NÁZOR: Je libo párek, oprátku, zákon a pořádek, či sluníčka?

Bartos
Adam Bartoš: hlavně být vidět a slyšet. / YouTube PrintScreen

Sobotní Václavské náměstí zažije manévry: Magistrát schválil tři akce. „Nechte nás shromažďovat a přestaňte dodržovat Ústavu!“ Tak nějak by mělo znít heslo „tábora lidu“, který opět pořádá strana Národní demokracie v sobotu na Václavském náměstí. Pokud by si ovšem jeho organizátoři přiznali, že se na jedné straně svých občanských práv domáhají a na druhé hlásají jejich porušování. Případně tak rovnou činí. Článek vyšel původně na serveru Svobodné fórum.

Předvedli to už 1. července, kdy jejich leader Adam Bartoš pohazoval umně spletenými oprátkami a v davu vlály prapory zaťatých pěstí vedle maket šibenic, na které výrobce nadrápal nápis „za vlastizradu". Připomeňme, že ta v našem trestním zákoníku uvedena je a dopustí se jí (i ve stádiu přípravy) ten, kdo „ve spojení s cizí mocí nebo s cizím státním činitelem" rozvrací ústavní zřízení republiky, dopustí se teroru, teroristického útoku či spáchá sabotáž.

Pokud tedy výrobci a nositelé maket vyhrožovali vládě na základě toho, že jim to třeba poradil někdo na východ od našich hranic (západní směr se na Bartošových demonstracích nenosí), tak by se eventuálně vlastizrady, kterou mávali nad hlavami, dopustili sami. Pokud kladení ultimát vládě, ve smyslu ji protiprávně donutit, aby něco „konala, opomenula nebo trpěla" vzešel z rádoby vlasteneckých hlav pouze na území České republiky, mohli by se jejich majitelé dopustit přípravy teroristického činu.

Chudáci kriminalizovaní

Na to už ostatně někteří právníci a politici upozornili, načež strana Národní demokracie reagovala pokřikem, že jsou její členové „kriminalizováni". Pokud se ale nikým nezvoleni, nikým v Parlamentu ani v Senátu nezastoupeni, domáhají okamžitého uzavření hranic, vypovězení schengenské smlouvy a chtějí referendum, jehož podmínky vypsání stanoví Ústava ČR, a to vše hodlají činit pod nátlakem, tak se zdařile kriminalizují sami. Zvláště, pokud si osobují právo úkolovat bezpečností složky, včetně Armády České republiky.

Organizátoři v čele s Adamem Bartošem jsou si patrně vědomi, že se ani policie, ani armáda k jejich táborům nepřidá, takže nepohrdli podporou formující se domobrany Českoslovenští vojáci v záloze proti válce plánované NATO (o jakou válku se jedná, se na jejich stránkách nedočtete, ale členové uskupení ji berou jako hotovou věc) a oznámili, že na jejich shromáždění možná přijde i kouzelník: Pardon: Plukovník Obrtel, který po letech potřebných k tomu, aby získal výsluhu, zázračně prozřel, uvědomil si, že sloužil „zločinecké organizaci NATO" a vrátil medaile (peníze ne).

Nové příležitosti

Potom, co se Marku Obrtelovi spolu s Jiřím Vyvadilem nepodařilo zastavit konvoje strykerů a spojenecká vojska projela územím, ucítili zjevně příležitost v emocích, které budí imigrační otázka. A ne vždy zřetelný postoj vlády a dalších politiků, kteří se zdráhají občanům zřetelně vysvětlit, kdo a za jakých podmínek bude eventuálně na naše území přijímán. Tato situace nahrává i populistům ve sněmovně v čele s Tomio Okamurou, který, ač pro vyslovení nedůvěry vládě nehlasoval, nemá problém na Václavském náměstí řečnit k davu, který si na ni chystá šibenice.

Okamurova účast je přislíbena i nyní, včetně dalších atrakcí, které mají být překvapením: O tom, zda organizátoři tentokrát přivalí rovnou popravčí špalky nebo přijedou alegorické vozy s nákladem gilotin, se v programu nedočtete. O tom, že bude policie údajně provokovat, ale současně o výzvě, aby policie proti táboru lidu nezakročovala, o výzvě bývalým členům pohraniční stráže a k organizování táborů lidu a domobrany ve městech nad 50 tisíc obyvatel, se program zmiňuje detailně. O tom, že jakékoli ozbrojené složky v demokratickém státě zakládá jen stát, organizátoři taktně mlčí.

Právě na projevy nezákonného jednání chtějí ve stejné době (v 17 hodin) poblíž „táboru lidu" dole na Václavském náměstí poukázat na řádně schválené demonstraci Občané proti extremismu a násilí. Pořadatel Tomasz Peszysnki akci svolal v duchu známého liberálního motta „Svoboda tvé pěsti končí u špičky mého nosu" a říká: „Cílem naší akce není řešit přijímání uprchlíků na ulici. To přísluší vládě, ke které můžeme mít výhrady, nicméně je řádně zvolená, a tudíž jediná oprávněná jménem občanů jednat. Přijímání cizinců nelze řešit na ulici. Před zákonem jsme si všichni rovni."

Peszynski dále upozorňuje na to, že se domobrana formuje už několik měsíců a teprve v nedávné době na sebe začala poutat pozornost imigrační otázkou. Propojení tzv. záložáků (členů povinných záloh, kteří ale nejsou v aktivní službě) dokazuje jejich účastí na spřátelených proruských webech. „Rozhodli jsme se sejít proto, že se v naší zemi objevily síly, které se rozhodly brát zákon do svých rukou, mluvit za nás a domáhat se svých zájmů i násilím," vysvětluje aktivista.

