Pečujete dostatečně o své svaly, šlachy a klouby?

Foto: Nejčastější zranění vojáků jsou bolavé klouby a záda; ilustrační foto / U.S. Army
Nejčastější zranění vojáků jsou bolavé klouby a záda; ilustrační foto / U.S. Army

Perskindol je pro všechny, kteří chtějí zlepšit regeneraci pojivových tkání při jejich aktivním sportovním životě a podpořit hojení bolestivých míst. Jeho výhodou je rychlý a kompletní průnik aktivních látek do kůže, na které nezanechává žádné reziduum, nemastí ji, nešpiní a nealergizuje.

Perskindol přináší duální účinek - krátce po aplikaci pocítíte ochlazení a úlevu od bolesti, ale po reflexní stimulaci lokálního krevního řečiště dojde k příjemnému vjemu tepla. Esenciální oleje působí protirevmaticky a protizánětlivě a aktivují tak vnitřní regenerační procesy.

Studie školy lékařství na Univerzitě Johna Hopkinse v Baltimor vyhodnotila zranění 34 000 amerických vojáků v Iráku a v Afghánistánu. Zjistila, že zatímco 14 procent z nich muselo být z bojiště staženo kvůli zraněním utržených v bitvě, mnohem více jich skončilo, protože je bolely záda, klouby a svaly. Tyto druhy zranění tvoří téměř čtvrtinu všech.

Perskindol můžete zakoupit v několika variantách. Žluté varianty nabízejí spojení hřejivého a chladivého účinku pro úlevu od bolesti, stimulaci krevní cirkulace a ošetření svalů a kloubů před i po námaze. Modrá varianta přináší pouze chladivý efekt - pomáhá při vykloubení, podvrtnutí, naražení, natažení, zhmoždění a podlitinách.

Perskindol Spray - 150 ml

(pohodlná aplikace)

Perskindol Classic Gel - 100 ml

(na ošetření menší plochy) 

Perskindol Fluid - 250 ml

(na ošetření větší plochy těla) 

Perskindol Cool Gel - 100 ml

(s chladivým účinkem)


Perskindol můžete použít před nebo během sportovní aktivity pro stimulaci prokrvení svalů a jejich zásobení krví nebo pro prevenci a ošetření bolestí a křečí. Po sportu je možné jej užívat pro relaxaci, ochlazení nebo regeneraci svalů a kloubů.

Perskindol můžete zakoupit v e-shopu Ronnie.cz

Nahlásit chybu v článku


Související články

Explosin - výbušná směs pro maximální nabuzení

Motivační průpovídky a našlapaná hudba Vás posunou jen do určitého bodu. Chcete-li se bezprostředně ...

Proteinový suplement pro nejnáročnější uživatele

Proteinové suplementy patří k nejužívanějším suplementům vůbec a dávkování i přes 100 gramů denně ...

Zvýraznit příspěvky za posledních:

    Načítám diskuzi...