Zvýhodněné podmínky účasti na odborném programu a mezinárodní výstavě v rámci Future Forces Forum

Foto: Z Future Forces Forum 2014; Ilustrační foto / Progres Partners Advertising, s.r.o.
Z Future Forces Forum 2014; Ilustrační foto / Progres Partners Advertising, s.r.o.

Future Forces Forum (FFF) představuje novou koncepci akcí a aktivit zaměřených na dlouhodobou podporu domácího průmyslu, vědy, výzkumu a vzdělávání v oblasti obrany a bezpečnosti vůči domácím i zahraničním partnerům, a to nejen ve vojenské, ale i civilní rovině.

Hlavní program se v letošním roce uskuteční od středy 19. do pátku 21. října na výstavišti PVA EXPO PRAHA a zahrnuje mezinárodní výstavu, kongres, tři konference, čtyři workshopy, řadu kulatých stolů, bilaterálních jednání, či vnitřních a venkovních dynamických ukázek.

Zároveň proběhnou oficiální zasedání pracovních skupin NATO, které se uskuteční od pondělí do pátku částečně na různých místech v Praze i na PVA EXPO PRAHA během hlavního programu. Future Forces Forum nabízí jedinečnou možnost cílených prezentací v rámci oficiálních zasedání těchto skupin.

FFF prezentuje potřeby ozbrojených sil, složek integrovaného záchranného systému ( policie , HZS), celní správy, vězeňské služby a dalších bezpečnostních sil.

Průmysl, věda, výzkum a akademická sféra představují na FFF své schopnosti k naplnění těchto potřeb v rámci zajištění obrany a bezpečnosti na národní i mezinárodní úrovni.

Na přípravě projektu a jeho organizaci se aktivně podílí řada ministerstev a vládních institucí včele s Ministerstvem obrany, Ministerstvem vnitra a Generálním štábem AČR, mezinárodní instituce (NATO, EDA, EUROPOL, FRONTEX, OSN, Mezinárodní výbor červeného kříže, Světová zdravotnická organizace, Světová meteorologická organizace, a další), vědeckovýzkumná centra, univerzity a zástupci průmyslu.

Odborný program FFF 2016:

Při registraci do 31. 5. získáte 25% slevu!

Všechny části programu jsou přístupné pro širokou odbornou veřejnost. Online registrační formulář je k dispozici zde .

Součástí FFF je i mezinárodní výstava nejmodernějších obranných a bezpečnostních technologií  Future Forces Exhibition , konaná ve dnech 19. - 21. října na PVA EXPO PRAHA.

Vstup na výstavu je pro odborné návštěvníky  zaregistrované online do 10. 10. zdarma .

Armáda, policie, hasiči a další složky IZS, civilní zaměstnanci MO a MV mají vstup zdarma bez nutnosti online registrace za podmínky účasti v uniformě nebo po prokázání se služebním průkazem.

Zdroj: FFF

Nahlásit chybu v článku

Doporučte článek svým přátelům na sociálních sítích
Přidávat diskuzní příspěvky a hlasovat pro článek mohou jen registrovaní. Prosím zaregistrujte se nebo se přihlašte!

Komentáře

Zvýraznit zeleně příspěvky za posledních:
  • Laci
    16:55 19.05.2016

    Koukám, že tu řádí nějakej ubožák, co nemá na práci evidentně bohužel nic jiného, než označovat články jedním metálem :D Co jsem zatím vypozoroval, tak cílí na všechny články, až na ty, které se týkají Ruska, nebo kritizují západní techniku.
    Takže tímto tě zdravím, ty nulo :D a koukej klikat klikat klikat, nebo se z toho zblázníš! :D