Samohybný minomet na podvozku Pandur II 8×8

Česká společnost Tatra Defence Vehicle a.s. (TDV) ... Více

Armáda ČR chce německé Pumy. Jaká je finanční stránka?

Ministerstvo obrany ČR (MO ČR) plánuje nakoupit za ... Více

Nesmrtící obranné prostředky Piexon AG

Vzhledem ke zhoršující se bezpečnostní situaci v ... Více

Události

Zvýhodněné vozy Opel pro veterány

Datum přidání 11.11.2014    Rubrika rubrika: Události     komentáře 1 komentářů    autor autor: Komerční sdělení

Automobilka Opel ve spolupráci se Spolkem VLČÍ MÁKY nabízí v rámci programu Opel Handycars zvýhodněné ceny vozů Opel pro české válečné veterány.

Opel Zafira Tourer

Foto: Opel Zafira Tourer / Opel

 

Společnost Opel v rámci svého Handycars programu nabízí zvýhodněné podmínky na nákup automobilů Opel hendikepovaným, ale i opatrovníkům osob se zdravotním postižením, organizacím poskytujícím služby zdravotně postiženým nebo neziskovým organizacím. Díky organizaci Spolek VLČÍ MÁKY mohou výhody programu Opel Handycars využít i čeští vojenští veteráni.

 

„Ze slev a souvisejících služeb, které v programu poskytujeme, je zřejmé, že na takovém prodeji aut nevyděláváme. Patří to k sociální zodpovědnosti, které se v určitém směru věnuje každá velká firma. Chtěli jsme to jen konzultovat, propagovat a třeba slyšet od armády prosté 'díky', ale byli jsme jako vzduch. Pak přišly VLČÍ MÁKY a ukázalo se, že naše představy do sebe zapadají," vysvětluje posun v programu Opel Handycars jeho manažer Antonín Pokorný.


Výhody Opel Handycars pro válečné veterány:

 + Široká nabídka modelů osobních vozů
 + Na všechny osobní vozy sleva v rámci programu Opel Handycars
 + Servisní program VIP
 + Financování pomocí Opel Finance
 + Prodloužená záruka na 6 roků
 + Zvýhodněné Opel pojištění
 + Individuelní přístup u všech autorizovaných prodejců OPEL
 + Pro hendikepované veterány zajistíme úpravy vozů
 + Držitelům státního příspěvku na zakoupení vozu (ZTP, ZTPP) překleneme DPH
 + Výkup stávajícího vozu protiúčetem

 

Foto: Opel Handycars program mobility pro hendikepované. / Opel 

 

Program se dotáhl do finální podoby, připravily se informační materiály, vyškolili regionální dealeři vozů a od konce dubna se jede naplno. Pokud se zákazník prokáže průkazem válečného veterána, má nárok na výraznou slevu z ceny vozu, zvýhodněný servis, financování a pojištění, záruku prodlouženou na 6 let a pro veterány s hendikepem je samozřejmostí úprava vozu.

 

Nezbývá než doufat, že se časem přidají další automobilky, nebo třeba i řetězce spotřebního zboží. Nejde ani tak o slevu, ačkoli u Opelu je výrazná, jako o to, že se někdo nebojí postavit se za naše hrdiny, kteří jsou společností spíše přehlíženi. Ostatně jak to řekl britský premiér Cameron: „Jde o způsob, jak říci 'děkuji' našim mužům a ženám, kteří pro nás dělali a dělají tak moc. Stejně tak jejich rodinám, které je podporují, zatímco oni slouží v operacích."


Jisté už je, že to bude pokračovat rozšířením programu Opel „Dobrý vůz za dobrou službu" i na slovenské veterány. O tom ale někdy v budoucnu.

Udělte článku metály:

Počet metálů: 3 / 5

Nahlásit chybu v článku

Přidej komentář

Přidávat diskuzní příspěvky a hlasovat pro článek mohou jen registrovaní. Prosím zaregistrujte se nebo se přihlašte!

Komentáře

avatar
otecko Datum: 11.11.2014 Čas: 11:43

Ano, jsou státy, kde politici Vlčím mákům vyjadřují podporu a tím i uvědomění ve společnosti, že svoboda není zadarmo. U nás se spíše politické celebrity sejdou u Zlatého slavíka...

arr