Šarže kvality Armádních novin a SOLDATO teamu

Šarže kvality
Foto: Šarže kvality Armádních novin a SOLDATO teamu.

Na našem trhu jsou desítky prodejců vojenského a outdoorového vybavení. Na českém i slovenském internetu je pak k dispozici tisíce položek military a outdoor vybavení různé kvality i ceny. Rozhodli jsme se proto Vám, čtenářům Armádních novin a případným zákazníkům vojenských internetových obchodů, usnadnit orientaci v nepřeberném množství vojenského vybavení.

Armádní noviny a SOLDATO team společně připravili program, díky kterému si můžete být jisti, že kupujete kvalitní a prověřené zboží. Každé zboží, které testujeme a recenzujeme, od nás získává metály kvality Armádních Novin. Výrobek, který získá 4 a více těchto metálů, a který se tak nebojíme komukoliv doporučit, navíc získá Šarži kvality Armádních novin a SOLDATO teamu.

Náš program může pomoci také Vám, poctivým a férovým prodejcům military a outdoor vybavení.

Účastí v našem programu dáváte ostatním jasně najevo, že si za kvalitou svého zboží opravdu stojíte. Vymezíte se tak proti těm, kteří nabízejí zboží podřadné a nekvalitní. Naše recenze jsou naprosto nestranné a objektivní. Dopředu nikdy a nikomu nezaručíme, jak naše testování a výsledná recenze dopadne. Nikdy dopředu nevíme, kolik metálů ten který výrobek získá.

Prodejce nebo výrobce, jehož výrobek v testu obstál (získal minimálně čtyři metály), tak získá oprávnění si toto konkrétní zboží označit naší Šarží kvality Armádních novin a SOLDATO teamu. Každý návštěvník pak díky této šarži pozná, že si prodejce nechal toto zboží otestovat v reálných podmínkách od profesionálů, výrobek obstál a je profesionály doporučen. 

Možná se ptáte, z jaké pozice si dovolujeme tvrdit, které zboží je dobré a které nikoliv. Můžeme Vás ubezpečit, že zkušenosti testerů SOLDATO teamu s vojenskou a outdoorovou výstrojí a výbavou se rozhodně nepohybují v čistě teoretické rovině. Jako příslušníci 43. výsadkového praporu Chrudim se zúčastnili mnoha zahraničních misí: Členové týmu byli nasazeni v Bosně (1999), Kosovu (2002, 2005), Afghánistánu (2007, 2009, 2011), Mali (2013). Zde plnili plné spektrum operací, které kromě jiného zahrnovaly kupříkladu bojové patrolování, aeromobilní operace, RCP, Search operace, ochranu VIP apod. Členové týmu pracovali takřka denně s taktickým vybavením v těch nejtvrdších podmínkách a dokážou tak nyní objektivně a odborně zhodnotit kvalitu testovaného vybavení.

Jak zamezit zneužití šarže? Na našem webu bude pravidelně aktualizovaný seznam výrobků, které úspěšně prošly testem. V něm mimo jiné naleznete přesný název výrobku, výrobce i prodejce, a samozřejmě počet metálů, které daný výrobek získal. Zákazník si pak může snadno ověřit, zda dané zboží je skutečně otestováno Armádními novinami a SOLDATO teamem.

Plně si uvědomujeme, že tento projekt je, jak se říká, běh na dlouhou trať. Věříme ale, že jak pro profesionály z řad armády, policie, hasičů či zdravotníků, tak pro různé military a outdoor nadšence a v neposlední řadě také pro internetové armyshopy a prodejce military a outdoor vybavení je to akce smysluplná a užitečná. Povede se ale jen ve spolupráci s Vámi - náročnými zákazníky, kteří vyžadují kvalitní vybavení, a také Vámi - poctivými prodejci, kteří toto vybavení nabízíte a nestydíte se za to. Za tuto pomoc a spolupráci na tomto projektu Vám děkujeme a doufáme, že společnými silami zvedneme kvalitu nabízeného military a outdoor vybavení v České republice.  

Váš SOLDATO team a Armádní noviny

Recenze Armádních novin

Nahlásit chybu v článku

Doporučte článek svým přátelům na sociálních sítích

Související články

RECENZE: Batoh Tactical 45

I přes veškerý pokrok a neustálé inovace v konstrukci batohů se na trhu stále drží i základní, léty ...

RECENZE: Batoh Tactical 75

Královská třída. Tak je většinou výrobci označována nejvyšší kategorie výrobků. Kategorie, ve které ...

RECENZE: Hydrovak Source US1/3l

Žízeň. Pokud máte fyzicky náročnou práci, která je navíc ve venkovním prostředí a ještě k tomu ...

RECENZE: Pistolové stehenní pouzdro TacticalPro

V současné době je většina vojáků vybavena záložní zbraní - pistolí. Pokud selže hlavní zbraň, ...

Přidávat diskuzní příspěvky a hlasovat pro článek mohou jen registrovaní. Prosím zaregistrujte se nebo se přihlašte!