RECENZE: Princeton Tec Remix

Princeton Tec Remix
Princeton Tec Remix  / SOLDATO Team  

Čelovka má pro vojáka mnoho využití. Většinu času sice tráví v sumce či v batohu, ale když přijde její chvíle, chce se na ni její majitel 100% spolehnout. Chce, aby mu svítila, když je potřeba. Aby vydržela svítit po celou dobu plnění úkolu. Aby byla kompaktní, malá, skladná, lehká a přesto maximálně odolná. Aby manipulace s ní byla přátelská. Aby svítila nenápadně, ale když bude potřeba, aby to uměla rozpálit. Aby to prostě byla ONA!

Čelová svítilna je pomocník, po kterém toho chceme opravdu hodně. Samozřejmě ne každá nám vše splní. Ideální je, pokud výrobci svítilen (a že jich je...) směřují své modely přímo do military sféry a nabízejí výrobky, které jsou přímo pro vojenské zaměření konstruované. Nechceme toho příliš. Úvodní odstavec je dosti výmluvný.

Princeton Tec od Marines shopu

Jak jistě víte, tak se naše recenze zaměřují především na vybavení, které je určené právě pro military prostředí. Také jste již jistě poznali, že nejčastěji spolupracujeme s lidmi, kteří vědí, co military nadšencům nabídnout. Portfolio pražského Marines-shopu je plné značkového vybavení, které se lidem jako my prostě musí líbit. Některých známých značek je tento army shop také výhradním dovozcem. Při výběru vojenské čelovky bylo jasno poměrně rychle, a volba padla na Princeton Tec.

Od roku 1975 se americká firma Princeton Tec specializuje na světlo. Měli by tedy o tom jak svítit něco vědět. I v Princeton Tec si ale uvědomili, že požadavky armádních specialistů mohou být odlišné od všeho ostatního. Jedním ze směrů, kterým se tedy vydali je i nabídka svítilen do military prostředí. Modelových řad nabízí tento americký výrobce několik, v naší recenzi se podíváme na model Princeton Tec Remix... celý článek si přečtete na RECENZE ARMÁDNÍCH NOVIN.

Celý článek si přečtete na RECENZE ARMÁDNÍCH NOVIN

 

Nahlásit chybu v článku


Související články

RECENZE: Vodní filtr Sawyer Mini Filter

„Co nemám, nepotřebuji..." Heslo, kterým se řídí mnoho vojáků při balení svého vybavení. Je toho ...

RECENZE: Boty LOWA Zephyr GTX

Za léta strávená v lesích a horách, při patrolách v nehostinném prostředí či městské zástavbě jsem ...

RECENZE: Svítilna Fenix HL50

Znáte to. Něco se pokazí a všude je zrovna tma jak v pytli. Potřebujete to spravit, využít obě ruce ...

RECENZE: Hodinky Clawgear Mission Sensor II

Čas se lidé snaží měřit snad od počátků věků. První kapesní hodiny vznikají kolem roku 1500, a ...

Přidávat diskuzní příspěvky a hlasovat pro článek mohou jen registrovaní. Prosím zaregistrujte se nebo se přihlašte!