Umělá inteligence pro bojová vozidla pěchoty CV90 MkIV

Společnost BAE Systems se minulý týden zúčastnila ... Více

Nové verze vozidla ASCOD 2 se představily na Eurosatory

Pařížský veletrh Eurosatory je místem, kde se ... Více

Armádě České republiky se odkrývají nové schopnosti BVP PUMA

V Austrálii je diskutován program „Program ... Více

Čeští speciálové na největším společném cvičení amerických speciálních sil

Operátoři 601. skupiny speciálních sil doplnění o ... Více

Události

Špička se vrací: Extrémní závod KILPI HEROES RACE 2016

Datum přidání 10.12.2015    Rubrika rubrika: Události     komentáře 0 komentářů    autor autor: Spolek hrdinové

Po skvělém startu prvního ročníku KILPI HEROES RACE 2015 tým organizátorů Spolku hrdinů připravuje nový ročník největšího a nejtěžšího extrémního překážkového běhu na Severní Moravě. Závod KILPI HEROES RACE 2016 se poběží za 6 měsíců, ale již nyní máte šanci si v předvánoční době koupit lístek na další ročník. Navíc s jedním bonusem.

Foto: Když říkáme nejtěžší, myslíme tím nejtěžší. :) / Spolek hrdinové

Foto: Když říkáme nejtěžší, myslíme tím nejtěžší. :) / Spolek hrdinové, Jirka Wassebauer

 

Radost a odpovědnost po povedeném prvním ročníku

KILPI HEROES RACE 2015 našel své útočiště v ikonickém a malebném prostředí podzámčí zámku v Hradci nad Moravicí. Prvního ročníku se účastnilo 380 závodníků. Skvělou atmosféru zajistila bohatá divácká kulisa. Vždyť místo závodu i trať jsou oblíbeným místem pro turistiku, rodinné výlety a sport po celý rok.


Organizátorům se také podařilo během prvního ročníku celý závod perfektně organizačně zvládnout. Atmosféře i perfektní organizaci navíc napomohlo skvělé počasí.


Závodníci na prvním ročníku museli překonat čtyřmetrovou stěnu, elektrickou sprchu nebo plazit se několik desítek metrů pod ostnatým drátem. Organizátoři připravili také “biatlonské” překážky, jako je střelba z luku nebo hod oštěpem.


Třináctikilometrovou trasu s brutálním šestisetmetrovým převýšením a více než třiceti překážkami nakonec zvládl nejrychleji Aleš Velička. Trať, která začínala i končila u hotelu Belaria v Hradci nad Moravicí, pokořil za hodinu a šestnáct minut.

 

Video: Oficiální video závodu KILPI HEROES RACE 2015. / YouTube


Co závodníky čeká na KILPI HEROES RACE 2016?

V prvé řadě mnohem větší účast závodníků a diváků. Již nyní, půl roku před závodem, je prodáno prvních sto lístků za zvýhodněnou cenu 590 Kč. Závodníci se tak mohou těšit na hutnou atmosféru, tvořenou nejen stovkami závodníků, ale také stovkami diváků.


V ročníku 2016 jsme připravili dvě tratě - trať o délce 13 km a 7 km. Na dlouhé trati závodníky čeká 30 překážek, na krátké 20 překážek.


Pro borce s velkým sportovním sebevědomím máme navíc přípravnou unikátní VÝZVU. Odvážlivci VÝZVY mohou běžet v první vlně 13km trasu a poté v poslední vlně 7km trasu - pouze za cenu 590 Kč!

 

Za jednu cenu máte tedy dva závody. Vzhledem k velké organizační náročnosti, je počet míst VÝZVY omezen.

 

Video: Proběhněte celý závod KILPI HEROES RACE 2015. / YouTube


Ceny HEROES RACE 2016:

5.1.2016 – 28.2.2016

690 Kč

1.3.2016 – 30.4.2016

790 Kč

1.5.2016 – 15.6.2016

890 Kč

Na místě

1000 Kč


I v ročníku 2016 se můžete těšit na oblíbené rytíře, magické noční ohnivé vystoupení a večerní párty pod otevřeným nebem. Připravujeme další “atrakce”, které zpříjemní závodníkům i divákům nejen samotný závod, ale vůbec celý den až do pozdních nočních hodin.


Trasa závodu se bude ladit pouze minimálně, ale můžete se těšit na nové překážky, ať už silového, koordinačního charakteru, nebo překážky, při kterých musíte prokázat jasnou mysl a soustředěnost.


Pokud máte zájem koupit si lístky za zvýhodněnou cenu, například jako dárek na Vánoce, kontaktuje nás přímo na adresu info@heroesrace.cz. V případě zájmu běžet oba závody (7 km a 13 km), napište do předmětu VÝZVA.


Klasickou registraci za využití webové elektronické přihlášky spustíme na oficální stránkách KILPI HEROES RACE od nového roku.

 

Web: 

KILPI HEROES RACE 

FB:

Facebookové stránky závodu KILPI HEROES RACE 

FB událost: 

Facebook událost závodu KILPI HEROES RACE 2016 

Udělte článku metály:

Počet metálů: 0 / 5

Nahlásit chybu v článku

Přidej komentář

Přidávat diskuzní příspěvky a hlasovat pro článek mohou jen registrovaní. Prosím zaregistrujte se nebo se přihlašte!

arr