Nová video soutěž na armádním serveru Army.cz

AČR
Foto: Záběr z vítězného videa roku 2011 / YouTube

28.6.2012 • Češi jsou soutěživý národ a v případě fanoušků české armády to platí dvojnásob. Zatímco poslední soutěž „Co oko nevidí“ byla určena amatérským fotografům a grafikům, v následujících měsících si přijdou na své nadaní kameramani a střihači. Vyhlašujeme totiž druhý ročník letní video soutěže.Cílem je vytvořit a zaslat nám video propagující Armádu České republiky nebo i jinou organizaci v resortu obrany jako třeba vojenskou nemocnici, školu a podobně. Opět platí, že můžete čerpat záběry nejen z vlastních zdrojů, ale také je získat a dle libosti přestříhat z našich oficiálních videí na kanálu YouTube (stahovat videa z něj umí různé programy, které lze instalovat zdarma).

Video: Vítezné video 2011 představuje Aktivní zálohu, konkrétně 211. pěší rotu pplk. Josefa Otiska z Ostravy / YouTube

Jinou variantou je „rozpohybovat“ fotografie pomocí programů typu PhotoStory, v tom případě je vám k dispozici 1800 snímků na našem účtu galerie Flickr. Jaké parametry by video mělo mít (délka, formát) a jakým způsobem ho do soutěže přihlásit, naleznete v pravidlech, která jsou přílohou tohoto článku.

Video: Jedno ze soutěžních videií pro rok 2012 / YouTube , video do článku dodala redakce Armádních novin

Stejně jako loni bude nejlepší videa na konci léta vybírat jak odborná porota, tak publikum (rozhodne počet zhlédnutí videa přesně 120 hodin, tzn. 5 dní, od jeho prvního uvedení na našem kanálu). Na vítěze čekají lukrativní ceny – dárkové balíčky od AČR i poukázky na nákup zboží od partnera soutěže. Pokud vás zajímá, jaká videa bodovala před rokem, můžete si je prohlédnout zde.

Oficiální stránka soutěže na army.czPravidla video soutěže 2012

Nahlásit chybu v článku


Související články

Česká armáda staví národní C-IED polygon v Bechyni

Jak jsme se již na stránkách Armádních novin opakovali nesčetněkrát, improvizované nástražné ...

České "bojové" letadlo - Evektor EV-55M Outback

Český letecký průmysl zažil v roce 2010 významnou událost. Kunovická firma Evektor představila ...

Kauza letadel CASA C-295 a role Vlasty Parkanové

Policie v minulých dnech požádala parlament České republiky, aby vydal k trestnímu stíhání ...

SOUTĚŽ: Balistická vesta pro potřeby Armády České republiky

Pravidelní čtenáři Armádních novin si určitě vzpomenou na sérií článků o balistických vestách ...

Zvýraznit příspěvky za posledních:

 • azgard
  08:08 11.07.2012

  jinak řečeno je to více filmovém štábu, režisérovi, scenáristovi, stabilizované kameře...atd, než o pobíhajících mužíčcích v zeleném si chctěl říct viď :)

  jinak řečeno je to více filmovém štábu, režisérovi, scenáristovi, stabilizované kameře...atd, než o pobíhajících mužíčcích v zeleném si chctěl říct viď :)

 • Vojtěch
  13:01 09.07.2012

  Nechci bejt pesimista, ale když budou v soutěži videa takový kvality jako je to od CASF a FOA, tak lehce nemám šanci :-)

  Nechci bejt pesimista, ale když budou v soutěži videa takový kvality jako je to od CASF a FOA, tak lehce nemám šanci :-)

Načítám diskuzi...