Skútry Honda - šetřte mazaně peníze za dopravu

Foto: Absolutní bestseller mezi skútry s kubaturou 125 ccm; větší foto / Honda
Honda PCX125. Absolutní bestseller mezi skútry s kubaturou 125 ccm; větší foto / Honda

Zřejmě každý chlap, nota bene voják, snil o pořádné motorce, s kterou se bude prohánět po silnicích nebo po stezkách v lese. Někdy ale, a nemusí to být až po založení rodiny, je třeba se prostě rychle, jednoduše a hlavně levně přesunout z místa “A” do místa “B”. Pro takový případ zřejmě neexistuje lepší možnost, než se podívat po kvalitním skútru od osvědčeného výrobce.

Jak jezdit mazaně

Skútr je extrémně populární po celém světě. Nemluvíme jen o oblastech jižní Evropy, ale také o Latinské Americe nebo o jihovýchodní a východní Asii, kde je skútr dokonce součástí národní identity mnoha zemí. Avšak popularita skútrů začíná růst i ve střední Evropě a nesouvisí to jen s čím dál teplejšími zimami, které dovolují využívat skútr prakticky celoročně.

V současné době ceny ropy padají na minimum. Zlevňuje se tak jízda autem a v případě skútrů náklady na pohonné hmoty padají doslova až na dno. S moderními skútry, jako je třeba prodejní trhák Honda PCX125 (125 ccm), dokážete jezdit i kolem 2 l na 100 km - tedy za 0,5 Kč na km. Honda PCX125 je již pátým rokem nejprodávanější skútr v České republice.

Na druhou stranu, pokud stoupnou opět ceny ropy, například v důsledku války na Středním východě, například na 40 Kč za litr, pořád budete jezdit za 0,8 Kč za kilometr.

Jízda na skútru je samozřejmě násobně levnější než v případě automobilu, ale dokonce ve většině případů násobně levnější než u hromadné dopravy. Navíc s kvalitním skútrem vyšší kategorie se opravdu nemusíte bát ani na delší cesty. Například s pohodlným skútrem Honda NSS300 Forza se spotřebou 3,3 l / 100 km se dvě osoby pohodlně dopraví z Prahy do Ostravy za 330 Kč.

Avšak drtivá většina lidí využívá skútry pro jízdy do práce, na nákupy nebo na výlety. Zde se naplno uplatní nízká spotřeba a cenová výhodnost nad auty a hromadnou dopravou. Například při jízdě z domova do 10 km vzdálené práce (20 km denně) utratíte za benzín do skútru měsíčně (Honda PCX125) 200 až 250 Kč.

Můžeme se ale podívat na celou věc také zeširoka. Skútr není jen možnost, jak se levně dopravovat z místa “A” na místo “B”, ale také nástroj jak si zachovat mobilitu i při velkém nárůstu cen ropy nebo v jiných těžkých společensko-ekonomických obdobích, které mohou v dnešním turbulentním světě nastat.

Asi není nutno dodávat, že v případě skútru je cena za servis, opravy, náhradní díly, nové obutí a údržbu řadově nižší, než v případě automobilu.

Foroza

Honda NSS300 Forza / Honda

Skútr do každého počasí?

Se skútrem není třeba se bát ani špatného počasí. S běžným vybavením, jako jsou motocyklové rukavice, bunda odolná proti větru a kvalitní čelní štít, se dá jezdit pohodlně do 0°C, i za mírného deště. Samozřejmě lze jezdit i za nižších teplot a větších dešťů, ale to už je třeba investovat do dalšího vybavení.

Další velkou výhodou skútru je “bezprostřednost”. Sednete na skútr a jedete. Potřebujete si skočit pro noviny? Není problém, prostě zastavíte u kraje cesty a skočíte si nakoupit, noviny hodíte pod sedadlo nebo do boxu za sedačkou a jede.

