Německý anabolizér Intensity NO-X

Německý anabolizér Intensity NO-X / All Stars

Intensity NO-X německé značky All Stars je komplexem obsahujícím známé NO-čko, navíc i větvené aminokyseliny BCAA a kreatin monohydrát. Intensity NO-X je určen pro každého, kdo touží po větším prokrvení svalů, větším přísunu živin do svalových buněk, a tím mnohem výraznějším tréninkovým pokrokům!

Intensity NO-X od německé značky All Stars je komplexním suplementem obsahujícím ověřené látky podporující nárůst síly, svalů a výkonu. Intensity NO-X je určen pro každého, kdo chce větší prokrvení svalů, větší přísun živin do svalových buněk a tím i mnohem výraznější tréninkové pokroky.

Jak Intensity NO-X funguje?

Intensity NO-X obsahuje několik osvědčených a synergicky působících látek, které dají Vašemu tréninkovému úsilí nový rozměr.

Kreatin monohydrát v Intensity NO-X patří mezi nejosvědčenější suplementy zvyšující výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu. Jeho funkčnost dokazuje nejen obrovské množství vědeckých studií, ale i desetitisíce sportovců po celém světě.

Kreatin je netoxický a nemá žádné negativní vedlejší účinky ani při relativně vysokých dávkách. Přitom už od 3 g denně lze zaznamenat značný nárůst síly a svalové hmoty. Kreatin tak rádi využívají všichni sportovci, kteří usilují o větší svaly a sílu. Díky maximálnímu vylučování inzulínu, jehož příčinou jsou sacharidy zastoupené v Intensity NO-X, se dostává kreatin rychleji do trávicího traktu a okamžitě se tak přepravuje do svalových buněk. Nástup účinku je velmi rychlý.


Šejkr + Intensity NO-X / All Stars

Další látka, aminokyselina arginin, je v našem organismu esenciální (nenahraditelnou) látkou zodpovědnou za přenos oxidu dusíku a vylučování růstového hormonu. Dostatečné množství oxidu dusnatého je nezbytné pro udržení průchodnosti cév a podporu erekce a plodnosti mužů. Vyšší hladina oxidu dusnatého tak navozuje dokonalé prokrvení svalů a zlepšení erektivní schopnosti a sexuálního prožitku.

U žen je v tomto ohledu při užívání argininu pozorována zvýšená sexuální vzrušivost. Jeden v České republice velmi známý doplněk stravy pro podporu potence a sexuálních funkcí obsahuje arginin jako hlavní účinnou látku. Nemusíte se ale bát trapných situací v posilovně - při tréninku můžete očekávat krev napumpovanou v maximálním množství ve svalech, kde Vám zlepší v tu chvíli žádoucí přívod potřebných látek a odvod těch odpadních.


Inspirace do cvičení - cvičení Tabata

BCAA jsou tři větvené aminokyseliny - leucin, isoleucin a valin. Řada studií ukazuje jejich vysokou důležitost při výživě svalů a jejich vysoký vliv na sportovní výkon. Užívání těchto tří klíčových aminokyselin pomáhá oddálit únavu svalů a ochránit je před katabolismem (rozpadem), což jsou jevy běžně se vyskytující při náročném tréninku. Silový trénink zcela jistě vyžaduje vyšší přísun aminokyselin a bílkovin a BCAA využitá v době tréninku poskytují svalům rychlý přísun cenných látek.

Kofein je alkaloid, který příznivě stimuluje centrální nervovou soustavu a srdeční činnost. Potlačuje únavu a podporuje duševní bdělost. Při tréninku podporuje vyšší výkon a vyšší tělesnou aktivitou také zvyšuje tělesný výdej energie.

Vitamíny a minerální látky obsažené v Intensity NO-X přidávají na kvalitě tohoto výrobku.

Intensity NO-X + šejk All Stars zdarma nabízí sportovní obchod Ronnie.cz čtenářům Armádních novin speciální cenu 999 Kč (namísto původní 1099 Kč).

Jak Intensity NO-X dávkovat?

