SOUTĚŽ: Kniha Operace Red Wings

Operace Red Wings
Foto: Operace Red Wings / Universal Studios

V současné době běží v kinech film Lone Survivor založený na knize Marcuse Luttrella Operace Red Wings. Právě knihu Operace Red Wings můžete v naši soutěži vyhrát. Soutěžním úkolem je vžít se do kůže operátorů SEAL během operace Red Wings a příjmout nelehké rozhodnutí...

 

Operace Red Wings začala zasazením čtyřčlenného týmu do místa asi jeden a půl míle vzdáleného od zájmové oblasti. Avšak p o přesunu do pozice , odkud mohli tito operátoři pozorovat svůj cíl , byli odhaleni místními pastevci.

 

Muži se dostali do nelehké pozice. Pustit pastevce znamenalo jisté vyzrazení své pozice . Spoutání pastevců se rovná ortelu smrti. Stejně tak vojáci nezabíjejí bezbranné civilisty...

 

Pravě z de máme pro naše čtenáře připraven ý soutěžní úkol. Chceme, aby jste se vžili do situace, kdy rozhodujete o osudu pastevců a celé mise. Napište nám na náš e-mail redakce@armadninoviny.cz vaší volb u a zejména důvod, proč jste se tak rozhodli.

 

Pro tři „nejlepší“ řešitele mám připravené knihy Operace Red Wings. Text výherních e-mailů poté uvedeme v samostatném článku.

 

C elý příběh vojáků SEAL se můžete dočíst v našem článku: Jediný přeživší – svědectví operace Red Wings

 

Uzávěrka soutěže je do nedělní pů l noci 2. února.

 

Kniha Operace Red Wings

Nahlásit chybu v článku

Doporučte článek svým přátelům na sociálních sítích
Přidávat diskuzní příspěvky a hlasovat pro článek mohou jen registrovaní. Prosím zaregistrujte se nebo se přihlašte!