Vzpomenete si, že jste zapomněli nakoupit chleba v supermarketu na víkend? Skočíte na skútr a jedete nakoupit, jízda vás nebude stát víc než pár korun. Samozřejmě při jízdě se nebudete rozčilovat v dopravní zácpě, protože se skútrem se propletete až dopředu k semaforům. Končí také komplikované hlídání parkovacího místa.

Navíc nezapomeňte! Skútry o objemu 125 ccm můžete řídit s řidičským průkazem skupiny "B", tedy na osobní auto.

Honda SH125i s novým motorem "eSP" (enhanced Smart Power).

Honda - sázka na jistotu

Honda se s přehledem drží na první pozici mezi největšími prodejci motorek na českém trhu již 7 let. V minulém roce každá sedma motorka pocházela od této japonské značky.

"V roce 2015 jsme dosáhli meziročního nárůstu 11 % a již tradičně jsme obsadili pomyslnou první příčku na českém trhu. Je velice pozitivní a motivující vidět opětovné oživení trhu a rostoucí zájem zákazníků o jednostopá vozidla. Jsme potěšení také stoupajícím zájmem o dvouspojkovou převodovku DCT, kterou si v roce 2015 zvolilo již více než 35 % našich zákazníků (u modelů dodávaných ve verzi s DCT nebo s manuálním řazením)," uvedl k výsledkům Petr Kříbala, obchodní ředitel pro Střední Evropu.

Pokud vsadíte na osvědčenou japonskou značku Honda, nemusíte se bát poruch ani drahých oprav - značkové skútry jsou kvalitní a odolné stroje, s kterými najedete pohodlně několik desítek tisíc km bez technické závady. V tom je také hlavní rozdíl mezi kvalitní značkou a levnými stroji.

Lidová moudrost ”nejsem tak bohaty, abych si kupoval levné věci,” v případě skútru platí trojnásob. Na počátku ušetříte nějaké peníze, ale velmi často se stane, že tu vám na motorce začne něco vrzat, pískat, tu něco praskne a především, tu a tam budete muset něco vyměnit.

Laciná výroba některých neznačkových skútrů musí nutně šetřit na kvalitě materiálů (vady materiálu, rychlejší opotřebení), na rychlosti výroby (riziko výrobních chyb, lidský faktor), výrobní přesnosti (hrubší opracování, díly nesedí, velké vůle, rychlejší opotřebení), kontrolách (odhalení vad), vývoji i testování. Ano, můžete mít štěstí, že narazíte na dobrý kus, ale pravděpodobněji, štěstí mít nebudete.

Pokud chcete kvalitu a život bez zbytečných stresů, sáhněte po zavedených skútrech Honda. V salonu Racing Team H.J.M. u Prahy vám rádi s výběrem pomohou.

Do konce dubna Racing Team H.J.M. nabízí pro vojáky a rodinné příslušníky slevu ve výši 4 % na nákup skútrů značky Honda!

Racing Team H.J.M.

Nahlásit chybu v článku


Zvýraznit příspěvky za posledních:

 • hermelin-lukas
  14:53 08.05.2020

  Skútr je nejlepší dopravní prostředek který znám, tedy jen na léto :D A proč je podle mě nejlepší? Začněme tím, že žádné zácpy, žádné placené parkování a jako třešnička na dortu: ...Zobrazit celý příspěvek

  Skútr je nejlepší dopravní prostředek který znám, tedy jen na léto :D A proč je podle mě nejlepší? Začněme tím, že žádné zácpy, žádné placené parkování a jako třešnička na dortu: levné díly na skútr (např.: https://scooter-tuning.cz/)... Skrýt celý příspěvek

 • pjek
  15:44 07.04.2016

  Stačil nadpis "reklama Honda CZ". Nicméně pořád lepší než způsob, jímž se živí mainstramová média...

  Stačil nadpis "reklama Honda CZ". Nicméně pořád lepší než způsob, jímž se živí mainstramová média...

