Nabírá se Vám svalová hmota opravdu těžko?

Foto: All In One SynChronize belgické společnosti SynTech. / SynTech
Voják potřebuje perfektní fyzickou kondici; ilustrační foto / U.S. Marine Corps

Patříte i Vy mezi sportovce, kteří jsou spíše štíhlejší postavy a nová svalová hmota se jim nabírá opravdu těžko? I pro Vás bude nepochybně platit, že základem úspěchu bude dobře sestavený jídelníček, do něhož můžete zkusit zakomponovat i doplňky sportovní výživy.

Častou chybou začátečníků bývá, že sáhnou po jednom ze dvou extrémů - buď po velmi čistém proteinovém suplementu s obsahem bílkovin okolo 80 a více procent, na druhou stranu ale s minimem sacharidů, nebo naopak po gaineru, sacharidovém suplementu s jen velmi malým podílem bílkovin.

Přitom řadou odborníků a zkušených trenérů bývá v případech „těžko se mi nabírá" doporučováno řešení právě uprostřed - použít suplement, který obsahuje podobný podíl bílkovin i sacharidů, většinou vhodně doplněný dalšími látkami. Suplement, který bývá označován jako „all in one", tedy „vše v jednom".

Vše v jednom

Rozhlédnete-li se v nabídce doplňků sportovní výživy po takových, které vyhovují výše uvedeným kritériím, uvidíte na výběr jen několik produktů. Nebude jeden jediný, ale nebudou jich ani stovky, jako je tomu u proteinů či gainerů. V následujícím textu se zaměříme na popis produktu All In One SynChronize belgické společnosti SynTech.

Proteinová složka výrobku je tvořena několika základními surovinami: základ tvoří CFM syrovátkový proteinový koncentrát, doplněný o CFM syrovátkový proteinový izolát a také o syrovátkový proteinový hydrolyzát. Podíl bílkovin v celém produktu je 47 %.

Foto: All In One SynChronize belgické společnosti SynTech. / SynTech All In One SynChronize belgické společnosti SynTech. / SynTech

Sacharidová složka je tvořena z největší části palatinózou, což je sacharid používaný jen v těch nejlepších produktech. Zbývající část sacharidů je zastoupena v podobě maltodextrinu. Celkový podíl sacharidové složky je téměř 38 %.

Vedle zmíněných obsahuje ale All In One SynChronize i další látky, které bývají sportovci usilujícími o svalový nárůst velmi vyhledávané. Jedná se o jednu z nejpokročilejších forem kreatinu, dále pak o volnou aminokyselinu L-leucin a také o beta alanin.

Crea-Trona®, aneb dvakrát pufrovaný kreatin, je produktem německé společnosti AlzChem. Jedná se o pokročilou formu kreatinu vyráběnou z ochrannou známkou chráněného kreatinu Creapure®. Kreatin patří k jedněm z vůbec nejprověřenějších doplňků sportovní výživy pro přímou podporu nárůstu svalové hmoty, jeho nejvyšší možná kvalita (daná zdrojovou surovinou Creapure®) a také fakt, že sacharidy v All In One SynChronize pomáhají transportu kreatinu do svalů, pomohou ještě lepším výsledkům.

L-leucin je aminokyselinou, která bývá u silových sportovců jednou z nejvyhledávanějších. Řada produktů BCAA aminokyselin má podíl L-leucinu dvoj-, čtyř-, nebo dokonce osminásobný v porovnání s další dvojicí rozvětvených aminokyselin. All In One SynChronize obsahuje volného (!) L-leucinu celá 3 % svého obsahu.

Vojenské svaly - motivace není nikdy dost

Beta alanin, poslední z účinných složek produktu, bývá zařazován sportovci, kteří chtějí stabilizovat svalové pH a tím zabraňovat tvorbě nežádoucí kyseliny mléčné, tedy i nepříjemnému pálení svalů, které mnohdy odeznívá i několik dní po tréninku. Produkty s beta alaninem obsahují většinou 500 až 1000 mg účinné látky v kapsli či tabletě, All In One SynChronize obsahuje ve 100 g celých 4000 mg beta alaninu.

All In One SynChronize nabízí sportovní obchod Ronnie.cz čtenářům Armádních novin speciální cenu 999 Kč (namísto původní 1099 Kč).

Jednoduché a účinné složení

A to je vše. Produkty SynTech se vyznačují tím, že mají jednoduché, ale nadmíru účinné složení. Neobsahují desítky látek v malých dávkách, ale jen několik základních látek v dávkách maximálních. Navíc všechny v nejvyšší možné čistotě a kvalitě.