Bude živo

Akci Občanů proti extremismu předchází ve 14 hodin akce, která se k přijímání imigrantů hlásí už svým názvem Za solidaritu s uprchlíky a proti šíření nenávisti a staví se záměrně do tzv. „sluníčkářské pozice". Její organizátoři chtějí upozornit na „naprosto nesmyslné vyvolávání strachu z důsledku přijímání uprchlíků do ČR. Celá akce má víceméně dvě tematické roviny – účastníci shromáždění vyjádří solidaritu s lidmi v nouzi (v našem případě uprchlíky) a zároveň striktně odmítnou současné xenofobní směrování naší společnosti," říká organizátorka akce Romana Červenková a dodává, že by ráda, kdyby takovou akci pořádala poprvé a také naposledy.

Program v centru Prahy bude tedy v sobotu více než pestrý. Občané, kterým není osud demokracie a právního státu lhostejný, mají příležitost ukázat, který názorový proud je jim bližší.

Nahlásit chybu v článku


Související články

NÁZOR: Evropa - pštros s hlavou v pouštním písku

Po teroristických útocích ve Francii následovaly spontánní i organizované jak projevy solidarity s ...

NÁZOR: Věrohodné zdroje nejistoty

Redakce Armádní novin oslovila Mgr. Radoslavu Schmelzovou s nelehkou otázkou, o které přemýšlime ...

NÁZOR: Naše bezpečnost není samozřejmost ve dvou různých výstupech

Před dvěma dny proběhla 2. národní konference organizovaná Jagellem 2000 s názvem Naše bezpečnost ...

ROZHOVOR: Jana Černochová, poslankyně Parlamentu České republiky

Jana Černochová: "Největší hrozbou je, že budeme k bezpečnosti a obraně přistupovat stejně hazardním ...

Zvýraznit příspěvky za posledních:

 • maria
  04:13 07.04.2016

  Buy original Passport, Drivers license, ID card, IELTS ,visa, birth certificate, school diplomas,marriage certificate,US Green card ((documentslinkup@gmail.com)) and many other ...Zobrazit celý příspěvek

  Buy original Passport, Drivers license, ID card, IELTS ,visa, birth certificate, school diplomas,marriage certificate,US Green card ((documentslinkup@gmail.com)) and many other documents.
  Contact us:………… www.documentslink.com...
  Apply for real register Passport, Visa, Driving License,ID CARDS,marriage certificates,diplomas etc. for sell. Passport,citizenship,ID cards,driver license,diplomas,degrees,certificates service available. Tourist and business visa services available to residents of all 50 states and all nationalities Worldwide. We are unique producers of Authentic High Quality passports, Real Genuine Data Base Registered and unregistered Passports and other Citizenship documents.We can guarantee you a new Identity starting from a clean new genuine Birth Certificate, ID card, Driver’s License,Passports, Social security card with SSN, credit files, and credit cards, school diplomas, school degrees all in an entirely new name issued and registered in the government database system. We use high quality equipment and materials to produce authentic and counterfeit documents.All secret features of real passports are carefully duplicated for our Registered and unregistered documents. We are unique producer of quality false and Real documents.We offer only original high-quality Registered and unregistered passports,driver´s licenses,ID cards,stamps,Visa, School Diplomas and other products for a number of countries like:USA,Australia, Belgium,Brazil,Canada,Italian,Finland,France,Germany,Israel,Mexico, Netherlands,South Africa,Spain,United Kingdom, etc.

  CONTACT OUR SUPPORTERS
  Website>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> www.documentslink.com...
  Contact us on>>>>>>>>>>>>>>>>> documentslinkup@gmail.com
  General Support>>>>>>>>>>>>>>> info@documentslink.com
  Call us on>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>+237690948318
  whatsapp number>>>>>>>>>>>>>>>>>+237690948318
  SKYPE:……………… linkupdocuments

  ORDER ANY UNIVERSAL DOCUMENTS YOUR OF NEED
  PASSPORTS
  ID card
  Social security card
  Drivers Licenses
  Canada Cards
  United States Cards
  Student Cards
  International Cards
  Private Cards
  Adoption Certificates
  Baptism Certificates
  Birth Certificates
  Death Certificates
  Divorce Certificates
  Marriage Certificates
  Custom Certificates
  High School Diplomas
  G.E.D. Diplomas
  Home School Diplomas
  College Degrees
  University Degrees
  Trade Skill Certificates
  Validate SSN Number
  US green cards
  Counterfeit dollars/euro
  Spy Products
  Voice Changers
  Listening Devices
  Invisible Ink
  DMV Record Inquiry
  Background Check
  Investigate Anyone
  Registered and unregistered passport of all countries. Visas, biometric passport, degrees, drivers license,I.D cards.Training certificates M GCSE, A-levels,High School Diploma Certificates,GMAT,MCAT,and LSAT Examination Certificates,Novelty Birth, Marriage and Death Certificates Novelty Passports and New Identity Packages,Replicated,Real Degrees/Diplomas from most post-secondary institutions from around the world (we have over 3000 templates on file) all designed to look 100% identical to the original.Custom Printing (if we do not already have the template on file – simply email us a copy and we can make any alterations/modifications as per your directions).second, citizenship, identity, identification, documents, diplomatic,nationality, how to, where to, get, obtain, buy, purchase, make,build a passport, id British, Honduras, UK, USA, us Canada, Canadian, foreign, visa, Swiss, card, ids, document

