Ruské střely 40N6 s doletem 400 km pro systémy S-400

Podle deníku Izvestija ruská armáda letos získá ... Více

Česká puška CZ BREN 2 pro maďarskou armádu

Na konci minulého měsíce byla podepsána dohoda o ... Více

Německá armáda certifikovala systém protitankových raket na BVP PUMA

Pozemní síly Německého Bundeswehru úspěšně ... Více

Ruční protitankové zbraně Dynamit Nobel Defence pro Armádu ČR

Záměr České republiky modernizovat portfolio ... Více

Vojenská výstroj

Taška na útočnou pušku se střeleckou podložkou

Datum přidání 28.11.2017    Rubrika rubrika: Vojenská výstroj     komentáře 0 komentářů    autor autor: Komerční sdělení

Novinka firmy FENIX Protector byla inspirována požadavky střelců na speciální tašku na dlouhou zbraň. Vytvořili jsme proto nový model, který na našem trhu chybí. Taška se vyrábí pouze v nejvíce žádané černé barvě.

Foto: Taška na útočnou pušku se střeleckou podložkou. / FENIX Protector

 

Do tašky je možno uložit různé typy zbraní. Na zadní vnitřní straně na kratších koncích je našita jednořadá vazba MOLLE, ve které jsou umístěny popruhy se suchým zipem sloužící k upevnění hlavně a pažby zbraně.

 

Výškovým posunem popruhů ve vazbě MOLLE je možno do tašky připevnit různý typ dlouhé zbraně. Na protilehlé vnitřní straně jsou přišity dvě platformy o rozměrech 26×25 cm s vazbou MOLLE pro připevnění sumek. Na jedné platformě jsou k dispozici tři popruhy se suchými zipy různých délek pro připevnění dalšího materiálu.


Uvnitř tašky je ve středovém hřbetu našit suchý zip. Na zipu je připevněna vyjímatelná polstrovaná střelecká podložka o rozměru 63×83 cm. Zip slouží zároveň jako dělící přepážka uvnitř tašky.


Z vnější lícové strany jsou vypracovány dvě nakládané kapsy s bočními sklady. Kapsa o rozměru 26×23 cm je určena na uložení zásobníků různých typů, uvnitř hlavní kapsy jsou všity tři kapsy na přehlednější uložení zásobníků. Druhá kapsa o rozměru 33×23 cm je určena na uložení písemností do rozměru A4.


Taška má v horní středové části vypracovaná nosná ucha, která se dají spojit pomocí platformy se suchým zipem. V protilehlých rozích tašky je všit regulovatelný nosný popruh š. 26 mm o délce 155 cm. Na popruhu je pohyblivá ramenní podložka, jejíž spodní strana má protiskluzovou úpravu.

 

Pro představu rozměry tašky: 91×29×8 cm a hmotnost tašky: 1690 gramů.

 

Tašku zakoupíte u našich prodejců nebo na našem e-shopu.

Jsme tu pro vás!

 

Fotogalerie

 

Udělte článku metály:

Počet metálů: 3 / 5

Nahlásit chybu v článku

Přidej komentář

Přidávat diskuzní příspěvky a hlasovat pro článek mohou jen registrovaní. Prosím zaregistrujte se nebo se přihlašte!

arr