchto dvou materiálů. Jiné materiály (jako například kůže) se v současnosti již tolik nepoužívají.

 

Samosvor od TacticalPro

V dnešní recenzi se zaměříme na Samosvorné pistolové pouzdro stehenní (jak zní přesný název tohoto produktu) od TacticalPro. Tato česká firma nás již příjemně překvapila svou sérií taktických batohů. Lidé z TacticalPro často spolupracují s profesionály a na jejich doporučení také hodně dají. Ani u tohoto pouzdra nic nenechali náhodě a zdá se, že se jim to znovu vyplatilo. Nebudeme však předbíhat a začneme hezky od začátku.

 

Celou recenzi najdete na stránkách Recenze Armádní noviny.

Udělte článku metály:

Počet metálů: 3.3 / 5

Nahlásit chybu v článku

Přidej komentář

Přidávat diskuzní příspěvky a hlasovat pro článek mohou jen registrovaní. Prosím zaregistrujte se nebo se přihlašte!

Komentáře

avatar
sniper Datum: 12.05.2015 Čas: 09:18

MP 9 mam doma ,ale pouzdro by se mi hodilo

arr