Výrobce doporučuje užívat Intensity NO-X cca 30 - 45 minut před tréninkem. Během 30 minut byste měli začít cítit účinky - výrazné nabuzení, chuť hýbat se a něco zvedat, vyšší sílu a výkon. Nabuzení trvá zpravidla několik hodin, což je výhoda při cestě domů pro ty z Vás, kdo mají tréninky tak tvrdé, že usínají už v autě nebo hromadné dopravě.

BCAA obsažené v Intensity NO-X jsou už od začátku tréninku vstřebané v krvi a jsou tak dostupné pro svaly jako energie a ochranná složka. Současně také užití BCAA před tréninkem dává základ následné potréninkové regeneraci, kterou završíte kvalitním proteinem, například Whey Hydrovon od All Stars. Intensity NO-X můžete také kombinovat se ZellTech Fusion, který dále podpoří sílu, výkon a nárůst svalové hmoty. Mix těchto látek dodá tělu sílu a energii do náročného tréninku a zlepší následnou regeneraci. Přesně to, co očekáváte od své suplementace.

Tabulka nutričních hodnot (100 g):

 

Černý rybíz

Ovocný punč

energetická hodnota

1438 kJ/338 kcal

1479 kJ/347 kcal

bílkoviny

22,5 g

22,5 g

sacharidy

54,6 g

57,1 g

cukry

19,7 g

23,1 g

tuky

0 g

0 g

nasycené mastné kyseliny

0 g

0 g

sůl

0 g

0 g

L-valin

3,75 g

3,75 g

L-isoleucin

3,75 g

3,75 g

L-leucin

7,5 g

7,5 g

L-arginin

7,5 g

7,5 g

vitamín B6

5,3 mg

5,3 mg

panthotenát vápenatý

22,5 mg

22,5 mg

niacin

80 mg

80 mg

vitamín C

400 mg

400 mg

kreatin monohydrát

7500 mg

7500 mg

kofein (1, 3, 7-trimethylxanthin)

500 mg

500 mg

draslík

400 mg

400 mg

Nahlásit chybu v článku


Související články

Uzavřená balistická přilba Batlskin Head Protection System

V jednom z minulých článků jsme nakousli téma uzavřených balistických přileb. Ač si mnoho lidí ...

NÁZOR: Úlevy - modla mnoha profesionálních vojáků

Dnes otevřeme další z mnoha kontroverzních témat naší profesionální armády. Jsou to úlevy a ...

Proteinový suplement pro nejnáročnější uživatele

Proteinové suplementy patří k nejužívanějším suplementům vůbec a dávkování i přes 100 gramů denně ...

Pečujete dostatečně o své svaly, šlachy a klouby?

V e-shopu Ronnie.cz můžete nyní zakoupit kvalitní švýcarský produkt určený k péči o svaly a klouby ...

Zvýraznit příspěvky za posledních:
 • hermelin-lukas
  15:57 22.03.2019

  Tak přeci jenom výživu typu: https://www.bodyflexnutrition.... budu k posilování potřebovat :) Děkuji za pěkný článek :)

  Tak přeci jenom výživu typu: https://www.bodyflexnutrition.... budu k posilování potřebovat :) Děkuji za pěkný článek :)

 • Beny
  13:35 14.05.2015

  Pěkný, ale příště by to asi chtělo ještě i tabulku ve které bude uveden poměr všech zastoupených látek v jedné odměrce. Protože podobně kvalitních "nakopávačů" je na trhu víc ať to ...Zobrazit celý příspěvek

  Pěkný, ale příště by to asi chtělo ještě i tabulku ve které bude uveden poměr všech zastoupených látek v jedné odměrce. Protože podobně kvalitních "nakopávačů" je na trhu víc ať to je od firmy Extrifit, Czech virus nebo jiné. Protože nezlobte se na mne, bez toho je to článej téměř o ničem, když si nemůžu zde zjistit co je zhruba obsaženo v jedné či více odmněrkách.
   
  Tabulka je na stránkách e-shopu, ale pro úplnost jsme ji dodali do článku. Admin.Skrýt celý příspěvek

Načítám diskuzi...