Armádní noviny a SOLDATO Team testují vojenské vybavení

Military a outdoor vybavení testujeme v reálných podmínkách. / SOLDATO Team

Na našem trhu jsou desítky prodejců vojenského a outdoorového vybavení. Na českém i slovenském internetu je pak k dispozici tisíce položek military a outdoor vybavení různé kvality i ceny. Již několik let čtenářům Armádních novin a zákazníkům vojenských internetových obchodů usnaďňujeme orientaci v nepřeberném množství vojenského vybavení.

Díky programu Armádních noviny a SOLDATO teamu si můžete být jisti, že kupujete kvalitní a prověřené zboží. Každé zboží, které testujeme a recenzujeme, od nás získává určitý počet metály kvality Armádních novin.

Špičkový výrobek, který získá 4 a více těchto metálů, a který se tak nebojíme komukoliv doporučit, navíc získá Šarži kvality Armádních novin a SOLDATO teamu.

Náš program pomáhá především poctivým a férovým prodejcům military a outdoor vybavení.

Účastí v našem programu dáváte ostatním jasně najevo, že si za kvalitou svého zboží opravdu stojíte. Vymezíte se tak proti těm, kteří nabízejí zboží podřadné a nekvalitní. Naše recenze jsou naprosto nestranné a objektivní.

Dopředu nikdy a nikomu nezaručíme, jak naše testování a výsledná recenze dopadne. Nikdy dopředu nevíme, kolik metálů výrobek získá.

Prodejce nebo výrobce, jehož výrobek v testu obstál (získal minimálně čtyři metály), tak získá oprávnění si toto konkrétní zboží označit naší Šarží kvality Armádních novin a SOLDATO teamu. Každý návštěvník pak díky této šarži pozná, že si prodejce nechal zboží otestovat v reálných podmínkách od profesionálů, výrobek obstál a je profesionály doporučen.

Můžeme Vás ubezpečit, že zkušenosti testerů SOLDATO teamu s vojenskou a outdoorovou výstrojí a výbavou se rozhodně nepohybují v čistě teoretické rovině.

Jako příslušníci 43. výsadkového praporu Chrudim se zúčastnili mnoha zahraničních misí: Členové týmu byli nasazeni v Bosně (1999), Kosovu (2002, 2005), Afghánistánu (2007, 2009, 2011), Mali (2013).

Šarže kvality Armádních novin a SOLDATO teamu.

Zde plnili plné spektrum operací, které kromě jiného zahrnovaly bojové patrolování, aeromobilní operace, RCP, Search operace, ochranu VIP apod. Členové týmu pracovali takřka denně s taktickým vybavením v těch nejtvrdších podmínkách a dokážou tak nyní objektivně a odborně zhodnotit kvalitu testovaného vybavení.

Jak zamezit zneužití šarže? Na našem webu bude pravidelně aktualizovaný seznam výrobků, které úspěšně prošly testem. V něm mimo jiné naleznete přesný název výrobku, výrobce i prodejce, a samozřejmě počet metálů, které daný výrobek získal. Zákazník si pak může snadno ověřit, zda dané zboží je skutečně otestováno Armádními novinami a SOLDATO teamem.

Plně si uvědomujeme, že tento projekt je, jak se říká, běh na dlouhou trať. Věříme ale, že jak pro profesionály z řad armády, policie, hasičů či zdravotníků, tak pro různé military a outdoor nadšence, a v neposlední řadě také pro internetové prodejce military a outdoor vybavení, je náš projekt smysluplný a užitečný.

Povede se ale jen ve spolupráci s vámi - náročnými zákazníky, kteří vyžadují kvalitní vybavení, a také Vámi - poctivými prodejci, kteří toto vybavení nabízíte a nestydíte se za to. Za tuto pomoc a spolupráci na tomto projektu vám děkujeme a doufáme, že společnými silami zvedneme kvalitu nabízeného military a outdoor vybavení v České republice.

Nahlásit chybu v článku

Doporučte článek svým přátelům na sociálních sítích

Související články

RECENZE: Čelovka Petzl Tactikka +RGB

V každém odvětví se dají nalézt ikonické produkty. Jsou oblíbené, prověřené a s různými menšími ...

RECENZE: Boty Lowa Innox

Pomalu se zdá, že velkým těžkým bagančatům, tedy vojenským botám jak je pamatujeme, odzvonilo. Mezi ...

RECENZE: Batoh Eberlestock X4 Hispeed

Máte rádi klasickou komínovou konstrukci, ale štve vás, že se v ní musíte tak přehrabávat? Říkáte ...

RECENZE: Skládací láhve Hydrapak

Nějakou vodu jsme u sebe museli mít vždy. Začalo to československými hliníkovými čutorami s korkovým ...

Přidávat diskuzní příspěvky a hlasovat pro článek mohou jen registrovaní. Prosím zaregistrujte se nebo se přihlašte!