Zvýhodněné vozy Opel pro veterány

Opel Zafira Tourer
Opel Zafira Tourer / Opel

Automobilka Opel ve spolupráci se Spolkem VLČÍ MÁKY nabízí v rámci programu Opel Handycars zvýhodněné ceny vozů Opel pro české válečné veterány.

Společnost Opel v rámci svého Handycars programu nabízí zvýhodněné podmínky na nákup automobilů Opel hendikepovaným, ale i opatrovníkům osob se zdravotním postižením, organizacím poskytujícím služby zdravotně postiženým nebo neziskovým organizacím. Díky organizaci Spolek VLČÍ MÁKY mohou výhody programu Opel Handycars využít i čeští vojenští veteráni.

„Ze slev a souvisejících služeb, které v programu poskytujeme, je zřejmé, že na takovém prodeji aut nevyděláváme. Patří to k sociální zodpovědnosti, které se v určitém směru věnuje každá velká firma. Chtěli jsme to jen konzultovat, propagovat a třeba slyšet od armády prosté 'díky', ale byli jsme jako vzduch. Pak přišly VLČÍ MÁKY a ukázalo se, že naše představy do sebe zapadají," vysvětluje posun v programu Opel Handycars jeho manažer Antonín Pokorný.

Výhody Opel Handycars pro válečné veterány:
+ Široká nabídka modelů osobních vozů;
+ Na všechny osobní vozy sleva v rámci programu Opel Handycars;
 + Servisní program VIP;
 + Financování pomocí Opel Finance;
 + Prodloužená záruka na 6 roků;
 + Zvýhodněné Opel pojištění;
 + Individuelní přístup u všech autorizovaných prodejců OPEL;
 + Pro hendikepované veterány zajistíme úpravy vozů;
 + Držitelům státního příspěvku na zakoupení vozu (ZTP, ZTPP) překleneme DPH;
 + Výkup stávajícího vozu protiúčetem.


Opel Handycars program mobility pro hendikepované. / Opel 

Program se dotáhl do finální podoby, připravily se informační materiály, vyškolili regionální dealeři vozů a od konce dubna se jede naplno. Pokud se zákazník prokáže průkazem válečného veterána, má nárok na výraznou slevu z ceny vozu, zvýhodněný servis, financování a pojištění, záruku prodlouženou na 6 let a pro veterány s hendikepem je samozřejmostí úprava vozu.

Nezbývá než doufat, že se časem přidají další automobilky, nebo třeba i řetězce spotřebního zboží. Nejde ani tak o slevu, ačkoli u Opelu je výrazná, jako o to, že se někdo nebojí postavit se za naše hrdiny, kteří jsou společností spíše přehlíženi. Ostatně jak to řekl britský premiér Cameron: „Jde o způsob, jak říci 'děkuji' našim mužům a ženám, kteří pro nás dělali a dělají tak moc. Stejně tak jejich rodinám, které je podporují, zatímco oni slouží v operacích."

Jisté už je, že to bude pokračovat rozšířením programu Opel „Dobrý vůz za dobrou službu" i na slovenské veterány. O tom ale někdy v budoucnu.

Nahlásit chybu v článku


Související články

Jiří REGI Schams – i Česko má své hrdiny

Sedím v  kanceláři sdružení REGI Base, soukromé nadace, která si klade za cíl starat se o novodobé ...

V Afghánistánu zahynuli 4 čeští vojáci, jeden je těžce zraněn

Dnes 8. července 2014 v čase okolo 5.15 našeho času při patrole v okolí základny Bagrám v afghánské ...

Opel pomáhá válečným veteránům

České zastoupení automobilky Opel se rozhodlo dlouhodobě podporovat ty, kteří slouží v řadách Armády ...

Tak přísaháme!

Státní svátek 28. října 2014: Na Hradčanském náměstí v Praze se v poledne schyluje ke složení ...

Zvýraznit příspěvky za posledních:

  • otecko
    11:43 11.11.2014

    Ano, jsou státy, kde politici Vlčím mákům vyjadřují podporu a tím i uvědomění ve společnosti, že svoboda není zadarmo. U nás se spíše politické celebrity sejdou u Zlatého ...Zobrazit celý příspěvek

    Ano, jsou státy, kde politici Vlčím mákům vyjadřují podporu a tím i uvědomění ve společnosti, že svoboda není zadarmo. U nás se spíše politické celebrity sejdou u Zlatého slavíka...Skrýt celý příspěvek

Načítám diskuzi...