TacticalPro

Útočná puška CZ BREN 2: Nový přístup, nové myšlení

Armáda ČR v těchto dnech dokončuje převzetí 2600 ... Více

Big 6+1: Podoba americké armády v 21. století

Americká armáda (US Army) představila modernizační ... Více

Německé tanky Leopard 2A4 v Sýrii

Turecká armáda v prosinci poprvé nasadila do bojů ... Více

Elitní 601. skupina speciálních sil: Vše je o lidech

Největší hodnotou 601. skupiny speciálních sil ... Více

Vojenská výstroj

RECENZE: Princeton Tec Remix

Datum přidání 16.06.2015    Rubrika rubrika: Vojenská výstroj     komentáře 0 komentářů    autor autor: SOLDATO Team

Čelovka má pro vojáka mnoho využití. Většinu času sice tráví v sumce či v batohu, ale když přijde její chvíle, chce se na ni její majitel 100% spolehnout. Chce, aby mu svítila, když je potřeba. Aby vydržela svítit po celou dobu plnění úkolu. Aby byla kompaktní, malá, skladná, lehká a přesto maximálně odolná. Aby manipulace s ní byla přátelská. Aby svítila nenápadně, ale když bude potřeba, aby to uměla rozpálit. Aby to prostě byla ONA!

Princeton Tec Remix

Foto: Princeton Tec Remix  / SOLDATO Team  

 

Čelová svítilna je pomocník, po kterém toho chceme opravdu hodně. Samozřejmě ne každá nám vše splní. Ideální je, pokud výrobci svítilen (a že jich je...) směřují své modely přímo do military sféry a nabízejí výrobky, které jsou přímo pro vojenské zaměření konstruované. Nechceme toho příliš. Úvodní odstavec je dosti výmluvný.

 

Princeton Tec od Marines shopu

Jak jistě víte, tak se naše recenze zaměřují především na vybavení, které je určené právě pro military prostředí. Také jste již jistě poznali, že nejčastěji spolupracujeme s lidmi, kteří vědí, co military nadšencům nabídnout. Portfolio pražského Marines-shopu je plné značkového vybavení, které se lidem jako my prostě musí líbit. Některých známých značek je tento army shop také výhradním dovozcem. Při výběru vojenské čelovky bylo jasno poměrně rychle, a volba padla na Princeton Tec.

 

Od roku 1975 se americká firma Princeton Tec specializuje na světlo. Měli by tedy o tom jak svítit něco vědět. I v Princeton Tec si ale uvědomili, že požadavky armádních specialistů mohou být odlišné od všeho ostatního. Jedním ze směrů, kterým se tedy vydali je i nabídka svítilen do military prostředí. Modelových řad nabízí tento americký výrobce několik, v naší recenzi se podíváme na model Princeton Tec Remix... celý článek si přečtete na RECENZE ARMÁDNÍCH NOVIN.

 

Celý článek si přečtete na RECENZE ARMÁDNÍCH NOVIN

Udělte článku metály:

Počet metálů: 3 / 5

Nahlásit chybu v článku

Přidej komentář

Přidávat diskuzní příspěvky a hlasovat pro článek mohou jen registrovaní. Prosím zaregistrujte se nebo se přihlašte!

arr