 • maria
  04:16 07.04.2016

  Buy original Passport, Drivers license, ID card, IELTS ,visa, birth certificate, school diplomas,marriage certificate,US Green card ((documentslinkup@gmail.com)) and many other ...Zobrazit celý příspěvek

  Buy original Passport, Drivers license, ID card, IELTS ,visa, birth certificate, school diplomas,marriage certificate,US Green card ((documentslinkup@gmail.com)) and many other documents.
  Contact us:………… www.documentslink.com...
  Apply for real register Passport, Visa, Driving License,ID CARDS,marriage certificates,diplomas etc. for sell. Passport,citizenship,ID cards,driver license,diplomas,degrees,certificates service available. Tourist and business visa services available to residents of all 50 states and all nationalities Worldwide. We are unique producers of Authentic High Quality passports, Real Genuine Data Base Registered and unregistered Passports and other Citizenship documents.We can guarantee you a new Identity starting from a clean new genuine Birth Certificate, ID card, Driver’s License,Passports, Social security card with SSN, credit files, and credit cards, school diplomas, school degrees all in an entirely new name issued and registered in the government database system. We use high quality equipment and materials to produce authentic and counterfeit documents.All secret features of real passports are carefully duplicated for our Registered and unregistered documents. We are unique producer of quality false and Real documents.We offer only original high-quality Registered and unregistered passports,driver´s licenses,ID cards,stamps,Visa, School Diplomas and other products for a number of countries like:USA,Australia, Belgium,Brazil,Canada,Italian,Finland,France,Germany,Israel,Mexico, Netherlands,South Africa,Spain,United Kingdom, etc.

  CONTACT OUR SUPPORTERS
  Website>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> www.documentslink.com...
  Contact us on>>>>>>>>>>>>>>>>> documentslinkup@gmail.com
  General Support>>>>>>>>>>>>>>> info@documentslink.com
  Call us on>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>+237690948318
  whatsapp number>>>>>>>>>>>>>>>>>+237690948318
  SKYPE:……………… linkupdocuments

  ORDER ANY UNIVERSAL DOCUMENTS YOUR OF NEED
  PASSPORTS
  ID card
  Social security card
  Drivers Licenses
  Canada Cards
  United States Cards
  Student Cards
  International Cards
  Private Cards
  Adoption Certificates
  Baptism Certificates
  Birth Certificates
  Death Certificates
  Divorce Certificates
  Marriage Certificates
  Custom Certificates
  High School Diplomas
  G.E.D. Diplomas
  Home School Diplomas
  College Degrees
  University Degrees
  Trade Skill Certificates
  Validate SSN Number
  US green cards
  Counterfeit dollars/euro
  Spy Products
  Voice Changers
  Listening Devices
  Invisible Ink
  DMV Record Inquiry
  Background Check
  Investigate Anyone
  Registered and unregistered passport of all countries. Visas, biometric passport, degrees, drivers license,I.D cards.Training certificates M GCSE, A-levels,High School Diploma Certificates,GMAT,MCAT,and LSAT Examination Certificates,Novelty Birth, Marriage and Death Certificates Novelty Passports and New Identity Packages,Replicated,Real Degrees/Diplomas from most post-secondary institutions from around the world (we have over 3000 templates on file) all designed to look 100% identical to the original.Custom Printing (if we do not already have the template on file – simply email us a copy and we can make any alterations/modifications as per your directions).second, citizenship, identity, identification, documents, diplomatic,nationality, how to, where to, get, obtain, buy, purchase, make,build a passport, id British, Honduras, UK, USA, us Canada, Canadian, foreign, visa, Swiss, card, ids, document

  BUY REAL DOCUMENTS
  our contacts include ex private investigators, consulates, high ranking government personnel's and experienced seasoned experts, we have solid connections with higher personnel's on all areas of real register documents and passport change in these Countries who are linked to the passport agency in each of these countries and with the help of their connections, all our clients demanding any citizenship document or passport from any countries are 100% assured as well as guaranteed of receiving very high quality real genuine registered documents that can never be identified as fake!! Not even an expertise custom official or machine can ever dictate the document as fake since the document is no different from Real government issued! All our real genuine data base Registered citizenship documents have your personal data registered in the data base system and 100% machine readable. Feel free to get the additional detailed information about our services. Sincerely hope to find a way to cooperate with you. If any of these products interest you, please feel free to contact us. We will give you our best price upon receival of your detailed inquiry.
  SKYPE:…………………. linkupdocumentsSkrýt celý příspěvek

