Explosin - výbušná směs pro maximální nabuzení

Foto: Explosin / Nutrend
Explosin / Nutrend

Motivační průpovídky a našlapaná hudba Vás posunou jen do určitého bodu. Chcete-li se bezprostředně před tréninkem napumpovat tak, abyste vydrželi procházku cvičebním peklem, potřebujete pomocníka.

Světoví cvičenci mají ve velké oblibě heslo "go hard or go home" - tedy něco ve smyslu "buď do toho jdi pořádně, anebo to zabal". Někomu by se to mohlo zdát přehnané, ale jde o velmi praktickou poučku - bez plné koncentrace a pořádného nasazení nemají tréninky velký smysl. Svaly rostou a výkonnost se zvyšuje tehdy, posunujeme-li při cvičení své limity.

Ne vždy je jednoduché jít do toho naplno. Ne vždy je snadné dát do toho maximum. Proto je zde Explosin - unikátní předtréninkový suplement pro nekompromisní trénink. Účinná kombinace látek zaručí prokrvení, nabuzení organismu a zároveň podpoří plnou soustředěnost při tréninku. Protože právě takový je ideální cvičenec - nabuzený a plně soustředěný.

Velká řada vědců a nutričních specialistů se pídila po možnostech, jak naskládat všechny účinné látky v ideálním poměru do jednotlivých specializovaných produktů. Výsledkem této snahy je Explosin. Přípravek obsahující směs účinných látek synergicky působících na intenzitu, kvalitu a prožitek tréninku.

Mezi tyto látky patří kofein, arginin, účinná směs polyfenolů Vinitrox, citrulin malát, synefrin a další. Přípravek užijete 30 minut před započetím fyzické aktivity a on Vám dá vše, co během tréninku potřebujete k udržení nabuzení a koncentrace, a to v takovém množství, jaké tělo dokáže efektivně využít.

Explosin je revolučním produktem díky směsi účinných látek nakombinovaných do skupin podle žádoucího efektu. Concentration Matrix (kofein, tyrosin) pro 100% soustředěnost, Bloodlust Matrix (arginin, Vinitrox, L-citrulin malát) pro zvýšení výkonnosti a Fanatic Pace Blend (synefrin, taurin) pro totální nasazení v rámci tréninku. Kam jde mysl, tam jde tělo, proto je psychická soustředěnost velmi důležitou součástí tréninku.

Neméně podstatné je udržet plné nasazení a nepolevit v intenzitě, chcete-li své snažení maximálně zúročit. Proto je zde Explosin - výbušná směs pro maximální nabuzení a stoprocentní soustředěnost v nepřehlédnutelném designu a borůvkové příchuti. Jedno balení vystačí až na 70 dávek.

Exklusivní sleva pro čtenáře Armádních novin!

Navštivte e-shop Ronnie.cz, kupte předtréninkový suplement Explosion (pro aktivaci slevy je nutno kliknout na odkaz), a získejte automaticky výhodnější cenu (platnost do 23.1.2015).

Nahlásit chybu v článku


Související články

Boj s obezitou v armádě

Představa laika o americkém vojákovi je na základě filmů nebo televizních zpráv následující: ...

Role speciálních sil v ozbrojených složkách

Řada předchozích článků zde na stránkách Armádních novin se zabývala silami pro speciální operace. ...

Role speciálních sil v ozbrojených složkách II

Speciální operace, prováděné v současnosti i v budoucnosti, jsou z velké části posunutím politického ...

NÁZOR: Úlevy - modla mnoha profesionálních vojáků

Dnes otevřeme další z mnoha kontroverzních témat naší profesionální armády. Jsou to úlevy a ...

Zvýraznit příspěvky za posledních:

 • GAVL
  19:22 17.01.2015

  Musím se zde redakce trošku zastat. Osobně s podobnými věcmi nemám problém, pokud nebudou navyšovat četnost obdobných sdělení.

  Musím se zde redakce trošku zastat. Osobně s podobnými věcmi nemám problém, pokud nebudou navyšovat četnost obdobných sdělení.

 • Netvor
  08:49 17.01.2015

  Všude narvaná kvanta kofeinu ... jen si dejte :-)

  Všude narvaná kvanta kofeinu ... jen si dejte :-)

 • Idaho
  00:09 17.01.2015

  Když už se necháte koupit na takovouhle reklamu, tak mějte aspoň trochu slušnosti a vymyslete k tomu nějaký rádoby článek nebo test, "kopírovat letáček, je fakt docela ubohý...

  Když už se necháte koupit na takovouhle reklamu, tak mějte aspoň trochu slušnosti a vymyslete k tomu nějaký rádoby článek nebo test, "kopírovat letáček, je fakt docela ubohý...

Načítám diskuzi...