Přesně takový je i All In One SynChronize, produkt, který v sobě obsahuje všechno, co sportovec potřebuje pro dosažení pokroků v nárůstu svalové hmoty - dostatek bílkovin pro její stavbu, dostatek sacharidů pro pokrytí energetických nároků, přímý stimulant nárůstu svalové hmoty v podobě pokročilé verze kreatinu s ochrannou známkou, přídavek volné aminokyseliny L-leucinu i účinný beta alanin.

Vše v jediném suplementu s velmi dobrou rozpustností a s příjemnou chutí. All In One SynChronize není samospásný, musíte trénovat, musíte věnovat dostatek času regeneraci, musíte věnovat péči svému jídelníčku - ovšem právě jídelníčku, který bývá u většiny sportovců tou největší slabinou, může „all in one" suplement velmi výrazně pomoci.

Nahlásit chybu v článku


Související články

NÁZOR: Úlevy - modla mnoha profesionálních vojáků

Dnes otevřeme další z mnoha kontroverzních témat naší profesionální armády. Jsou to úlevy a ...

Explosin - výbušná směs pro maximální nabuzení

Motivační průpovídky a našlapaná hudba Vás posunou jen do určitého bodu. Chcete-li se bezprostředně ...

Proteinový suplement pro nejnáročnější uživatele

Proteinové suplementy patří k nejužívanějším suplementům vůbec a dávkování i přes 100 gramů denně ...

Pečujete dostatečně o své svaly, šlachy a klouby?

V e-shopu Ronnie.cz můžete nyní zakoupit kvalitní švýcarský produkt určený k péči o svaly a klouby ...

Zvýraznit příspěvky za posledních:
 • Russia
  09:42 08.08.2015

  Michal svaly nezmiznú za pár dní :D
  Svaly ti môžu ochabnúť po mesiacoch až rokoch :D

  Michal svaly nezmiznú za pár dní :D
  Svaly ti môžu ochabnúť po mesiacoch až rokoch :D

 • SpiritWar
  09:38 30.05.2015

  vojak potrebuej svaly ako rambo, v bojovej misii su mu sice nahovno ale dobre sa na ne balia baby! ^^

  vojak potrebuej svaly ako rambo, v bojovej misii su mu sice nahovno ale dobre sa na ne balia baby! ^^

 • GAVL
  22:09 28.05.2015

  Michal v podstatě zde hovoříte o obdobném tréninku jako je pro vrcholové horolezce nejvyšších pohoří světa?

  Michal v podstatě zde hovoříte o obdobném tréninku jako je pro vrcholové horolezce nejvyšších pohoří světa?

 • Michal
  21:56 28.05.2015

  Neviem či sa zrovna vojakom oplatí cvičiť na získanie svalov. Musia rátať s tým že keď pôjdu na misiu tak nebudú môcť dodržiavať jedálniček a svaly pôjdu pekne preč. Keď už tak by ...Zobrazit celý příspěvek

  Neviem či sa zrovna vojakom oplatí cvičiť na získanie svalov. Musia rátať s tým že keď pôjdu na misiu tak nebudú môcť dodržiavať jedálniček a svaly pôjdu pekne preč. Keď už tak by mali trénovať výdrź, udržanie maximálneho výkonu niekoľko hodín a pri nedostatku jedla...Skrýt celý příspěvek

 • Rorij
  15:28 28.05.2015

  A příště to bude co? Článek o prospěšnosti steroidů?

  A příště to bude co? Článek o prospěšnosti steroidů?

 • ruleta
  13:12 28.05.2015

  Jen doufam, ze kdyz jsou schopni zvednout barak, tak jsou taky schopni ten barak take obehnout. Taky by mne zajimalo, jak v polnich podminkach budou dodrzovat zivotospravu :D, jen ...Zobrazit celý příspěvek

  Jen doufam, ze kdyz jsou schopni zvednout barak, tak jsou taky schopni ten barak take obehnout. Taky by mne zajimalo, jak v polnich podminkach budou dodrzovat zivotospravu :D, jen tak matne si pamatuji na zazitky chlapiku z 1. jizdni/9. kavalerie ve Vietnamu, kde optimalni vahu meli kolem 65 kg a byli schopni utahnout kulomet na celodenni patrole....., asi se doba meni.Skrýt celý příspěvek

Načítám diskuzi...