E-shop ARMED

Foto: Majitelé mají za sebou několik zahraničních misí. / ARMED
Majitelé mají za sebou několik zahraničních misí. / ARMED

ARMED je největší internetový e-shop s vojenským vybavením v České i Slovenské republice. Obchod vedou majítelé s bohatou vojenskou zkušeností, jak z armády, tak ze zahraničních misích.

Historie

Historie obchodu ARMED se začala psát v roce 2007, kdy jsem otevřel v Žatci na náměstí malý army-shop. Důvodem bylo, že ve městě, kde sídlila (a v tuto dobu stále sídlí) 4. BRN žádný podobný army shop nebyl a tak nebylo kde si koupit maskovací barvy, čutoruchrániče kolen,  prostě nějaké armádní vybavení. Tehdy jsem ještě netušil, že za pár let bude ARMED největší army shop v ČR.

Moje představa, že budu provozovat jen takový malý armyshop a přivydělám si tak nějakou korunu, začala brát rychle za své. Bylo zřejmé, že obchodu se budu muset věnovat na 100%, nebo půjde takzvaně do kytek. A jelikož sedět naráz na dvou židlích najednou není po určité době ani příjemné, ani snesitelné, v roce 2010 jsem opustil brány instituce zvané Armáda České republiky a začal se věnovat firmě ARMED STORE naplno.

V roce 2010 tedy proběhlo první stěhování firmy do větších prostor, tentokrát ještě v rámci města Žatce. V roce 2012 se staly dvě důležité události. Do firmy vstoupil můj ex-kolega z AČR Ivan Novák a přestěhovali jsme prodejnu ze Žatce do Prahy – Karlína.

Tým ARMED / ARMED

Další rozšíření nastalo v roce 2014, kdy jsme otevřeli army shop přímo naproti vojenskému útvaru ve Vyškově. Aktuálně poslední změnou je přestěhování prodejny z Karlína do modernějšího a většího prostoru ve Vysočanech a otevření výdejního místa na Praze 5. Podívejte se na aktuální seznam prodejen ARMED v ČR

Majitelé s vojenskou praxí

Vzhledem k naší vojenské minulosti má ARMED blízko k specifickým požadavkům vojáků a policistů na kvalitní vybavení. Pavel Zendulka, zakladatel firmy sloužil 10 let v AČR, absolovoval 2 zahraniční mise a mimo jiní třeba zahraniční kurz ve Ft. Benning, USA. Druhý majitel Ivan Novák sloužil 15 let v AČR na průzkumných a výsadkových jednotkách, má za sebou 3 zahraniční mise a také úspěchy z mezinárodních vojenských soutěží.

Současnost

Internetový obchod na adrese www.armed.cz umožňuje zákazníkům vidět přesné skladové zásoby konkrétních produktů. Veškeré zboží je možné objednat na adresu, nebo poslat k vyzvednutí na kteroukoliv prodejnu. Oceňují to třeba vojáci na kurzech ve Vyškově. Přes e-shop si objednají potřebné vybavení a za dva dny si můžou zboží vyzvednout v prodejně naproti útvaru.

Náhled e-shopu ARMED. / ARMED

Sortiment obchodu ARMED je tak široký, že není možné popsat vše. Z toho nejzajímavějšího pro profesionály máme:
-  německé boty LOWA (Zephyr, Z8)
-   rukavice Mechanix
-   sumky, pouzdra, vesty a další doplňky značky Warrior Assault
-   české stany Jurek, české spacáky Prima
-   nože a nářaďové kleště Gerber, Leatherman
-   brýle ESS
-   vojenské hodinky Marathon

To je jen malá ukázka několika kategorií a značek. Kromě takovýchto běžných doplňků ARMED dodává také balistiku značky Shark, jak měkkou, tak tzv pláty (včetně bočních) a přilby.

Zajímavostí je naše spolupráce s jednotkami AČR a PČR při testování vybavení.  Na fotce níže je například fotografie vesty Warrior DCS z Afghanistánu.

Letos se mnohem více zaměřujeme na prodej zbraní a střeliva, se specializací na zbraně Walther a Glock. Příjemné je, že obě firmy poskytují zajímavé slevy pro ozbrojené složky.

Vzhledem k zaměstnání našeho dalšího kolegy Ondřeje Duška můžeme nyní nabídnout kompletní základní servis ke zbraním Glock a Walther.

Warrior DCS / ARMED

Slevy pro ozbrojené složky

Na veškerý sortiment z naší nabídky poskytujeme vojákům a policistům speciální slevu. Stačí se pouze zaregistrovat na e-shopu a doložit příslušnost ke složce (osobně na prodejně, e-mailem).

Budoucnost

Sice jsme se z malého obchůdku v Žatci už docela rozrostli, ale ještě v tom chceme nějaký čas pokračovat. S bývalými vojáky se nám pracuje dobře, takže jestli máš něco odslouženo a máš nám co nabídnout, neváhej nás oslovit.

Pro čtenáře. Recenzované boty LOWA Zephyr GTX, které obdržely Šarži kvality AN, lze koupit v obchodě ARMED.

Pavel Zendulka

Nahlásit chybu v článku


Zvýraznit příspěvky za posledních:

 • Saruman
  11:33 10.03.2015

  Nabídka je skvělá, ale již několikrát se mi stalo, že jsem emailem psal dotaz na zboží a po měsíci bez odpovědi, jsem si tam raději zavolal.
  Kdyby to bylo jednou...

  Nabídka je skvělá, ale již několikrát se mi stalo, že jsem emailem psal dotaz na zboží a po měsíci bez odpovědi, jsem si tam raději zavolal.
  Kdyby to bylo jednou...

 • Hrobař
  08:36 10.03.2015

  No aspoň vím kde si můžu koupit shark vestu.

  No aspoň vím kde si můžu koupit shark vestu.

Načítám diskuzi...