 • maria
  04:07 07.04.2016

  Kúpiť originálne pas, vodičský preukaz, občiansky preukaz, IELTS, VISA, rodný list, školské diplomy, sobášny list, americký Zelená karta ((documentslinkup@gmail.com)) a mnoho ...Zobrazit celý příspěvek

  Kúpiť originálne pas, vodičský preukaz, občiansky preukaz, IELTS, VISA, rodný list, školské diplomy, sobášny list, americký Zelená karta ((documentslinkup@gmail.com)) a mnoho ďalších dokumentov.
  Kontaktujte nás: ............ www.documentslink.com...
  Žiadať o skutočnej registrov cestovných dokladov, víz, vodičský preukaz, preukazy totožnosti, sobášne listy, diplomy atď na predaj. Pas, občianstvo, preukazy totožnosti, vodičský preukaz, diplomy, tituly, certifikáty služba. Turistické a obchodné vízovej služby sú k dispozícii pre obyvateľov zo všetkých 50 štátov a všetkých národností po celom svete. Sme jedinečné výrobcovia notárskych pasov vysoko kvalitné, ozajstné nefalšované dátová základňa registrovaných aj neregistrovaných cestovné pasy a iné občianstvo documents.We vám zaručí novej identity počnúc čisté nové originálne rodný list, občiansky preukaz, vodičský preukaz, pasy, sociálne zabezpečenie kariet s SSN, úverové súbory a kreditných kariet, školských diplomov, školských stupňov všetko v úplne novým názvom vydané a evidované v databázovom systéme vlády. Používame kvalitné vybavenie a materiály na výrobu autentickej a falšovaných documents.All tajné znaky reálnych pasov sú starostlivo duplicitné pre našich registrovaných a neregistrovaných dokumentov. Sme jedinečná výrobca kvalitných falošné a nehnuteľný documents.We ponúkajú iba originálne kvalitné registrovaných a neregistrovaných pasy, vodiča, preukazy, preukazy, pečiatky, Visa, Školské Diplomy a ďalšie produkty pre rad krajín, ako je: USA, Austrálii , Belgicko, Brazília, Kanada, talianska, Fínsko, Francúzsko, Nemecko, Izrael, Mexiko, Holandsko, Južná Afrika, Španielsko, Veľká Británia, atď.

  Kontaktujte našu podporovatelia
  Webové stránky >>>>>>>>>>>>>>>>>>>> www.documentslink.com...
  Kontaktujte nás na >>>>>>>>>>>>>>>>> documentslinkup@gmail.com
  General Support >>>>>>>>>>>>>>> info@documentslink.com
  Zavolajte nám na >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> + 237690948318
  WhatsApp číslo >>>>>>>>>>>>>>>>> + 237690948318
  Skype: .................. linkupdocuments

