Závod HEROES RACE 2015

Foto: HEROES RACE
HEROES RACE – V každém dřímá hrdina / Spolek Heroes

Spolek Heroes a Armádní noviny všem fandům adrenalinových sportů a nevšedních zážitků, s radosti představují extrémní překážkový závod HEROES RACE – V každém dřímá hrdina.

HEROES RACE je výjimečný 13km extrémní překážkový závod, kde si užijete náročná stoupání s převýšením 600 metrů. Zažijete den plný adrenalinu a otestujete svou fyzickou a psychickou kondici při zdolávání originálních překážek.

Závod se koná 11.7. 2015 v krásném prostředí podzámčí a okolí známého zámku v Hradci nad Moravicí v okrese Opava.

„Ano, o podobných závodech jsem slyšeli už mnohokrát, ale co je jinak?" Jde především o dlouhou a členitou trať s překážkami, kde strávíte mnoho desítek minut intenzivního adrenalinového zážitku. Přichystali jsme pro váš překážky, kde otestujete svou sílu, vytrvalost ale i zručnost a psychickou odolnost.

Příjemným bonusem je kvalitní zázemí hotelu Belaria. Zapomeňte, na „bojové" prostředí kdesi v divočině. Hotel Belaria nabízí pro zájemce kvalitní ubytovací, sociální a gastronomické zázemí.

V hotelu můžete využít bazén, masáž nebo třeba saunu. Co je však vůbec nejlepší, není třeba se obávat ani toho, že vaši investici do startovného zhatí špatné počasí. K dispozici jsou rozměrné společenské stany, kde se dá před rozmary počasí ukrýt.

Následující řádky jistě potěší rodiče s malými dětmi. Hotel Belaria nabízí dětský koutek, kde se o děti postará vyškolený personál. Není problém si tak zazávodit a následně si děti opět vyzvednout.

Do závodu je poměrně daleko a my pořád ladíme podobu závodu. Na vše podstatné vás budeme v průběhu následujících měsíců upozorňovat.

Aktuální informace najdete na oficiálních webových stránkách závodu HEROES RACE nebo na oficiálních facebook stránkách závodu HEROES RACE.

Případní zájemci se mohou registrovat přes portál TICKETSTREAM.CZ

Fotogalerie z trati závodu (podzim 2014)

Nahlásit chybu v článku


Zvýraznit příspěvky za posledních:

    Načítám diskuzi...