Zvýhodněné podmínky účasti na odborném programu a mezinárodní výstavě v rámci Future Forces Forum

Foto: Z Future Forces Forum 2014; Ilustrační foto / Progres Partners Advertising, s.r.o.
Z Future Forces Forum 2014; Ilustrační foto / Progres Partners Advertising, s.r.o.

Future Forces Forum (FFF) představuje novou koncepci akcí a aktivit zaměřených na dlouhodobou podporu domácího průmyslu, vědy, výzkumu a vzdělávání v oblasti obrany a bezpečnosti vůči domácím i zahraničním partnerům, a to nejen ve vojenské, ale i civilní rovině.

Hlavní program se v letošním roce uskuteční od středy 19. do pátku 21. října na výstavišti PVA EXPO PRAHA a zahrnuje mezinárodní výstavu, kongres, tři konference, čtyři workshopy, řadu kulatých stolů, bilaterálních jednání, či vnitřních a venkovních dynamických ukázek.

Zároveň proběhnou oficiální zasedání pracovních skupin NATO, které se uskuteční od pondělí do pátku částečně na různých místech v Praze i na PVA EXPO PRAHA během hlavního programu. Future Forces Forum nabízí jedinečnou možnost cílených prezentací v rámci oficiálních zasedání těchto skupin.

FFF prezentuje potřeby ozbrojených sil, složek integrovaného záchranného systému ( policie , HZS), celní správy, vězeňské služby a dalších bezpečnostních sil.

Průmysl, věda, výzkum a akademická sféra představují na FFF své schopnosti k naplnění těchto potřeb v rámci zajištění obrany a bezpečnosti na národní i mezinárodní úrovni.

Na přípravě projektu a jeho organizaci se aktivně podílí řada ministerstev a vládních institucí včele s Ministerstvem obrany, Ministerstvem vnitra a Generálním štábem AČR, mezinárodní instituce (NATO, EDA, EUROPOL, FRONTEX, OSN, Mezinárodní výbor červeného kříže, Světová zdravotnická organizace, Světová meteorologická organizace, a další), vědeckovýzkumná centra, univerzity a zástupci průmyslu.

Odborný program FFF 2016:

Při registraci do 31. 5. získáte 25% slevu!

Všechny části programu jsou přístupné pro širokou odbornou veřejnost. Online registrační formulář je k dispozici zde .

Součástí FFF je i mezinárodní výstava nejmodernějších obranných a bezpečnostních technologií  Future Forces Exhibition , konaná ve dnech 19. - 21. října na PVA EXPO PRAHA.

Vstup na výstavu je pro odborné návštěvníky  zaregistrované online do 10. 10. zdarma .

Armáda, policie, hasiči a další složky IZS, civilní zaměstnanci MO a MV mají vstup zdarma bez nutnosti online registrace za podmínky účasti v uniformě nebo po prokázání se služebním průkazem.

Zdroj: FFF

Nahlásit chybu v článku


Zvýraznit příspěvky za posledních:

  • Laci
    16:55 19.05.2016

    Koukám, že tu řádí nějakej ubožák, co nemá na práci evidentně bohužel nic jiného, než označovat články jedním metálem :D Co jsem zatím vypozoroval, tak cílí na všechny články, až ...Zobrazit celý příspěvek

    Koukám, že tu řádí nějakej ubožák, co nemá na práci evidentně bohužel nic jiného, než označovat články jedním metálem :D Co jsem zatím vypozoroval, tak cílí na všechny články, až na ty, které se týkají Ruska, nebo kritizují západní techniku.
    Takže tímto tě zdravím, ty nulo :D a koukej klikat klikat klikat, nebo se z toho zblázníš! :DSkrýt celý příspěvek

Načítám diskuzi...