  Objednať nejaké UNIVERSAL dokumentáciu, vaše potreby
  PASY
  občiansky preukaz
  Sociálne zabezpečenie karty
  vodičské preukazy
  Kanada karty
  Spojené štáty karty
  študent Cards
  medzinárodná karty
  súkromné karty
  prijatie Certifikáty
  krst Certifikáty
  rodné listy
  úmrtné listy
  rozvod Certifikáty
  sobášne listy
  vlastné certifikáty
  High School Diplomy
  G.E.D. diplomy
  Home Školské Diplomy
  college Stupne
  vysokoškolským vzdelaním
  Obchod Zručnosť Certifikáty
  Overenie SSN číslo
  USA zelenej karty
  Falšované dolárov / euro
  špionážne produkty
  hlasové meniče
  odpočúvacie zariadenie
  Invisible Ink
  DMV Record Dopyt
  kontrola pozadia
  vyšetrovať Ktokoľvek
  Registrované a neregistrované pas zo všetkých krajín. Víza, biometrický pas, stupňa, vodičský preukaz, číslo cards.Training certifikáty M GCSE, A-levels, maturitu certifikáty, GMAT, MCAT, a LSAT skúšobné certifikáty, novosť narodenia, sobášnych a úmrtných listov Novinka pasy a nová identita Balíky, replikované, Real ° / Diplomy z väčšiny post-druhotné inštitúcie z celého sveta (máme viac ako 3000 šablón v súbore) navrhnuté tak, aby vyzerať 100% identická s original.Custom tlač (ak už nemáte šablónu na súboru - jednoducho napíšte nám kópiu a môžeme vykonávať žiadne zmeny / úpravy podľa vašich smeroch) .second, občianstvo, identita, identifikácia, dokumenty, diplomatických, národnosť, ako, kde, dostanete získať, nakupujú, nákupu, vyrobiť, vybudovať cestovný pas, id britský, Honduras, Veľká Británia, USA, us Canada, Canadian, zahraničné, víza, švajčiarsky, karty, id, dokument

  Predaj pravých DOKUMENTY
  naše kontakty zahŕňajú ex súkromných detektívov, konzuláty, vysoko postavený vládny personálne a skúsenému skúsených odborníkov, máme pevné spojenie s vyššími personálnymi o všetkých oblastiach real evidenčných dokladov a zmeny pasovej v týchto krajinách, ktoré sú spojené s pasovou agentúry v každej z týchto krajín a pomocou ich spojenie, všetci naši klienti náročné akékoľvek občianstvo preukazu alebo pasu zo všetkých krajín so 100% istotu, rovnako ako zaručená prijímanie veľmi vysokej kvality v reálnom skutočné registrovaných dokumentov, ktoré nemôžu byť nikdy identifikované ako falošný !! Ani odbornosť zvyk úradníka alebo stroj môže niekedy diktovať dokument ako falošný, pretože dokument sa nijako nelíši od skutočných vláda vydala! Všetky naše skutočná originálne Databáza Registrovaní občianstvo dokumenty majú svoje osobné údaje uložené v databáze systému a 100% strojovo čitateľné. Neváhajte a získať ďalšie podrobné informácie o našich službách. Úprimne dúfam, že nájsť spôsob, ako spolupracovať s vami. Ak sa niektorý z týchto produktov vás zaujímajú, neváhajte nás kontaktovať. Dáme vám naše najlepšiu cenu na receival svojho podrobného skúmania.
  SKYPE: ...................... linkupdocumentsSkrýt celý příspěvek

 • semtam
  12:57 05.04.2016

  Docela jsem překvapen, že na AN máme reklamu na skútry Honda. Ale když už někdo chce PR tak ho sem dám :) V minulém roce jsem se rozhodoval zdali by se mi nevyplatilo nějaké ...Zobrazit celý příspěvek

  Docela jsem překvapen, že na AN máme reklamu na skútry Honda.
  Ale když už někdo chce PR tak ho sem dám :)

  V minulém roce jsem se rozhodoval zdali by se mi nevyplatilo nějaké to přibližovadlo. Po sčekování "terénu" jsem se nakonec rozhodl si pořídit Hondu PCX 125. Honda nabízí PCX i ve verzi 150 ccm. Stála cca o 5000 tisíc víc, ale nějakou znatelnější výhodu pro kterou jsou tyto typy skútrů určeny jsem nenalezl, tak jsem sáhnul po 125, protože jich jezdí na silnicích více, tak nějak předpokládám, že i díly budou více dostupnější než u 150 ccm. I když spoustu z nich bude asi zaměnitelných. Jsou si oba typy podobné jako vejce vejci.