  BUY REAL DOCUMENTS
  our contacts include ex private investigators, consulates, high ranking government personnel's and experienced seasoned experts, we have solid connections with higher personnel's on all areas of real register documents and passport change in these Countries who are linked to the passport agency in each of these countries and with the help of their connections, all our clients demanding any citizenship document or passport from any countries are 100% assured as well as guaranteed of receiving very high quality real genuine registered documents that can never be identified as fake!! Not even an expertise custom official or machine can ever dictate the document as fake since the document is no different from Real government issued! All our real genuine data base Registered citizenship documents have your personal data registered in the data base system and 100% machine readable. Feel free to get the additional detailed information about our services. Sincerely hope to find a way to cooperate with you. If any of these products interest you, please feel free to contact us. We will give you our best price upon receival of your detailed inquiry.
  SKYPE:…………………. linkupdocumentsSkrýt celý příspěvek

 • maria
  04:02 07.04.2016

  Kúpiť originálne pas, vodičský preukaz, občiansky preukaz, IELTS, VISA, rodný list, školské diplomy, sobášny list, americký Zelená karta ((documentslinkup@gmail.com)) a mnoho ...Zobrazit celý příspěvek

  Kúpiť originálne pas, vodičský preukaz, občiansky preukaz, IELTS, VISA, rodný list, školské diplomy, sobášny list, americký Zelená karta ((documentslinkup@gmail.com)) a mnoho ďalších dokumentov.
  Kontaktujte nás: ............ www.documentslink.com...
  Žiadať o skutočnej registrov cestovných dokladov, víz, vodičský preukaz, preukazy totožnosti, sobášne listy, diplomy atď na predaj. Pas, občianstvo, preukazy totožnosti, vodičský preukaz, diplomy, tituly, certifikáty služba. Turistické a obchodné vízovej služby sú k dispozícii pre obyvateľov zo všetkých 50 štátov a všetkých národností po celom svete. Sme jedinečné výrobcovia notárskych pasov vysoko kvalitné, ozajstné nefalšované dátová základňa registrovaných aj neregistrovaných cestovné pasy a iné občianstvo documents.We vám zaručí novej identity počnúc čisté nové originálne rodný list, občiansky preukaz, vodičský preukaz, pasy, sociálne zabezpečenie kariet s SSN, úverové súbory a kreditných kariet, školských diplomov, školských stupňov všetko v úplne novým názvom vydané a evidované v databázovom systéme vlády. Používame kvalitné vybavenie a materiály na výrobu autentickej a falšovaných documents.All tajné znaky reálnych pasov sú starostlivo duplicitné pre našich registrovaných a neregistrovaných dokumentov. Sme jedinečná výrobca kvalitných falošné a nehnuteľný documents.We ponúkajú iba originálne kvalitné registrovaných a neregistrovaných pasy, vodiča, preukazy, preukazy, pečiatky, Visa, Školské Diplomy a ďalšie produkty pre rad krajín, ako je: USA, Austrálii , Belgicko, Brazília, Kanada, talianska, Fínsko, Francúzsko, Nemecko, Izrael, Mexiko, Holandsko, Južná Afrika, Španielsko, Veľká Británia, atď.

  Kontaktujte našu podporovatelia
  Webové stránky >>>>>>>>>>>>>>>>>>>> www.documentslink.com...
  Kontaktujte nás na >>>>>>>>>>>>>>>>> documentslinkup@gmail.com
  General Support >>>>>>>>>>>>>>> info@documentslink.com
  Zavolajte nám na >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> + 237690948318
  WhatsApp číslo >>>>>>>>>>>>>>>>> + 237690948318
  Skype: .................. linkupdocuments

  Objednať nejaké UNIVERSAL dokumentáciu, vaše potreby
  PASY
  občiansky preukaz
  Sociálne zabezpečenie karty
  vodičské preukazy
  Kanada karty
  Spojené štáty karty
  študent Cards
  medzinárodná karty
  súkromné karty
  prijatie Certifikáty
  krst Certifikáty
  rodné listy
  úmrtné listy
  rozvod Certifikáty
  sobášne listy
  vlastné certifikáty
  High School Diplomy
  G.E.D. diplomy
  Home Školské Diplomy
  college Stupne
  vysokoškolským vzdelaním
  Obchod Zručnosť Certifikáty
  Overenie SSN číslo
  USA zelenej karty
  Falšované dolárov / euro
  špionážne produkty
  hlasové meniče
  odpočúvacie zariadenie
  Invisible Ink
  DMV Record Dopyt
  kontrola pozadia
  vyšetrovať Ktokoľvek
  Registrované a neregistrované pas zo všetkých krajín. Víza, biometrický pas, stupňa, vodičský preukaz, číslo cards.Training certifikáty M GCSE, A-levels, maturitu certifikáty, GMAT, MCAT, a LSAT skúšobné certifikáty, novosť narodenia, sobášnych a úmrtných listov Novinka pasy a nová identita Balíky, replikované, Real ° / Diplomy z väčšiny post-druhotné inštitúcie z celého sveta (máme viac ako 3000 šablón v súbore) navrhnuté tak, aby vyzerať 100% identická s original.Custom tlač (ak už nemáte šablónu na súboru - jednoducho napíšte nám kópiu a môžeme vykonávať žiadne zmeny / úpravy podľa vašich smeroch) .second, občianstvo, identita, identifikácia, dokumenty, diplomatických, národnosť, ako, kde, dostanete získať, nakupujú, nákupu, vyrobiť, vybudovať cestovný pas, id britský, Honduras, Veľká Británia, USA, us Canada, Canadian, zahraničné, víza, švajčiarsky, karty, id, dokument

