FUTURE FORCES 2022 | 19. – 21. ŘÍJNA | PVA EXPO PRAHA

FUTURE FORCES 2022 | 19. – 21. ŘÍJNA | PVA EXPO PRAHA
FUTURE FORCES FORUM 2022 (Zvětšit)

V Praze se v rámci akcí FUTURE FORCES FORUM 2022 opět setká mezinárodní komunita z oblasti obrany a bezpečnosti. Letošní ročník tohoto mezinárodního projektu se uskuteční ve dnech 19. – 21. října na výstavišti PVA EXPO PRAHA.

Odborná veřejnost, příslušníci ozbrojených a bezpečnostních sborů, zástupci státní správy, univerzit, výzkumu a vývoje jsou srdečně zváni k účasti v programu zahrnujícím mezinárodní výstavu obranných a bezpečnostních technologií a odborné panely s vojensko-bezpečnostní tematikou.

JEDNODUCHÝ REŽIM VSTUPU

Široká odborná veřejnost se může registrovat zdarma na webových stránkách akce. Zaměstnanci vládních institucí, příslušníci ozbrojených a bezpečnostních sborů mají bezplatný přístup na akce FFF 2022 bez nutnosti registrace. Vstup bude umožněn po prokázání se služebním průkazem.

MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA

Ve třech výstavních halách představí své produkty a služby přes 200 vystavovatelů z 24 zemí. Společnosti z Dánska, Slovenska, Ukrajiny a USA se zúčastní i v rámci národních pavilonů. Mezi největší vystavovatele patří společnosti Lockheed Martin, SAAB, BAE SYSTEMS, LIAZ, Vrgineers, Vojenský technický ústav, ARQUUS, LOM Praha, VOP CZ, Rescue Trailer, Israel Aerospace Industries, SAFRAN, Thales, ČVUT, VALTRA, Pramacom, CB Servis, LUVO Firearms, či Glomex MS.

Prezentovány budou nejnovější simulační a výcvikové technologie, letecká i pozemní technika, bezpilotní, bezosádkové a autonomní prostředky, ruční i těžké zbraně, osobní ochranné vybavení a taktická výstroj, komunikační prostředky, řešení kybernetické ochrany, prostředky pro speciální jednotky a mnoho dalšího. Armáda ČR, Policie, Hasičský záchranný sbor a Vězeňská služba v rámci svých expozic představí nejnovější zavedenou výzbroj, výstroj a vybavení.

Součástí interaktivního programu budou prezentace a živé ukázky vystavovatelů, cvičná střelnice UTM, Live Hacking Zóna, Cyber Escape Room, nebo první ročník středoškolské soutěže v robotice KYBERNOID 22.

KONFERENCE A ODBORNÉ PANELY

Úvodní konference bude reflektovat priority České republiky v oblasti bezpečnosti v rámci předsednictví ČR v Radě EU. Hlavním tématem bude Implementace strategického kompasu EU jako první čistě obranné strategie EU, a Strategické koncepce Aliance schválené červnovým summitem NATO v Madridu. Další odborné panely se budou věnovat například kybernetické obraně a bezpečnosti, ochraně kritické infrastruktury, komunikačním systémům a systémům velení a řízení (C5ISTAR), disruptivním technologiím a inovacím, výcviku pilotů, vojenské mobilitě, vojenskému a krizovému zdravotnictví, či modelování a simulacím pro autonomní systémy.

ÚČASTNÍCI Z VÍCE NEŽ 40 ZEMÍ

Projektu FFF se tradičně účastní čelní představitelé vlády a Parlamentu České republiky, zástupci orgánů státní správy, samosprávy, mezinárodních organizací, ozbrojených a bezpečnostních sborů, vědeckovýzkumných center, univerzit a průmyslu. Letošní účast již potvrdily zahraniční delegace z více než 40 zemí.

MÍSTO KONÁNÍ

PVA EXPO PRAHA
Beranových 667
Praha 9 – Letňany

OTEVÍRACÍ DOBA 

  • Středa 19. 10. 2022        09:30 – 17:00
  • Čtvrtek 20. 10. 2022       09:00 – 17:00
  • Pátek 21. 10. 2022          09:00 – 15:00

Bližší informace o programu FFF a registrační formulář pro návštěvníky

Informace o výstavě Future Forces včetně seznamu vystavovatelů naleznete

Nahlásit chybu v článku


Související články

Společnost Nexter vystaví na veletrhu IDET 2021 houfnici Caesar 8x8

Ve dnech 6. až 8. října na brněnském veletrhu IDET 2021 skupina Nexter představí část svého ...

Česká republika kupuje víceúčelové stíhačky F-35A Lightning II a bojová vozidla CV90

Česká vláda pověřila k jednání ministryni obrany Janu Černochovou ve věci nákupu amerických ...

PREMIUM Zbraně pro české víceúčelové stíhačky F-35A Lightning II za 20 miliard korun

Ministerstvo obrany České republiky (MO ČR) vede s americkou vládou jednání o nákupu 24 ...

Zvýraznit příspěvky za posledních:

    Načítám diskuzi...