CZECHOSLOVAK GROUP vydává kalendář DANGER GIRLS 2019. Výtěžek z prodeje půjde na charitu

Z kalendáře DANGER GIRLS 2019; větší foto / CSG

Průmyslový holding CZECHOSLOVAK GROUP, který je přední českou společností v oblasti civilní i obranné průmyslové produkce, je známý také svými pravidelnými aktivitami mimo oblast průmyslu. Jednou z nich je každoroční vydávání vlastního kalendáře. Ten nejnovější nese název DANGER GIRLS 2019, a jak název napovídá, představí se v něm krása žen i produkty společností z holdingu.

Vydávání kalendářů patří již několik let k tradičním počinům holdingu CZECHOSLOVAK GROUP. Na uměleckých fotografiích se v nich spojuje ženská krása a křehkost s technologickou precizností vojenské, záchranářské či letecké techniky. Především je to také nástroj, jak pomáhat ostatním.„V minulém roce jsme výtěžkem z prodeje kalendáře přispěli na dobročinnou sbírku Nadačního fondu REGI Base I., která pomáhá zraněným vojenským veteránům, hasičům i policistům. I letos plánujeme výtěžek z kalendáře věnovat na charitativní projekt,“ prozrazuje Lukáš Novotný, vedoucí marketingu holdingu CZECHOSLOVAK GROUP.

Vydání kalendáře symbolicky zakončuje rok, který byl pro holding CZECHOSLOVAK GROUP bohatý i na jiné aktivity. Mezi nejzajímavější letošní počiny patří koupě trabantu od Leoše Mareše za milion korun, který putoval rovněž na dobročinné účely. V rámci pravidelné podpory významných osobností letos proběhlo například předání originálních hodinek PRIM tenistovi Radkovi Štěpánkovi u příležitosti ukončení jeho veleúspěšné kariéry.

Kromě toho holding podporuje i své zaměstnance a na jejich projekty přispěl za první rok téměř půl milionu korun. Dalším zajímavým počinem je partnerství výstavy 100RIES v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně, která představuje slavné české a slovenské průmyslové výrobky od roku 1918 do současnosti. Již tradičně proběhla také podpora Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary.

Kalendář DANGER GIRLS 2019 si můžete zakoupit na e-shopu společnosti EXCALIBUR TRADE za 349 Kč, a přispět tak na dobročinné účely. 

Z kalendáře DANGER GIRLS 2019; větší foto / CSG

O holdingu CZECHOSLOVAK GROUP

CZECHOSLOVAK GROUP je holding navazující na tradici československého průmyslu, který podporuje a dále rozvíjí aktivity tradičních českých a slovenských společností v oblasti civilní i obranné průmyslové produkce. Jeho portfolio zahrnuje výrobu a prodej strojírenských produktů pro automobilový, železniční, letecký či hodinářský průmysl, dále výrobu speciálních vozidel, terénních nákladních automobilů, zbraní a zbraňových systémů či munice.

Skupina klade silný důraz na kvalitu svých produktů a služeb a na exportní aktivity. S produkty společností holdingu se lze setkat na všech kontinentech a počet jeho zákazníků se nestále rozrůstá. Podniky holdingu CZECHOSLOVAK GROUP zaměstnávají více než 8000 osob a v roce 2017 vygenerovaly tržby v hodnotě 25 mld. Kč.

Nahlásit chybu v článku


Přidávat diskuzní příspěvky a hlasovat pro článek mohou jen registrovaní. Prosím zaregistrujte se nebo se přihlašte!

Komentáře

Zvýraznit příspěvky za posledních:
 • PavolR
  17:15 01.12.2018

  ... ale na Actiongirls ešte musia trocha dorásť ...
  https://uloz.to/live/!by6A5xb8...

  ... ale na Actiongirls ešte musia trocha dorásť ...
  https://uloz.to/live/!by6A5xb8...

 • Luky
  11:16 30.11.2018

  Dyk sou k sežrání.

  Ani mi nevadí ta fotošopí stylizace do Abba kosmu sedumdesátek s komiksácky přehnanými pózami. Ta prostřední přiletěla fotit až z Aldebaranu.

  Dyk sou k sežrání.

  Ani mi nevadí ta fotošopí stylizace do Abba kosmu sedumdesátek s komiksácky přehnanými pózami. Ta prostřední přiletěla fotit až z Aldebaranu.

 • Gibon
  16:46 29.11.2018

  Bez slecny Troškovej to nie je ono.

  Bez slecny Troškovej to nie je ono.

 • lorgarius
  11:06 29.11.2018

  pekne masiny

  pekne masiny

 • JirkaM
  10:54 29.11.2018

  Ten kalendář je zjevně trans a homofobní. Za to by nás měli vyloučit z NATO ;-)

  A taky je nepovedenej. Vypadá to, že se nějaký generálský synek zatoužil stát profesionálním ...
  Zobrazit celý příspěvek

  Ten kalendář je zjevně trans a homofobní. Za to by nás měli vyloučit z NATO ;-)

  A taky je nepovedenej. Vypadá to, že se nějaký generálský synek zatoužil stát profesionálním fotografem a kšeftaři se zbraněmi mu to nedokázali odmítnout.
  Skrýt celý příspěvek