  Predaj pravých DOKUMENTY
  naše kontakty zahŕňajú ex súkromných detektívov, konzuláty, vysoko postavený vládny personálne a skúsenému skúsených odborníkov, máme pevné spojenie s vyššími personálnymi o všetkých oblastiach real evidenčných dokladov a zmeny pasovej v týchto krajinách, ktoré sú spojené s pasovou agentúry v každej z týchto krajín a pomocou ich spojenie, všetci naši klienti náročné akékoľvek občianstvo preukazu alebo pasu zo všetkých krajín so 100% istotu, rovnako ako zaručená prijímanie veľmi vysokej kvality v reálnom skutočné registrovaných dokumentov, ktoré nemôžu byť nikdy identifikované ako falošný !! Ani odbornosť zvyk úradníka alebo stroj môže niekedy diktovať dokument ako falošný, pretože dokument sa nijako nelíši od skutočných vláda vydala! Všetky naše skutočná originálne Databáza Registrovaní občianstvo dokumenty majú svoje osobné údaje uložené v databáze systému a 100% strojovo čitateľné. Neváhajte a získať ďalšie podrobné informácie o našich službách. Úprimne dúfam, že nájsť spôsob, ako spolupracovať s vami. Ak sa niektorý z týchto produktov vás zaujímajú, neváhajte nás kontaktovať. Dáme vám naše najlepšiu cenu na receival svojho podrobného skúmania.
  SKYPE: ...................... linkupdocumentsSkrýt celý příspěvek

 • Torong
  08:32 25.07.2015

  "Torong - 1) Všichni, kteří odmítají imigraci jsou neonacisté, všichni, kdo v něčem nesouhlasí se současným režimem jsou neonacisté. Takže asi tak. 2) Jsem odpůrce Pravého ...Zobrazit celý příspěvek

  "Torong - 1) Všichni, kteří odmítají imigraci jsou neonacisté, všichni, kdo v něčem nesouhlasí se současným režimem jsou neonacisté. Takže asi tak.

  2) Jsem odpůrce Pravého prostoru nebo Pravého sektoru? Možná jste si to nějak popletl ;)"

  1) Ne Superme. Např. IVČRN neonacisté nejsou. Bartoš s jeho partičkou ale ano. UKIP neonacisté nejsou, ale Le Penová a Jobik ano. To je ten rozdíl, o kterém jsem psal.
  2) Nic lepšího než točit se na slovíčkách a překlepech neumíte? Takže, aby jste to pochopil, napíšu to znovu. Na jednu stranu se stavíte do role bijce neonacistů, když odsuzujete Pravý sektor a na druhou stranu podporujete strany se stejným programem a rétorikou jako jsou NF, jobik, nebo u nás lidi kolem Bartoše. Mi z toho vychází to, že Vám vadí pouze "konkurenční extrémismus".Skrýt celý příspěvek

 • semtam
  05:55 25.07.2015

  Poslední aktivity (v těchto dnech) pana Tomasze Pesińskeho vypovídají, že nejvíc k trestnému činu vlastizrady má nakročeno on. S jeho miniaturním spolkem "East European Information ...Zobrazit celý příspěvek

  Poslední aktivity (v těchto dnech) pana Tomasze Pesińskeho vypovídají, že nejvíc k trestnému činu vlastizrady má nakročeno on. S jeho miniaturním spolkem "East European Information Centre" vydali prohlášení, v němž se tvrdě ohrazují k výrokům Miloše Zemana, že by šel bránit vlast proti radikálním islamistům. Z jejich prohlášení je patrné, že bezpečnost naší země je jim cizí. Navíc z loga tohoto uskupení a i z velmi dobrých kontaktů na majdanskou Ukrajinu je pravděpodobné, že jedná jak píše paní Zelená „ve spojení s cizí mocí nebo s cizím státním činitelem" je k trestnému činu už velmi blízko. V prohlášení stojí, aby zákonodárná moc a občané ČR žádali svržení prezidenta.
  No, co čekat od lidí z Pražského Majdanu? V EU jsme, tudíž její hlavní cíl je svržení demokraticky zvoleného prezidenta. Jejich aktivita spočívá v tom,že pokud někdo řekne co není v jejich ideologii žádoucí, tak se vehementně snaží o jeho odstranění.Skrýt celý příspěvek

 • logik
  12:30 21.07.2015

  Le penová možná není tak antisemitská, ale extrémismus jaksi není jen antisemitismus. Její extrémismus se projevuje různě, např. tím, že je financována státem, který je ...Zobrazit celý příspěvek

  Le penová možná není tak antisemitská, ale extrémismus jaksi není jen antisemitismus.

  Její extrémismus se projevuje různě, např. tím, že je financována státem, který je agresivní vůči svým sousedům a obdivuje Putina, který je všechno, jen ne demokrat. Můžeme se bavit o tom, jestli v Rusku je možný lepší režim, než tam je, ale výrok, že má s Putinem společné křesťanské hodnoty je dosti za hranou a přinejmenším svědčí o tom, že Le Peanová nemá ani šanjna o tom, co je to křesťanství.

  Ono za dost hovoří i to, s kým např. spolupracuje v ČR - Klaus a Okamura...Skrýt celý příspěvek

 • Superme
  11:11 20.07.2015

  KOLT - Jenže NF již dávno není antisemitická. A znovu opakuji, od té doby, co jí převzala le Penová se hodně NF změnila, viz. její slova: "Islamismus je dnes druhou největší ...Zobrazit celý příspěvek

  KOLT - Jenže NF již dávno není antisemitická. A znovu opakuji, od té doby, co jí převzala le Penová se hodně NF změnila, viz. její slova: "Islamismus je dnes druhou největší totalitou 21. století a je namířen přímo na naše židovské spoluobčany. Proto se na nás nyní obracejí nejčastěji právě Židé. Vidí, že jedině Národní fronta je schopná je bránit před tímto nebezpečím."
  Možná i proto se tak moc pohádala se svým otcem.

