SOUTĚŽ: Wallpaper pro Armádu České republiky

Wallpaper AČR

Máte rádi soutěžení, jste graficky nadaní, chcete získat několik tisíc korun a krásné věcné ceny? Tak pak jste tady správně! Dovolte, abych vám jménem Armádních novin a Armády České republiky představil soutěž „Wallpaper pro Armádu České republiky“. Smyslem soutěže je libovolnou technikou vytvořit pozadí monitoru (wallpaper) na téma „Český voják zná své poslání“.

Proč právě wallpaper? Protože jde podle nás o krásný způsob, jak můžeme propagovat naší armádu a jak můžeme vyplnit přání tisíců vojenských fanoušků. Oním přáním je profesionální počítačová grafika Armády České republiky, které je, dejme si ruku na srdce, jako šafránu.

A proč právě soutěž? Protože se mezi vámi skrývá mnoho graficky nadaných a šikovných lidí. Nač platit drahé reklamní agentury nebo platit profesionální grafická studia, když to jde i jinak.

Soutěž je krásný způsob jak najít mezi námi šikovné a nadané lidi. Navíc díky soutěži může vzniknout desítky wallpaperů, které budou dělat radost všem fanouškům naší armády a vůbec celé široké vojenské veřejnosti.

Připravili jsme pro vás speciální soutěžní stránku, kde se dozvíte všechny potřebné informace. Na stránce najdete také inspiraci, v podobě tří ukázkových wallpaperů. Můžete také napsat svůj názor či dotaz do diskuze pod článkem.

Na soutěžní stránku se dostanete přes speciální banner, který najdete v pravém sloupci zcela nahoře.

Wallpaper AÄŒR

Takže neváhejte a zapojte se do soutěže! Může to být právě váš wallpaper, který bude Armáda České republiky využívat!

Nahlásit chybu v článku


Zvýraznit příspěvky za posledních:

    Načítám diskuzi...