  Spotřeba se pohybuje od 2.1l do 2.4l průměr tedy lehce nad 2.2l. Co mě u PCX těší je to, že i pro tak malou kubaturu na silnicích nepřekážíte, pokud se teda nerozhodnete to svištět po dálnici. Klasická cestovní rychlost je kolem 80 až 90 km /h. Do těchto hodnot se dostanete za velmi krátký čas. Nad osmdesátkou již akcelerace razantně klesne. Maximálka je cca 100 km/h. Nejvíc jsem z toho vymáčknul dle tacho snad 130 km/h a to z kopce s větrem v zádech a profil silnice také pomohl.
  Úložný prostor pod sedlem je na 125ccm dostatečný. Vejde se tam klasická integrálka plus něco málo navíc. Výklopnou nemam, ale tu už tam asi nedáte. Přední úložný prostor na malé předměty nabízí i zásuvku na 12V. Má ale nevýhodu, že není uzamykatelný.
  V čem ale Honda zklamala je pneu. Nejtvrdší kola jaké jsem kdy měl. Sice vydrží dost, ale musíte si dávat bacha na každou záplatu a jakmile je silnice vlhká jste jak na ledu. Sice všeobecně se to týká všech jednostopých vozidel, ale s těmito pneu co dodává Honda na model PCX je to zatím to nejhorší co jsem poznal.

  Shrnuto je to dobrý model i pro dlouhány, kvalita tam bude, páč Číny se musí opravovat neustále a PCX zatím bez závad. Akcelerace i v jízdě ve dvou nijak zásadně neklesne. Za mě jsem spokojen. Absolvoval jsem i pár výletů do Němec a jízda zvládnuta bez problému, sice jsem měnil polohu zadku tak, že jsem si sedal i na místo spolujezdce.Skrýt celý příspěvek

 • flanker.jirka
  11:32 05.04.2016

  Když už bskutr, tak elektro. Stejně se ve většině případů používají na krátké vzdálenosti. A co emise u skútrů na benzin? Navíc, dají se poridit na klasicke automobilové baterie, ...Zobrazit celý příspěvek

  Když už bskutr, tak elektro. Stejně se ve většině případů používají na krátké vzdálenosti. A co emise u skútrů na benzin? Navíc, dají se poridit na klasicke automobilové baterie, kde je zvládnuta i recyklace, nemusíte s tim nikam na emise a pokud si pořídíte model s rekuperaci energie při brzdění, tak se sníží i opotřebení brzd a pneumatik.
  Pojede-li 60 lidi autobusem MHD, tak na 100 km se spotřebuje cca 30 litru nafty. Když z pojede každý na skútru, tak je to 120 litru!!!http://www.akumo.cz/elektro-sk... Skrýt celý příspěvek

 • vlasto
  09:00 05.04.2016

  a tak zas celkom pekna mojka. len skoda, ze sa tam tolko skeri ten namasteny taliansky metrosexual.

  a tak zas celkom pekna mojka. len skoda, ze sa tam tolko skeri ten namasteny taliansky metrosexual.

 • marfolodej
  08:53 05.04.2016

  a prej neprodávanější skůtr :DDDDD Možná jako model od Hondy je neprodávanější, ale celkové v porovnání s ostatními ani omylem :DDDDD

  a prej neprodávanější skůtr :DDDDD Možná jako model od Hondy je neprodávanější, ale celkové v porovnání s ostatními ani omylem :DDDDD

 • marfolodej
  08:52 05.04.2016

  co to je za šílenou propagandu?!?!?! Jak může někdo napsat, že se dá na motorce, potažmo skůtru jezdit i za deště? Tady někdo chce víc mrtvých na silnici! Jen naprostej magor a ...Zobrazit celý příspěvek

  co to je za šílenou propagandu?!?!?! Jak může někdo napsat, že se dá na motorce, potažmo skůtru jezdit i za deště? Tady někdo chce víc mrtvých na silnici! Jen naprostej magor a ignorant jezdí na moto dvojkole za deště a špatného počasí. By si to autor článku nebo ten kdo ho sem dal měl zkusit. Naprostá zhovadilost, co sem se tady dočetl!Skrýt celý příspěvek