  Jobbik bohužel částečně antisemitický je a je to věc, která mi na něm dost vadí. Ale bohužel v Maďarsku není jiná lepší možnost, alespoň z mého pohledu.

  Pokud tak krásně obhajujete Todomatcha, zkuste si přečíst ty jeho bláboly. Nejenom pod tímto článkem. Je to on, kdo většinou naprosto zbytečně provokuje těma jeho moudrama... však si to přečtěte, to Vám nepřijde na hlavu?

  Díky za odkaz :) Merkelová sice říká, že Německo nemůže všechny přijmout, ale dělá pro to něco? No nedělá, protože pokud by dělala, okamžitě by byli deportování ti mladí muži z Afriky, zatímco takovýmto by mohlo Německo pomoci a nehrozila by jim deportace. To je takový paradox EU... přijměme zločince, ale lidi, kteří si to mnohdy zaslouží pošleme pryč. A pokud už jsme u těch obvinění, že říkám to, co Todomatch vlastně ve skutečnosti vůbec neříká, tak i on mě přeci obvinil, že jsem Nácek, že nesnáším imigranty... jenže to vůbec není pravda a je zvláštní, že toto Vám nevadí.Skrýt celý příspěvek

 • Superme
  11:11 20.07.2015

  KOLT - Jenže NF již dávno není antisemitická. A znovu opakuji, od té doby, co jí převzala le Penová se hodně NF změnila, viz. její slova: "Islamismus je dnes druhou největší ...Zobrazit celý příspěvek

  KOLT - Jenže NF již dávno není antisemitická. A znovu opakuji, od té doby, co jí převzala le Penová se hodně NF změnila, viz. její slova: "Islamismus je dnes druhou největší totalitou 21. století a je namířen přímo na naše židovské spoluobčany. Proto se na nás nyní obracejí nejčastěji právě Židé. Vidí, že jedině Národní fronta je schopná je bránit před tímto nebezpečím."
  Možná i proto se tak moc pohádala se svým otcem.

  Jobbik bohužel částečně antisemitický je a je to věc, která mi na něm dost vadí. Ale bohužel v Maďarsku není jiná lepší možnost, alespoň z mého pohledu.

  Pokud tak krásně obhajujete Todomatcha, zkuste si přečíst ty jeho bláboly. Nejenom pod tímto článkem. Je to on, kdo většinou naprosto zbytečně provokuje těma jeho moudrama... však si to přečtěte, to Vám nepřijde na hlavu?

  Díky za odkaz :) Merkelová sice říká, že Německo nemůže všechny přijmout, ale dělá pro to něco? No nedělá, protože pokud by dělala, okamžitě by byli deportování ti mladí muži z Afriky, zatímco takovýmto by mohlo Německo pomoci a nehrozila by jim deportace. To je takový paradox EU... přijměme zločince, ale lidi, kteří si to mnohdy zaslouží pošleme pryč. A pokud už jsme u těch obvinění, že říkám to, co Todomatch vlastně ve skutečnosti vůbec neříká, tak i on mě přeci obvinil, že jsem Nácek, že nesnáším imigranty... jenže to vůbec není pravda a je zvláštní, že toto Vám nevadí.Skrýt celý příspěvek

 • Vrata
  10:31 20.07.2015

  Necetl jsem predchozi diskusi, takze se omlouvam, pokud muj zde muj nasledujici text jiz nekdo napsal. Noviny se nam velmi pohorsuji nad symboly sibenic na diskutovane ...Zobrazit celý příspěvek

  Necetl jsem predchozi diskusi, takze se omlouvam, pokud muj zde muj nasledujici text jiz nekdo napsal.

  Noviny se nam velmi pohorsuji nad symboly sibenic na diskutovane demonstraci ale nikoho zda-se nezajima, ze podobne vyhruzne symboly zde jiz byly na nekterech predchozich demonstracich a nikoho to tehdy nepohorsovalo. Konkretne, podle nedavno publikovaneho "uvodniku" na Neviditelnem psu to byli odborari, kteri meli opratky ci obesence na transparentech (vyhrozovat pravicove vlade je OK), Klaus se snad na jine demonstraci likvidoval jako Morana a Kalouska jeste s jednim politikem popravovali stetim na transparentech na dalsi demonstraci.

  Holt, nekomu vybranemu vyhrozovat je legalni, jinemu ne.Skrýt celý příspěvek

 • martinius
  09:41 20.07.2015

  Podle mého osobního názoru problémem vyjadřování nesouhlasného názoru s přistěhovalectvím, či s jakýmkoliv poukázání na špatné chování menšin v rámci našeho státu je, že se toho ...Zobrazit celý příspěvek

  Podle mého osobního názoru problémem vyjadřování nesouhlasného názoru s přistěhovalectvím, či s jakýmkoliv poukázání na špatné chování menšin v rámci našeho státu je, že se toho vždy zhostí nějaká ta strana, či hnutí, která se prezentuje jako extrémistická. K tomu, aby takto byla označena stačí, že si dá do názvu oslovení, národní, vlastenecká, či bojová, nebo tak nějak. K tomu dodá symboly, s prvky násilí, jako jsou pěsti, oprátky, meče, atd. Prostě něco, co musí vypadat drsně, nebo alespoň bojovně. To je ale ta chyba. Někdy mi to připadá, že právě vůdcové těchto hnutí a těchto stran, jsou placeni nějakou mafií, podporující nelegální imigraci, nebo zneužívající prostředky na sociální programy pro menšiny. Z efektu jejich nasazení totiž vyplývá, že jejich projev vždy a ve všech případech znehodnotí jakýkoliv projev protestu v tomto směru a tak vytváří čistý dojem, že tyto protesty jsou jenom záležitostí extrémistů a tím tedy je vyvíjen tlak na naše politiky a orgány v trestním řízení, aby adekvátně reagovali. Výsledkem pak je, že ti, jenž na sociálních programech vydělávají nehorázné peníze, si mnou ruce. Vždyť máme republiku plnou extrémismu a rasismu. Proč s tím něco neděláme. Musíme vymyslet nějaké programy a ty financovat. Musíme menšiny více chránit, protože jsou ohroženy. Vždyť lidé nemají problém s přistěhovalci a ani s menšinami. To je jen záležitost extrémistů. Já osobně, ačkoliv rasista a ani xenofobik nejsem, se musím vysmívat lidem, kteří vidí v organizacích jako je Dělnická strana, či různá pravicová hnutí, jedinou spásu a jedinou stranu, která se nebojí proti tomuto bojovat, protože jsou to právě oni, kteří mají na svědomí větší podporu menšin z hlediska jimi kritizovaných výhod a hlavně, kteří nutí naše politiky stavět se pozitivně k přijetí většího počtu azylantů. Takže každá vyholená hlava s šibenicí, či nějakou hezkou vlajkou, která zařve Čechy Čechů, tak svou hloupostí jen přímo napomáhá naši republiku dále dojit menšinami a těmi, co z toho mají byznys a vytvářejí mýtus, že naši někteří spoluobčané jsou jen těžce diskriminovaní a hrozí jim u nás nebezpečí. Takže až někdy potkáte pravičáka na ulici, tak mu poděkujte, že bojuje aktivně za zneužívání našeho sociálního systému a že maká pro mafii, která tento kšeft řídí.Skrýt celý příspěvek

 • semtam
  08:11 20.07.2015

  Ještě doplním k osobě pana Peszynského. Tento člověk byl účasten na demonstraci, kde se na prezidenta ČR házela vajíčka. Byl tam s organizací tzv. pražského majdanu. Který dlouhou ...Zobrazit celý příspěvek

  Ještě doplním k osobě pana Peszynského. Tento člověk byl účasten na demonstraci, kde se na prezidenta ČR házela vajíčka. Byl tam s organizací tzv. pražského majdanu. Který dlouhou dobu (nebo stále má, jestli nedošel $) měl stánek na Staromáku s propagandou Majdanu.
  Jak víme, Majdan byl nedemokratický převrat s cílem svržení demokraticky zvoleného prezidenta. Tak opravdu nevím, zda by měl být tento člověk (Peszynski) uváděn ve smyslu motta: „Svoboda tvé pěsti končí u špičky mého nosu"

  Zde jeho reportáž z demonstrace. Všimněte si pozoruhodných myšlenkových pochodů:
  http://tomaspeszynski.blog.idn... Skrýt celý příspěvek

 • KOLT
  22:33 19.07.2015

  Superme: Ale jo, já taky chápu rozdíl mezi PS a Jobbikem. Což ale nemění nic na tom, že jak ten, tak Národní fronta je plná antisemitských nácků. A jejich strany proti nim dle mého ...Zobrazit celý příspěvek

  Superme: Ale jo, já taky chápu rozdíl mezi PS a Jobbikem. Což ale nemění nic na tom, že jak ten, tak Národní fronta je plná antisemitských nácků. A jejich strany proti nim dle mého názoru nevystupují ani zdaleka dostatečně.

  Hlavně mně ale připadá, že Todomatche obviňujete z něčeho, co netvrdí. To mi přišlo dost nefér.

  K oné Palestince: http://echo24.cz/a/wRYy9/bylo-... Přiznávám, že tu kauzu moc nesleduju, ale co vlastně udělala Merkelová tak špatného? Jen jí na rovinu řekla, že všechny Německo přijmout nemůže. Aber das ist richtig! Neřekla jí, že zrovna ji nepřijmou.Skrýt celý příspěvek

 • Beld
  22:25 19.07.2015

  pokud nekdo k tomuto clanku pripoji komentar , ze podle jeho nazoru je clanek neutralni a nepodporuje ani jednu ze stran , tak asi neni duvod nadale "diskutovat" . To , ze se o to ...Zobrazit celý příspěvek

  pokud nekdo k tomuto clanku pripoji komentar , ze podle jeho nazoru je clanek neutralni a nepodporuje ani jednu ze stran , tak asi neni duvod nadale "diskutovat" . To , ze se o to nekteri snazi nedava dobrou predstavu o jejich soudnosti .Skrýt celý příspěvek

 • Superme
  22:06 19.07.2015

  KOLT - Víte, on je rozdíl mezi Národní Frontou z Francie, Jobikem z Maďarska a Pravým sektorem z Ukr. Pravý sektor je organizace, která se otevřeně hlasí k Nacismu. Tito lidé ...Zobrazit celý příspěvek

  KOLT - Víte, on je rozdíl mezi Národní Frontou z Francie, Jobikem z Maďarska a Pravým sektorem z Ukr.

  Pravý sektor je organizace, která se otevřeně hlasí k Nacismu. Tito lidé nemají absolutně žádnou podporu ani od Jobbiku nebo třeba Zlatého Úsvitu z Řecka. I naše DSSS která s nimi ze začátku sympatizovala se od nich dnes silně distancuje.

  Ale zpátky k rozdílu. Národní Fronta je čistě patriotistická strana, která nemá absolutně nic společného třeba právě s Pravým Sektorem. Je to strana, která chce chránit tradiční hodnoty, která chce snížit počet imigrantů v zemi a která chce, aby Francie nebyla součástí EU. Žádné neonacistické myšlenky u nich nevidím a vůbec né dnes, když je v jejím čele Marine le Penová. Pokud považujete je za neonacisty, pak musíte považovat za neonacisty také Svobodné z Rakouska nebo Dánskou lidovou stranu.