 • papaHoth
  08:50 05.04.2016

  Chápu proč to tu je, každý musí platit složenky, ale tohle je to tedy masakr :-) Rubrika: pozemní technika. Větší pěst na oko aby člověk pohledal. A třešnička na dortu je ta ...Zobrazit celý příspěvek

  Chápu proč to tu je, každý musí platit složenky, ale tohle je to tedy masakr :-) Rubrika: pozemní technika. Větší pěst na oko aby člověk pohledal. A třešnička na dortu je ta maximalistická super 4% sleva pro vojáky. A to se vyplatí :-)
  No jo no...když toho nebude víc, než klasických článků, tak se to dá akceptovat. Jen by to možná chtělo info typu: Reklamní sdělení. Ať to není trapně mezi články o pozemní technice, ale kdo si to chce přečíst, přečte si to..Skrýt celý příspěvek

 • Voodoo
  07:30 05.04.2016

  Nechápu, co se vám všem nezdá. V textu je jednou obsaženo slovo "voják". Takže na stránky AN jednoznačně patří :-D

  Nechápu, co se vám všem nezdá. V textu je jednou obsaženo slovo "voják". Takže na stránky AN jednoznačně patří :-D

 • crusader
  23:01 04.04.2016

  a bude i test SOLDATO teamu? :-)

  a bude i test SOLDATO teamu? :-)

 • Kubiš
  22:30 04.04.2016

  Rád sem chodím a zdejší články jsou podle mého názoru kvalitní. Tenhle teda číst nebudu, vlastně jsem se zajímal pouze o to, jaká bude reakce a jsem příjemně překvapený. Za mě - ...Zobrazit celý příspěvek

  Rád sem chodím a zdejší články jsou podle mého názoru kvalitní. Tenhle teda číst nebudu, vlastně jsem se zajímal pouze o to, jaká bude reakce a jsem příjemně překvapený. Za mě - pokud máte možnost, tak sem podobnu reklamu dávejte klidně častěji.Skrýt celý příspěvek

 • shal
  21:08 04.04.2016

  No já to beru jako daň za to, že jsou Armádní Noviny bezplatné. A tím lépe, že je na první pohled jasné, že je to reklama.

  No já to beru jako daň za to, že jsou Armádní Noviny bezplatné. A tím lépe, že je na první pohled jasné, že je to reklama.

 • Magister_Peditum
  20:52 04.04.2016

  Já myslel že Apríla už bylo. :-D

  Já myslel že Apríla už bylo. :-D

 • Maroš
  19:58 04.04.2016

  Mňa by ako potencionálneho kupcu zaujímalo na koľko metrov ju je schopný detekovať radar a aké má vlastnosti stealth:) A či nemá zabudovaný držiak napr. na Minigun M134. Som ...Zobrazit celý příspěvek

  Mňa by ako potencionálneho kupcu zaujímalo na koľko metrov ju je schopný detekovať radar a aké má vlastnosti stealth:) A či nemá zabudovaný držiak napr. na Minigun M134. Som zvedavý čo na to Rusi..:-)Skrýt celý příspěvek

 • Luky
  19:53 04.04.2016

  Platí skvělá, čtyřprocentní sleva i pro záložáky?

  Platí skvělá, čtyřprocentní sleva i pro záložáky?

 • jacky3115
  19:32 04.04.2016

  Ještě bych uvítal nějaké osobní PR - třeba : Doporučuje mgr. Zelená ...

  Ještě bych uvítal nějaké osobní PR - třeba : Doporučuje mgr. Zelená ...

 • RiMr71
  17:35 04.04.2016

  ...tak co to bude příště... promo na stealth vložky s křidélky s měnitelnou geometrií?
  Doufám, že je z toho aspoň pořádný "vejvar" pro AN v zájmu skutečného obsahu... :)

  ...tak co to bude příště... promo na stealth vložky s křidélky s měnitelnou geometrií?
  Doufám, že je z toho aspoň pořádný "vejvar" pro AN v zájmu skutečného obsahu... :)

Načítám diskuzi...