  Jobbik je radikálnější, to zcela jistě. Ale opravdu není proti každému "nemaďarovi". Ono konec konců mají Maďaři velice dobré vztahy třeba s Poláky. Vůbec se Jobbik poté, co ho převzal Vona celkem změnil. Takže ano, Jobbik je ve svých názorech mnohdy dost radikální, ale s Pravým sektorem ho prostě nelze srovnávat...

  No vidíte, já jsem velkým příznivcem našich Svobodných, tedy naší obdobou Britského UKIPu. Považujete mě tedy za nácka stejně jako Todomatch? Na něj mám svůj názor a sprostý být nechci.

  A co se týče té dívky, tak její vyjádření jsem nečetl, ani nevím, že nějaké vydala, ale tohle by mě dost zajímalo. Pokud můžete, tak bych byl rád za odkaz, díky :)Skrýt celý příspěvek

 • KOLT
  21:11 19.07.2015

  Tak mám pocit, že tady někdo, vlastně skoro každý, slyší trávu růst... Článek nepodporuje ani jednu ze zmíněných demonstrací. Fakt nevím, kde co vidíte. Superme: Ačkoliv se s ...Zobrazit celý příspěvek

  Tak mám pocit, že tady někdo, vlastně skoro každý, slyší trávu růst... Článek nepodporuje ani jednu ze zmíněných demonstrací. Fakt nevím, kde co vidíte.

  Superme: Ačkoliv se s Todomatchem v pohledu na EU a podobné neshoduji, v tomto případě má, co se vás týče, pravdu. Odsuzujete PS na Ukrajině (v tom jsme za jedno!), ale radujete se z volebního úspěchu Le Penové a Jobiku, což jsou náckové a antisemiti jak vyšití. Obviňujete Todomatche, že každého, kdo s ním nesouhlasí, považuje za nácka, což evidentně není pravda. On je rozdíl mezi UKIP, která je proti imigrantům a EU, a Jobikem, který krom zmíněného je proti Židům, Slovákům a vlastně proti každému nemaďarovi. Taktéž nevím, proč by každý, kdo není ve vaší linii, musel podporovat islamizaci Evropy. A ohledně té Merkelové, přečtěte si vyjádření té dívčiny. Ona sama Merkelovou obhajuje!Skrýt celý příspěvek

 • Superme
  18:50 19.07.2015

  semtam - Nemám co dodat, skvěle napsáno. Todomatchu, nechápu o co ti jde. Podporuješ tady skutečné pohrobky Nacistů z Pravého Sektoru a mě budeš odsuzovat?! Ty vůbec nechápeš, ...Zobrazit celý příspěvek

  semtam - Nemám co dodat, skvěle napsáno.

  Todomatchu, nechápu o co ti jde. Podporuješ tady skutečné pohrobky Nacistů z Pravého Sektoru a mě budeš odsuzovat?! Ty vůbec nechápeš, za co Generace identity bojuje. Přečetl sis jeden článek z Antify a hned víš vše. Každého, kdo s tebou nesouhlasí považuješ za Nácka! KAŽDÉHO! Podporuješ islamizaci Evropy. Jsi chudák a lituji tě.

  https://www.youtube.com/watch?...

  A ještě dodám. Ta holčina je jednoduše slušný člověk! Proto takovéto lidi budu podporovat a budu je klidně přijímat. Ale ne zločince.Skrýt celý příspěvek

 • Pandur.cz
  18:21 19.07.2015

  Semtam: Souhlasím.Manipulace. Autorčiny články se asi snaží prezentovat skutečnost, že náš "systém" má zuby a zatím je na nikoho nevycenil. Ale celé mi to přijde jako ...Zobrazit celý příspěvek

  Semtam:
  Souhlasím.Manipulace.
  Autorčiny články se asi snaží prezentovat skutečnost, že náš "systém" má zuby a zatím je na nikoho nevycenil.
  Ale celé mi to přijde jako hysterická a ustrašená reakce na pár křiklounů.
  Asi jako jít s kladivem na komára.

  P.S. Proč už autorka nereaguje na obhajobu svého stanoviska ? Dříve byla poněkud aktivní.Skrýt celý příspěvek

 • Pandur.cz
  18:03 19.07.2015

  Tento článek je předzvěstí věcí budoucích. Bohužel to nic pěkného nebude. Umlčování nespokojených, tvorba "zakázaných témat", náhubkové zákony, kontrola internetu, veřejných ...Zobrazit celý příspěvek

  Tento článek je předzvěstí věcí budoucích.
  Bohužel to nic pěkného nebude.
  Umlčování nespokojených, tvorba "zakázaných témat", náhubkové zákony, kontrola internetu, veřejných projevů, násilné prosazování multi-kulti....
  Ne proto, že by to naše vláda chtěla, ale dokopou ji do toho Führerové z Bruselu, stejně jako do "dobrovolného přijetí migrantů".

  Stačí se podívat na tento článek:
  http://www.novinky.cz/zahranic...
  Z toho mi běhá mráz po zádech.Skrýt celý příspěvek

 • semtam
  17:52 19.07.2015

  Článek jak z konspiračního webu. Myslím že by AN pokud si chtějí udržet nějakou úroveň, měli pečlivěji vybírat články které zveřejní. (odpusťte že nepíšu do mailu.) Články paní ...Zobrazit celý příspěvek

  Článek jak z konspiračního webu. Myslím že by AN pokud si chtějí udržet nějakou úroveň, měli pečlivěji vybírat články které zveřejní.
  (odpusťte že nepíšu do mailu.)

  Články paní Zelené se očividně snaží manipulovat se strachem. Její kriminalizování lidí, kteří mají opačný názor než má ona je evidentní. Navíc její pojetí práva má docela trhliny.
  Co se týče naší bezpečnosti, tak nerozumím panu Grohmanovi, když jedním dechem píše, kde byli ti lidé kteří se staví do role vůdců a přitom článek paní Zelené propaguje právě jednu takovouto osobu a to pana Tomasze Pesyńského. Který vešel ve známost (sice minimální, ale už je o něm slyšet) ve spojitosti s ukr. krizí. Kdo bude chtít, může si dohledat jeho články z kterých je patrné, že volá po otevřené válce s Ruskem. Je tato osoba opravdu tak přínosná pro naši bezpečnost, aby její jméno se propagovalo na AN? Myslím, že absolutně ne. Úplně naopak. Navíc tento člověk má značný duševní rozkol, když dle jeho názoru jsou makety šibenic s nápisem za vlastizradu čisté zlo. Které útočí na naši státnost. A krvavý převrat s jménem Majdan proti demokraticky zvolenému prezidentu je v pořádku.
  A tito lidé jsou na AN opěvováni skrz tímto článkem jejich fanynky paní Zelené. V článku se uvádí slova pana Peszyňského: "To přísluší vládě, ke které můžeme mít výhrady, nicméně je řádně zvolená, a tudíž jediná oprávněná jménem občanů jednat."

  Nevím, zda redakce AN (jim to snad jen uniklo) a nebo paní Zelená si z nás dělá srandu, když ve svém článku uvádí tato slova, která z úst pana Peszyńského nemůžou znít jinak než pokrytecky. Tento člověk navíc poněkud zmateně, získal jak sám o sobě píše zkušenosti na multikulti akci, kde se mu líbilo a ochutnal dobrá jídla. Proto nevidí uprchlíky jako problém :)

  A u paní Zelené, která svým článkem na AN reagovala na teroristické útoky v Paříži a odsuzovala je. Tak bych očekával její opatrnější postoj k otázkám muslimské imigrace.Skrýt celý příspěvek

 • semtam
  17:52 19.07.2015

  Článek jak z konspiračního webu. Myslím že by AN pokud si chtějí udržet nějakou úroveň, měli pečlivěji vybírat články které zveřejní. (odpusťte že nepíšu do mailu.) Články paní ...Zobrazit celý příspěvek

  Článek jak z konspiračního webu. Myslím že by AN pokud si chtějí udržet nějakou úroveň, měli pečlivěji vybírat články které zveřejní.
  (odpusťte že nepíšu do mailu.)

  Články paní Zelené se očividně snaží manipulovat se strachem. Její kriminalizování lidí, kteří mají opačný názor než má ona je evidentní. Navíc její pojetí práva má docela trhliny.
  Co se týče naší bezpečnosti, tak nerozumím panu Grohmanovi, když jedním dechem píše, kde byli ti lidé kteří se staví do role vůdců a přitom článek paní Zelené propaguje právě jednu takovouto osobu a to pana Tomasze Pesyńského. Který vešel ve známost (sice minimální, ale už je o něm slyšet) ve spojitosti s ukr. krizí. Kdo bude chtít, může si dohledat jeho články z kterých je patrné, že volá po otevřené válce s Ruskem. Je tato osoba opravdu tak přínosná pro naši bezpečnost, aby její jméno se propagovalo na AN? Myslím, že absolutně ne. Úplně naopak. Navíc tento člověk má značný duševní rozkol, když dle jeho názoru jsou makety šibenic s nápisem za vlastizradu čisté zlo. Které útočí na naši státnost. A krvavý převrat s jménem Majdan proti demokraticky zvolenému prezidentu je v pořádku.
  A tito lidé jsou na AN opěvováni skrz tímto článkem jejich fanynky paní Zelené. V článku se uvádí slova pana Peszyňského: "To přísluší vládě, ke které můžeme mít výhrady, nicméně je řádně zvolená, a tudíž jediná oprávněná jménem občanů jednat."

  Nevím, zda redakce AN (jim to snad jen uniklo) a nebo paní Zelená si z nás dělá srandu, když ve svém článku uvádí tato slova, která z úst pana Peszyńského nemůžou znít jinak než pokrytecky. Tento člověk navíc poněkud zmateně, získal jak sám o sobě píše zkušenosti na multikulti akci, kde se mu líbilo a ochutnal dobrá jídla. Proto nevidí uprchlíky jako problém :)

  A u paní Zelené, která svým článkem na AN reagovala na teroristické útoky v Paříži a odsuzovala je. Tak bych očekával její opatrnější postoj k otázkám muslimské imigrace.Skrýt celý příspěvek

 • Todomatch
  17:49 19.07.2015

  Superme, píšeš že každý kdo je proti imigrantům není nácek a stále se vyhýbáš faktu, že se tu nepíše o "každém", ale velmi konkrétních lidech, co za pořádáním protimigrantských ...Zobrazit celý příspěvek

  Superme, píšeš že každý kdo je proti imigrantům není nácek a stále se vyhýbáš faktu, že se tu nepíše o "každém", ale velmi konkrétních lidech, co za pořádáním protimigrantských demonstrací stojí. A to nácíčci jsou. Jak dlouho chceš popírat, že tvá milá "Generace identity" je projekt provařenych nacků? Že Bartoš je antisemitské prase. Mám pokračovat? Přesně jak ti to tu napsali - ukrajinští fašisté jsou pro tebe fuj, ale čeští a ruští jsou mňam. Imigranti jsou fuj, ale když nějakého rozpláče Merkelová (což nezapadá do vaší propagandy) tak ten je zase mňam. Jste šašci.Skrýt celý příspěvek

Načítám diskuzi...

Stránka 1 z 3